Adres: ul. Świdnicka 10, Pszenno

Opinie o Skarbuś S.C. Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe Barbara Kańczuga Franciszek Kańczuga Paweł Kań

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Twoje doświadczenie może zmienić kariery wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie Skarbuś S.C. Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe Barbara Kańczuga Franciszek Kańczuga Paweł Kań.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Skarbuś S.C. Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe Barbara Kańczuga Franciszek Kańczuga Paweł Kań - Pszenno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skarbuś S.C. Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe Barbara Kańczuga Franciszek Kańczuga Paweł Kań

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.