Gawon Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Przemysław Nowakowski

Bronisławów

Opinie o Gawon Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Przemysław Nowakowski

rolnik

złodzieje i oszuści, on i żonka nie lepsza, przestrzegam przed nimi tyle w temacie.

malina

A kasiorki nie będzie, wszyscy sie ulotnili, firma na słupa sprzedana

elwira

Co jest z ta firma?? Telefony powylanczane... a kasiorka?? Gdzie???

idared

Jak nikt nie odbiera telefonu podanego na stronie, to wnioski są łatwe do wyciągnięcia

pawlo

Wszystko ok... kasa na czas obsluga elegancka. Wszystko konkretnie i na temat... polecam

Grenadier

Polecam interesy z firmą Gawon Group i wystawiam jak najbardziej pozytywne referencje. Rzetelność, terminowość i profesjonalizm to cechy, które z czystym sumieniem przypisuję tej firmie.

Zostaw opinię o Gawon Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Przemysław Nowakowski - Bronisławów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gawon Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Przemysław Nowakowski