ron

(usunięte przez administratora) tvn discovery wypocili jakiś serialik o prywaciarzu na dorobku. Żałosne.Tacy ludzie którzy zatrudniają ludzi za najniższą krajową powinni się wstydzić. Te czasy minęły .Zatrudnijcie sobie Ukraińców lub inną tanią siłę roboczą kartofle!

Zlomka
Klient

Pan Stalowy niech uczy się od najlepszych najlepszy to OLMET KLASA SAMA W SOBIE.a Stalowemu słoma z butöw wystaje NO!

Marrecki
Klient

Firma Piotro -stal, jest naprawdę firmą na Medal. Sam nie ras jestem u nich klientem. I nie mają sobie Równych. Pozdrawiam Marecki.

Yami Nowy wpis
Klient

Ludzie oceniacie kogoś a sami nie potraficie pisać. Słownik się kłania. Jak oceniasz użyj chociaż autokorekty....

Sylwek spawacz

Pracuje w niemczech i patrze na tego cwaniaka na discowery jak do ludzi jak ich traktuje to zwykly ,ja u niego 3 minuty i bym odszedl biznasmen wielki brak slow

floker
@Sylwek spawacz

Ja przełączam na inny kanał jak widzę tych braciszków wykorzystujących tych ludzi i traktujących ich jak bydło. Jak tak faktycznie wyglądam tam podejście do pracownika, to ja dziękuję.

Reklamowka
@Sylwek spawacz

@Sylwek, pracujesz w niemczech jako robol i cwaniakujesz? Dla niemca jestes niewolnikiem. Chlopaki z piotrostal przynajmniej siedza u siebie w domu z rodzinami a nie klaniaja sie swojemu niemieckiemu panu do pasa za pare euro ktore ci rzuci pod nogi. Daruj sobie swoje hejty i wez sie do roboty bo pan niemiecki jak bedzie nie zadowolony to na kopach wylecisz z dnia na dzien.

Andrew
@Sylwek spawacz

Dlaczego cwaniaka. Ty pracujesz w Niemczech i dorabiasz nie Polaków. Masz czelność pisać o polskim przedsiębiorcy gdzie sam jesteś na dorobku za granicą. Jesteś taki kozak to załóż firmę w Polsce i miej takie obroty. Daj ludziom pracę. Przecież firma stalowego nie trzyma tych ludzi na łańcuchu. Każdy może się zwolnić. Pomyślałes baranie czemu tam pracują jeszcze osoby w starszym wieku? Może szefostwo nie ma serca żeby ich wywalić na zbity pysk. Ale powtarzam jeszcze raz. Jak jesteś taki kozak załóż firmę w Polsce i ogarniaj temat. Jest tylko jeden komentarz na to wszystko. Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że komuś się powodzi a ty musisz robić za granicą. Tyle w tym temacie.

Yyyraan
@Andrew

A może trzymają tych starszych bo dobrze palnika i tna????? Młodzi niedoswiadczeni dawno by się spalili....bo teraz to sieczka w glowach i zero rozumu. Teraz trudno o dobrego palnikowego czy spawacza. Ale tego kierownika (Paweł chyba) (usunięte przez administratora)Czasem blysnie jakimś drobnym zleceniem, często kończy się niewypałem. Masakra.

Złom Nowy wpis
@Reklamowka

Zamknij du...e żydku,każdy woli wyjechać z Polin i zarobić w Niemczech 2tys.euro a nie 2 tys.zł ty lumpie z tej firmy żydowskiej lub żydzie który masz firme w Polsce,już wasz czas się kończy i wypierdolicie stąd szybciej niż myślicie

Jacek
Klient

Sam jesteś lump Pan Bug obdarzył cię wieloma talentami ale jedny to pogardził

Johny
@Jacek

Do szkoly wieniaku naucz się pisać

Jesus Nowy wpis
@Jacek

Pisze się Bóg a nie Bug ty żydowski analfabeto polsko-języczny

Złocisty Nowy wpis
Kandydat

Przecierz w tej firmie pracują stare dziadygi "bez obrazy"i każdy z nich to alkoholik oprócz tego młodego co ledwo gada bo jest wystraszony co tam się dzieje na tym złomowisku,chłopak ewidentnie jest w szoku jakie tam panują warunki i to widać,te (usunięte przez administratora) szefostwo z tego piotro-stalu to typowe (usunięte przez administratora).Stalowy kupił odrzutowiec za 25 tys.od tak sobie,a te ciecie biegają po złomowisku i udają fachowców,parszywe dranie.I tak się kręci interes,ci pracownicy to typowe przygłupy a szefostwo robi se z nich jaja i 100 tys.na miesiąc zarabiają a temu Zbychowi alkoholikowi rzucą tysiaka i denat bez oka się cieszy,to typowa patologia w programie,jak ktoś nie zauważył to niech się przyjrzy tym pajacom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam

Moi ludzie ,Kochany chyba przeginasz z tą formą do pracowników jesteś zwykłym prostakiem

Adamek
@Adam

Do jakich pracowników?mylisz pojęcia ludziu!to niewolnicy przyduszeni złomem którzy robią z siebie głupa w tym programie a ten stalowy byku z plastiku tylko im rzuca hasło dnia NO!!! I oni latają za nim jak te kundle po placu za 2 tys.zł.a te ich premie to są za 20zł.fajnie że stalowy tak dba o nich i przestrzega BHP,ojej! ale tak naprawde to wszystko to jest zrobione pod ten program a tak naprawde to robi na nich rzadką kupcie.Stalowy mówi że to fachowcy pracownicy ale widać że to ludzie spod biedronki,ten jeden łazi pijany i ma sztuczne oko chyba,tamten jeszcze starszy i ledwo gada,inny jakiś niepełnosprawny,to jacyś inwalidzi co udają fachowców do programu a stalowy się z nich śmieje po cichu że znalazł takich dziadów do roboty,u nich zawsze coś upadnie i spadnie hehe fachowcy w du...e,masakra,ten program ogłupia ale chociaż można się pośmiać żałośnie nawet z tego prezesa,jego brata,tego kierowniczka no i z tych pajacyków "niby"pracowników

Sss

Kiedy pracowałem dla takiego buraka w 97 w wałbrzyskim rok czasu. Teraz bym się na niego nie oddał jakby się palił.

Mike
@Sss

Wróć do szkoły podstawowej i naucz się pisać po polsku

Miedź
Kandydat

Ten Zbyniu w programie Złomowisko robi z siebie pajaca żeby była większa oglądalność i tyle.Stalowy kupuje jakiś stary samolot odrzutowy za 40 tys.bo to ma niby być wizytówka firmy a te jego pajacyki się cieszą że zarabiają najniższą krajową i się głupio cieszą przed kamerami w programie,następne gwiazdy hehe.Do programu pewnie zakładają nowe ciuchy robocze a po zakończeniu nagrywania odcinka założe się że wskakują w stare podarte ciuchy,to stary numer używany przez pracodawce tym bardziej że występują w Discovery to nie mogą pokazać obdartusów,wiem o tym bo ja jak miałem stare ciuchy w innej firmie to musiałem założyć nowe ciuchy bo przyjechała telewizja albo chodziła inspekcja lub BHP-owiec.Takie są niestety chore realia a Ci z tego złomowiska u Stalowego to typowe cienkie bolki,żenada

Która z TABLETKARNI tą z tą gruba doopa

Marrecki

Zlomka

Tyglon
@Zlomka

Tak szczegolnie cwanieczek Przemciu klasa . Caringtonek Polski, wez nie oslabiaj

Dobre
@Zlomka

Darmozjad wykorzystuje ludzi i ten jego gest brak słów

Mariola

Panie Stalowy co ma Pan na głowie ?czy to żona farbowała Panu włosy w domu?MASAKRA

Ce
@Mariola

Ma pani rację zianie i ustawione wszystko pod nagrywanie stalowy nie nadaje się na aktora suseł jest ok

Kierowca ce
Klient

Witam z tym super Szymonem to przegięcie umiejętności normalne nic szczególnego chyba że długo tam pracuje i Piotr go chwali.

Michał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.
Kandydat

Czy potrzebujecie pracownika do pracy ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Czy w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu występują paczki/bony świąteczne?

Paw
Klient

Bardzo słaba obłuda 3 dni o cześć się pytam i zawsze słyszę odpowiedź zaraz sprawdzę i oddzwonię a odpowiedzi brak bardzo nieprafesionalne

ron

Yyyraan
@ron

Ta starsza ekipa orłów to raczej renciści i emeryci, raczej dorabiaja już. Młoda ekipa (kierowcy, kierownicy) z pewnością są na etatach i lepszych zarobkach. Ale skoro ktoś jest taki odważny komentować tutaj, to może dobrze by było zadać takie pytanie właścicielom, chociażby na portalach społecznościowych. Pozdrawiam

Maroko
@ron

Wilki cwaniaczek z tego stalowego. Jednego dnia bym tam nie wytrzymał w jaki sposób traktuje pracowników.

Rychu
@ron

Patrz mistrzu interesu: jeśli ktoś chce pracować za dana stawkę to znaczy ze chce a nie ze ktoś nakazuje mu prace za te pieniądze Januszku.

Tyglon

Czyli Ciebie powinni zatrudnic

ale

najlepszy jest zbyniu,zna go moze ktoś bo chodza sluchy ze jest wolny

gargamel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 264 dni.
Klient

Co z Szymonem najlepszym kierowcą stalowego?

Fan Piotrostal
Klient

Ogladam (nowe) kolejne odcinki programu "złomowisko" i mam wrażenie ze program pisze scenariusz, stalowy czyta scenariusz krok po kroku. To już nie jest ten program co na początku, wcześniej oglądałem wszystkie odcinki, ale widzę że szkoda czasu. Pozdrawiam

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 388 dni.

CO się stało z ekipa stalowego bo opuscilem trochę odcinkow

Zostaw merytoryczną opinię o Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu - Dobczyn

Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu