Golf Projekt - Waldemar Szadny

Baczyna

Opinie o Golf Projekt - Waldemar Szadny

n
użytkownik zarejestrowany

a na jaką oferte pracy natknąłeś sie @anonim? Pytam, bo ja z kolei od baaardzo dawna nie widziałam od nich dosłownie żadnej oferty pracy. Tak więc ??

oszukany

(usunięte przez administratora), kpiarze, jak najdalej od nich, 10tyś długu to nic dla nich 2 lata czkam na należność. bez komentarza

Gość

Szkoda ,że zacząłem szukać opinii o tej firmie po fakcie no ale stało się . Z ubolewaniem muszę stwierdzić ,ze zgadzam się niestety z w/w wpisami . Delikatnie mówiąc nie są to osoby uczciwe i zalegają mi nie małe pieniądze.Mam jednak nauczkę by sprawdzać z kim mam do czynienia przed realizacją umowy. Jednego jestem pewien będę wszem i wobec przestrzegał wszystkich przed tym "panem " To co myślę o takich osobnikach pozostawię dla siebie .Mam nadzieję ,że inni będą mądrzejsi . Pozdrawiam następnych ...

M.

Krętacze i złodzieje Stary szadny a w ślad za nim jego niepełnosprawny zapasiony synek (usunięte przez administratora) Zdziercy i półgłówki !!!! Radzę wszystkim Uważać !!!!

Józek

Ściemniacze, nie chcą zapłacić za wykonaną pracę. Kłamią i ociągają się z wypłatą kasy. Kiepski kontakt z firmą, wszystkich mają gdzieś. Obiecują a to tylko przeciąganie w czasie, żeby uspokoić pracownika. Oszuści, których trzeba omijać szerokim łukiem!

Jacek

Banda (usunięte przez administratora)krętaczy, patrzą tylko jak wydymać dostawców i pracowników. Zalegają z kasą gdzie tylko się da, nie płacą pensji ani faktur. Szukasz dobrej i bezpiecznej pracy - omijaj ich szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Golf Projekt - Waldemar Szadny - Baczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golf Projekt - Waldemar Szadny