Golf Projekt Waldemar Szadny

Baczyna

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 23 ocen.

Golf Projekt Waldemar Szadny
2 23 6 1

Opinie o Golf Projekt Waldemar Szadny

Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Golf Projekt Waldemar Szadny? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Administrator

Co powiecie o zarobkach w Golf Projekt - Waldemar Szadny? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

jacek
@Administrator 25.02.2018 14:52

Dlaczego moje zapytanie pojawiło się z datą z 2016r skoro napisałem to dzisiaj.proszę o korektę

n

a na jaką oferte pracy natknąłeś sie @anonim? Pytam, bo ja z kolei od baaardzo dawna nie widziałam od nich dosłownie żadnej oferty pracy. Tak więc ??

jacek
@ n 19.04.2016 19:35

Witam.czy znasz jakieś rzetelne informacje na temat firmy.pracowałeś tam czy może ktoś z twoich znajomych..dostałem właśnie propozycję pracy i tak postanowiłem sprawdzić.

oszukany

(usunięte przez administratora), kpiarze, jak najdalej od nich, 10tyś długu to nic dla nich 2 lata czkam na należność. bez komentarza

Gość

Szkoda ,że zacząłem szukać opinii o tej firmie po fakcie no ale stało się . Z ubolewaniem muszę stwierdzić ,ze zgadzam się niestety z w/w wpisami . Delikatnie mówiąc nie są to osoby uczciwe i zalegają mi nie małe pieniądze.Mam jednak nauczkę by sprawdzać z kim mam do czynienia przed realizacją umowy. Jednego jestem pewien będę wszem i wobec przestrzegał wszystkich przed tym "panem " To co myślę o takich osobnikach pozostawię dla siebie .Mam nadzieję ,że inni będą mądrzejsi . Pozdrawiam następnych ...

M.

Krętacze i złodzieje Stary szadny a w ślad za nim jego niepełnosprawny zapasiony synek (usunięte przez administratora) Zdziercy i półgłówki !!!! Radzę wszystkim Uważać !!!!

Józek

Ściemniacze, nie chcą zapłacić za wykonaną pracę. Kłamią i ociągają się z wypłatą kasy. Kiepski kontakt z firmą, wszystkich mają gdzieś. Obiecują a to tylko przeciąganie w czasie, żeby uspokoić pracownika. Oszuści, których trzeba omijać szerokim łukiem!

Jacek

Banda (usunięte przez administratora)krętaczy, patrzą tylko jak wydymać dostawców i pracowników. Zalegają z kasą gdzie tylko się da, nie płacą pensji ani faktur. Szukasz dobrej i bezpiecznej pracy - omijaj ich szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Golf Projekt Waldemar Szadny - Baczyna

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golf Projekt Waldemar Szadny