Bartpol Dariusz Baran Produkcja Czyściwa

Sobków

Opinie o Bartpol Dariusz Baran Produkcja Czyściwa

Na próbę

Pracowałam tam "na próbę", oczywiście bez umowy w warunkach z czasów PRL. Ogrzewanie wygląda na tym że spala się tzw. ścinki z ubrań w piecu na hali , gdzie otwarty płomień grozi pożarem albo zaczadzeniem. Praca fizyczna dla kobiet strasznie ciężka. Płaca polega na wypłacaniu przez panią Anię zaliczek począwszy od 10 dnia miesiąca aż do pełnej kwoty może nawet do 20. Wypłata w wysokości 1100 zł to marzenie. Szef może i jakiś jest ale nie wiadomo który. Przychodzi ich ze trzech i każdy udaje że jest właścicielem.

Nieraz trzeba się uza.....lać, Pan piękny się nieraz czepia. Ale dobrze jest. Atmosfera ok. Szef też. Pani Ania tylko się wymądrza.

fizyczny

Ogólnie prezes się nie czepia, robota taka sobie, kasa taka sobie.

obserwator
@fizyczny 17.07.2014 23:29
Ogólnie prezes się nie czepia, robota taka sobie, kasa taka sobie.

Jak ma się czepiać. Przecież go tam nie ma

Zostaw opinię o Bartpol Dariusz Baran Produkcja Czyściwa - Sobków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartpol Dariusz Baran Produkcja Czyściwa