Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR w Kraśnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR w Kraśnik

Wiki

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc może trzeba spojrzeć na siebie z pytaniem jak pracuję??

Aaa
@Wiki

Czyja to opinia? Rodziny n?

Bbb
@Wiki

I to też nie całej rodziny. .. Z i ę c i u na pewno by tego nie powiedział.

kalendrz Majów

Duchy przeszłości są nadal w tym obiekcie .

Witam. W zakładzie tym pracowałem 8 lat więc trochę widziałem i słyszałem. Firma nabor nie jest tak zła jak o niej piszą:). Gorąco ją polecam dla ludzi o sinej psychice lub studentom psychologi, jest tam osoba o ,której prace dyplomowe można pisać, pt. mobbing w pracy ABC, lub poradnik jak być złym szefem . A tak poważnie to atmosfera w tym zakładzie dzieli się na dwie grupy. Na linii pracownik - szef to tragedia, jeśli ktoś aplikuje na stanowisko wyższe niż szary pracownik to radzę od razu kupić katon nerwosolu. Natomiast atmosfera między pracownikami nawet różnych szczebli jest bardzo pozytywna nawet największy problem można bardzo łatwo rozwiązać no chyba ,że wtrąci się w to szef wtedy najmniejszy problem staje się nie do przejścia a joby dostaje każdy. Idąc do tego "obozu" myślało się tylko za co dziś będzie zjeba czy za szmatę pozostawioną w nie właściwym miejscu czy za kurz na maszynie czy za to , że wykonało się pracę ,którą kazał ci przełożony , tak za to też trafiały się zjeby. I to wieczne pytanie na, które nie było dobrej odpowiedzi "Ale kto kazał?" Nawiązując do jednego z komentarzy ,że pracownicy są tylko roszczeniowi być może jest w tym dużo racji, natomiast z mojej perspektywy wyglądało to tak ,że im bardziej się człowiek starał po prostu po to by nie być ruganym tym bardziej nim był, prawdopodobnie chodziło o to by nie wnioskować o premię lub nagrodę, mam na to świetny przykład lecz nie chce go podawać by nie być rozpoznany z racji na mściwość tego człowieka. Odnośnie wypowiedzi "Waldus" zgadzam się w zupełności z wyjątkiem : marketing nie wiem nie miałem bliższej styczności. Natomiast odnośnie kadrowej to się nie zgadzam miałem z nią wieloletnią styczność nie tak jak "Waldus" jest to osoba bardzo serdeczna i niezwykle pomocna natomiast nie jest decyzyjna. Kadrowa zajmuje się sprawami kadrowymi a nie pieniędzmi dawanymi pod stołem przez szefa.Reszta wypowiedzi "Waldus" zgodna z moim stanem wiedzy. W momencie mojego odejścia fundusz socjalny - brak aczkolwiek podpisywało się coś in blanko, pomieszczenie socjalne - brak , woda pitna teoretycznie jest w praktyce ludzie przynosili w butelkach z domu. Normy środowiskowe teoretycznie tak w praktyce nocne palenie opon samochodowych i odpadów gumowych z produkcji. Reasumując: Warto się zatrudnić tylko po to by złapać doświadczenie i w świat, praca na stałe to nieporozumienie. Pozdro dla ludzi tam pracujących.

Pracuję w firmie Nabor od kilku lat, nie jest tak źle, atmosfera w pracy w porządku, a szef zeczywiście ma swoje humory! - złe dni????, ale nie ma co się dziwić, jeśli niektorzy ludzie przychodzą do pracy, mają tylko wymagania a nie dają nic od siebie, chcą dobrze zarobić tylko za to że przyjdą i odwalą swoje osiem godzin.....

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.

@Ktos, rozumiem że jesteś zaznajomiony z firmą - może chcesz podzielić się swoją opinią? W tym momencie Twój komentarz niewiele przekazuje osobom niezaznajomionym z PPW Nabor. @kalendarz Majów, czy możesz wyjaśnić co masz na myśli? Wyrażasz się bardzo zagadkowo. Przypominam Ci również o tym że na forum obowiązuje poszanowanie cudzej prywatności - staraj się nie używać imion (a tym bardziej nazwisk) innych osób. @kasia, zapewniam Cię że z forum nie znikną opinie merytoryczne i zgodne z regulaminem.

To jest forum opinii o pracodawcach, a nie o pracownikach, a Pani Karolina z tego co wiem jest pracownikiem, więc ten komentarz jest wg. mnie nie na miejscu.

kalendarz Majów

pani_Karolina była moim przełożonym więc formalnym bezpośrednim przedstawicielem pracodawcy. Komentarz jest zasadny.

Każdemu można przypiąć łatke, i pracownikowii pracodawcy. Ludziom zazdrość wychodzi oczami, a oczekiwania są aby nie do siebie. Szef jest jaki jest. Zwykle szef nerwowy, nie dobrze robi tym nerwem, i ile można wytrzymywać z ludźmi, co mają swoje humory i tylko oczekiwania. Miałem działalność, załuż sobie człowieku, zatrudnij kilka osób i wtedy pogadamy. Różne były prace i pracodawcy. Doceń co masz albo szukaj wiecznego szczęścia. Jak oceniasz to też siebie oceń. Jest bardzo dużo dobrego. Widzisz człowieku tylko złe. Na życie też patrzysz tylko oceniając innych i życząc źle każdemu. Nawrzucać na internecie to nie sztuka tylko idź i powiedz co nie tak, podpisz się pod takim negatywem z imienia.

kasia

wpisujcie kochani jak najwięcej swoich opinii . nie dajcie się zastraszyć nikomu. jeśli to będzie kasowane to powstanie inna strona .

Szanowni Państwo - osoby pokrzywdzone, nie zadowolone, oszukane przez pracodawcę Nabor-zapraszam do Państwowej Inspekcji Pracy. Rozpatrzona będzie każda skarga a pracodawca nauczyć się obowiązujących w tym kraju przepisów prawa pracy.

Tg

Ja polecam sklep i serwis. Pomimo opini ja zostawiam juz kilka samochodow i kazdy naprawiony obsluga jest mila i mozna sie dogadac z chlopakami. Polecam

Pan
@Tg

Sklep i serwis z tego co wiem mają innego właściciela

meme12

Swięte słowa...

JP

20 osób oceniało Nabor, natomiast została 1 opinia. Gratulacje!!! skuteczności....

aa

; - )

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR - Kraśnik

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR
2.6/5 Na podstawie 85 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR