Inter Auto Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Weronika Ujma

Jarosław

Opinie o Inter Auto Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Weronika Ujma

gość1

z tego co mi wiadomo to w tej firmie faktycznie tylko jeden "PIES" miał na imię "Burek".

Janek

J.....Y - 2013-01-01 15:14:37 PRACOWAŁEM PONAD 10 LAT W IA, SZEF DOCIEKLIWY, I DO TEGO BARDZO SKRUPULATNY, WSZYSTKO MUSI BYĆ NA SWOIM MIEJSCU I NIE POPUŚCI NA KROK, MOŻE TROCHĘ LUZU BY MU SIĘ PRZYDAŁO TO BYŁO BY PRZYJEMNIEJ, Z FIRMY ODSZEDŁEM BO MNIE JUŻ KLIENCI IRYTOWALI ŻÓŁTA ŚRUBKA DO CZERWONEGO AUTA, ALE NARZEKAĆ NIE MA CO DOBRZE PŁACIŁ URLOPY WSZYSTKIE DO WYKORZYSTANIA I PŁATNE, A ŻE PILNUJE INTERESU TO TRUDNO MU SIĘ DZIWIĆ, kontrola najleszą forma zaufania..... GENERALNIE POZYTYWTotalnie chore relacje panują w firmie. Stary szef uważa że wszystko jest za wolno, zawsze za wolno. Na ludziach wymusza stale jazdę z prędkościami dalece odbiegającymi od dopuszczalnych. Jest bardzo pazerny, potrafi wystawić do sprzedaży stare opony, które wcześniej podrasowuje. Ewidencja czasu pracy nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

Gość

A co to jednemu psu na imię Burek? Co to znaczy że ma uzyskać twoją zgodę? Chyba pomyliły ci się czasy.

Z Pamiętnika Pracownika...

Kolejny Dzień..... w IA Praktycznie mieszkam już w robocie, Ale zarabiam coraz mniej. Pewnie zaczęli mi z pensji czynsz pobierać!

J.......Y ORG.

JEDYNY PRACOWNIK KTÓRY PRZEPRACOWAŁ W FIRMIE POWYŻEJ 10 LAT NAZYWA SIE (usunięte przez administratora) PSEUDONIM "JOHNY" JEŚLI KTOŚ SIĘ POD TEN NIK PODSZYWA W DODATKU BEZ MOJEJ WIEDZY I ZGODY TO DELEKATNIE MÓWIĄC BARDZO NIEŁADNIE WYSTARCZY PRZECIEŻ ZAPYTAĆ SĄ TELEFONY , MEILE ITP. .... JESLI KTOŚ PORZEBUJE INFORMACJI O FIRMIE PROPONUJĘ ZNALEŚĆ BEZPOŚREDNI KONTAKT ........

J.....Y

gosc

to totalny żart 9,5 godziny dziennie plus soboty, ok 40 kamer do oglądania czy pracownicy się nudzą . Dwóch szefów (tatuś i synek) zaprzeczających sobie .A Ci co pracowali długo - odeszli .

Zostaw opinię o Inter Auto Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Weronika Ujma - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Auto Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Weronika Ujma