Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak

Opinie o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak

Norbert

Odradzam !!!!

mika

Niestety pracowałam w tej firmie parę lat i muszę przyznać,że lepiej omijać ten zakład z daleka.Co do poprzedniej opinii można się zgodzić na temat zarobków-ok. Reszta niestety pozostawia wiele do życzenia. Właściciele sami wprowadzają nerwową atmosferę na sklepach,na każdym opowiadają różne rzeczy o pracownikach tak żeby wbrew pozorom ludzie się ze sobą nie dogadywali a póżniej zarzucają brak porozumienia w zespole " .Ludzie weźcie się za pracę i życie swoim życiem a nie za pisanie pozytywnej opinii o sobie(wpis powyżej).Gdyby wszystko było tak super to pracodawca nie mialby już niejednej sprawy w sądzie pracy.

KIRUSZKA

Pracuję w RAWA. Wcześniej pracowałam u wielu pracodawaców. Właściciele tej firmy to ludzie bardzo życzliwi swoim pracownikom, atmosfera w firmie świetna, doceniają swoich pracowników płacąc wysokie wynagrodzenia. Każdemu życzę takiego pracodawcy. Jeśli ktoś krytykuje tego pracodawcę to z żalu że pracodawca się z nim rozstał za złodziejstwo lub brak porozumienia w zespole. Patrz wpisy powyżej.

bruce lee karate mistrz

pracowałam w rawie kilka tygodni i o kilka dni za dużo, gorzej niż getto przez 20 lat pracy w moim życiu najgorszy pracodawca to rawa i współczuje tym co tam pracują:)

kropek

Odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam. Własciciele myślą że wolno im wszystko,nie szanują pracowników,tworzą swoje własne prawo pracy(kodeks pracy jest nieważny).Omijać szerokim łukiem.

cross

żenua jednym słowem.

Zostaw opinię o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak - Dopiewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak