Opinie o Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu w Dobczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu w Dobczyn

Paw

Bardzo słaba obłuda 3 dni o cześć się pytam i zawsze słyszę odpowiedź zaraz sprawdzę i oddzwonię a odpowiedzi brak bardzo nieprafesionalne

ron

(usunięte przez administratora) tvn discovery wypocili jakiś serialik o prywaciarzu na dorobku. Żałosne.Tacy ludzie którzy zatrudniają ludzi za najniższą krajową powinni się wstydzić. Te czasy minęły .Zatrudnijcie sobie Ukraińców lub inną tanią siłę roboczą kartofle!

Yyyraan
@ron

Ta starsza ekipa orłów to raczej renciści i emeryci, raczej dorabiaja już. Młoda ekipa (kierowcy, kierownicy) z pewnością są na etatach i lepszych zarobkach. Ale skoro ktoś jest taki odważny komentować tutaj, to może dobrze by było zadać takie pytanie właścicielom, chociażby na portalach społecznościowych. Pozdrawiam

Maroko
@ron

Wilki cwaniaczek z tego stalowego. Jednego dnia bym tam nie wytrzymał w jaki sposób traktuje pracowników.

Rychu
@ron

Patrz mistrzu interesu: jeśli ktoś chce pracować za dana stawkę to znaczy ze chce a nie ze ktoś nakazuje mu prace za te pieniądze Januszku.

Tyglon

Czyli Ciebie powinni zatrudnic

ale

najlepszy jest zbyniu,zna go moze ktoś bo chodza sluchy ze jest wolny

gargamel

Co z Szymonem najlepszym kierowcą stalowego?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Fan Piotrostal

Ogladam (nowe) kolejne odcinki programu "złomowisko" i mam wrażenie ze program pisze scenariusz, stalowy czyta scenariusz krok po kroku. To już nie jest ten program co na początku, wcześniej oglądałem wszystkie odcinki, ale widzę że szkoda czasu. Pozdrawiam

CO się stało z ekipa stalowego bo opuscilem trochę odcinkow

polokoktowiec

Moze ten program jest pod publiczkę ale lubie to ogladac no i czesc,a Stalowy to chyba jeden z najbardziej przedsiębiorczych ludzi ,moim zdaniem zaczyna l od zwykłego robola ,a że był spryciacha to się dorobił.

Endriu

Chłopaki zapierdakaja robią co mogą A szef bierze ich za głupków.mysli żeby nie on to by to wszystko padło. Piotrek bez lodniety daj chłopaka trochę wolnej ręki.nie jesteś alfa i omega.

Ryba

Witam ten Paweł kierownik to jest totalna ciamajda nie ma pojęcia na robocie do papieru się może nadaje nic więcej żal się go ogląda, tyle na temat. PZDR

Julia
@Ryba

@Ryba, nie rozpisałeś się o warunkach pracy w Piotro-Stalu. Możesz dopisać coś o pensji, ciuchach roboczych i godzinach pracy? Będę Ci wdzięczna.

EU07

Nie dzielcie się waszymi odczuciami o złomowisku i szefie Piotrostalu. Niech się wypowiedzą ci, którzy tam albo pracują lub pracowali. Krotko i konkretnie jak się tam pracuje, jaka atmosfera, jakie wymagania jak zarobki jak traktują tam nowych ludzi. Takie trudne? dla niektórych niestety aż za trudne

Hipek

Dziękuję za taką pracę na dzień dobry masz wypucować furę jaśnie gwiazdora na błysk jako "test". Chłop myśli że już jest top 10 najbogatszych.

Tulipan

Hm na ten złom jak kiedyś sprzedawałem zawsze to czego te capy stare nie idą na emertóre ledwo co dusza w tym kołacze trzeba młodych i nowych orów na złom zadrótnić,,

Przemek
@Tulipan

Naucz się pisać. Bo to co napisałeś to ciężko rozszyfrować

ANALfabeta
@Tulipan

Polska mowa nie być trudna..

Zbikowa

Oglądam program, ale jak widzę stalowego i jego grę przed kamerami to jest masakra. Tak sztuczny czlowiek że szok.

Mały

Polecam firmę :)

Zwolniłem sie gdyż nie chciałem występować w Discovery za darmo oraz byłem zatrudniony na czarno praca po 10 h i sobota 8 h

Adamm
@Adam

Zwolniłem się bo byłem zatrudniony na czarno hahaha to jakis nowy rodzaj umowy o pracę? Adam napisz coś więcej o tej umowie jaki jest okres wypowiedzenia na takiej umowie?

Konrado

Świetny pracodawca i jeśli tylko dobrze się pracuje to nie ma na co narzekać!

@Konrado

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu. Może napiszesz co dla Ciebie jest największą zaletą pracy w firmie? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Sergio

Stalowy jest cwaniakiem ale w tej branzy trzeba byc twardym i za to go szanuje , natomiast ta (usunięte przez administratora) Pawelka juz dawno bym pogonil z firmy , takie gafy wali ze po nocach bym nie spal przez niego, za BHP wyjebany z pracy bez wypowiedzenia

Mefi
@Sergio

Ten kierownik to delikatnie mowiac ciamajda totalny nie ma pojecia o niczym nie wiem dlaczego Stalowy go nie wywali szkoda kasy na niego panie Stalowy zobacz kierownika z Olmetu i porównaj go z twoim

Antystal
@Sergio

Raz jak wieźli autobusy to ten Stalowy powiedział cytuję : jeszcze trochę i będę na tym parkingu GAROWAŁ!!!!! .....A skąd ta ciota wie co to garować ???

cottonfield
@Antystal

a ty wiesz co to znaczy?

sebastian1

piotr stalowy zwykły (usunięte przez administratora) i dotego hiena szedłem obok jego rozbiórki która prowadzi w bydgoszczy z wózkiem i mylslał że kradę złom masakra skąd tacy ludzie sie biorą

Jak ja oglądam ten program na Discovery i akurat ta konkretna firmę. To nie wierze jakby komuna nadal trwała. Penwnie płaci mało wziął biednych starszych ludzi którym zleca zadania dla "orłów" ????. Oczywiście na ich plecach dorabiając się wielkich pieniędzy.

Zastanawia mnie, dlaczego nie mając osobiście do czynienia z firmą Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu, zamieściłeś swoją opinię na forum? Powinny się tu wypowiadać głównie osoby związane z danym pracodawcą. Czy ktoś z Was pracuje w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu? Czy to, co pisze użytkownik @Ja, przekłada się w jakiś sposób na rzeczywistość?

Walił cię pies i małe pieski t

Komunę to Ty masz w głowie i (usunięte przez administratora) idiotka. Dlatego jesteś nikim u nikim nie będziesz

Do tego co pisze cos o psach.
@Walił cię pies i małe pieski t

Ale glupi prostak jestes, dno totalne, takie po prostu zero. Znasz ta piosenke, mniej niz zero? To jest o tobie.

bob

pracuje tam moj bardzo dobry znajomy. wiem ze wobec pracownikow troche wymagaja, ale placa dobrze i przede wszystkim na czas (co do dnia) moge polecic piotro stal

svietlanab@wp.pl

Szef spoko pozdrawiam z Gdańska Marcin jestem waszym idolem

greg
@bob

Płaca dobrze ? Tzn ile ? Pisz konkretami. "Dobrze" to pojecie względne.

Ona
@svietlanab@wp.pl

Marcin z pruszcza gdanskiegi

tess

Jak tam zwykły pracownik ma 5-6k netto

Zostaw merytoryczną opinię o Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu - Dobczyn

• Jak się pracuje w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu?

Zobacz opinie na temat firmy Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu