Karpinski Marcin Mirmet

Adres: Szkolna 29, 87-122 Grębocin nad Strugą

NIP: 9561972751 REGON: 340307353

Karpinski Marcin Mirmet

Opinie o Karpinski Marcin Mirmet

Obecnie coś dzieje się w firmie Karpinski Marcin Mirmet w mieście Grębocin nad Strugą? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne info odnośnie Karpinski Marcin Mirmet, napiszcie co u nich słychać!

Zostaw opinię o Karpinski Marcin Mirmet - Grębocin nad Strugą

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karpinski Marcin Mirmet