Opinie o Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS Integral Józef Sokołowski w Racula

Zofia Nowy wpis

Witam. Czy w firmie Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS Integral Józef Sokołowski poszukiwani są pracownicy? Czy wymagane jest doświadczenie?

obiwan1939 Nowy wpis

Nie wiem ile się zmieniło w tej firmie , ale jak ja tam pracowałem to w dzień wypłaty do reki 50 lub 100 zł a reszta " kiedyś " . Wytrzymałem pól roku i jeszcze 3 miesiące jeździłem upominać się o zaległe pobory . Praca sama w sobie niezła bo w ciepłym , jest gdzie zjeść na stołówce ale jeśli chodzi o termin płatności to żenada . Ciekawi mnie czy tak jest do dzisiaj ???

Administrator Nowy wpis

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS Integral Józef Sokołowski. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Polo Nowy wpis

Szkoda czasu na rozmowe i tak nikogo nie przyjeli od ladnych paru lat, rozmowy to fikcja po pewnie trzeba przedstawic ze je odbyli dla urzedu pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Basik

Nie polecam

czepek

kołchoz

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS Integral Józef Sokołowski - Racula

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS Integral Józef Sokołowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.