Opinie o Golf Projekt Waldemar Szadny w Baczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Golf Projekt Waldemar Szadny. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Golf Projekt Waldemar Szadny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golf Projekt Waldemar Szadny w Baczyna

Co jaki okres czasu w Golf Projekt Waldemar Szadny można ubiegać się o podwyżkę?

Dawny pracownik. Nowy wpis

Co 10 lat. Jak dożyjesz.

Campello Nowy wpis

Chyba o piach zamiast diety

Jest 20 na godzinę w tej firmie? Czy chodzi o kwotę brutto

Dawny pracownik.
@Michał

Netto chyba. Ale daj sobie spokój z tym. To wychodzi przeszło 5€.No chyba że lubisz pracować tak jak rumun. Ukraińcy mają więcej w Polsce. Za 8 € to znajdziesz spokojnie w Niemczech. A po drugie to oni z godzinami kantują. Daj chłopie sobie spokój. A zresztą ty nie jesteś pierwszy i ostatni. Minimalna stawka to wynosi 120 koron szwedzkich a nie 20 złotych. Rób jak chcesz, obyś później nie płakał.

Campello Nowy wpis
@Michał

Chyba o piach zamiast diety

Co wchodzi w socjal Golf Projekt Waldemar Szadny?

Dawny pracownik.

Nic. Praca za darmo. Było 15 zł na godzinę, teraz 20 zł. Chyba. A socjal, jaki socjal. Socjal to taki że pada czy nie pada pracujesz. Będziesz widział socjal, jak świnia niebo. Pozdrawiam.

Gregor

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Nie ma co narzekać tylko lepiej robić swoją pracę!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Golf Projekt Waldemar Szadny? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
P_A_U_L

Nie polecam wszystkie opinie na ten temat są w ????% prawdziwe

Co powiecie o zarobkach w Golf Projekt - Waldemar Szadny? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

jacek

Dlaczego moje zapytanie pojawiło się z datą z 2016r skoro napisałem to dzisiaj.proszę o korektę

n

a na jaką oferte pracy natknąłeś sie @anonim? Pytam, bo ja z kolei od baaardzo dawna nie widziałam od nich dosłownie żadnej oferty pracy. Tak więc ??

jacek
@ n

Witam.czy znasz jakieś rzetelne informacje na temat firmy.pracowałeś tam czy może ktoś z twoich znajomych..dostałem właśnie propozycję pracy i tak postanowiłem sprawdzić.

oszukany

(usunięte przez administratora), kpiarze, jak najdalej od nich, 10tyś długu to nic dla nich 2 lata czkam na należność. bez komentarza

Szkoda ,że zacząłem szukać opinii o tej firmie po fakcie no ale stało się . Z ubolewaniem muszę stwierdzić ,ze zgadzam się niestety z w/w wpisami . Delikatnie mówiąc nie są to osoby uczciwe i zalegają mi nie małe pieniądze.Mam jednak nauczkę by sprawdzać z kim mam do czynienia przed realizacją umowy. Jednego jestem pewien będę wszem i wobec przestrzegał wszystkich przed tym "panem " To co myślę o takich osobnikach pozostawię dla siebie .Mam nadzieję ,że inni będą mądrzejsi . Pozdrawiam następnych ...

M.

Krętacze i złodzieje Stary szadny a w ślad za nim jego niepełnosprawny zapasiony synek (usunięte przez administratora) Zdziercy i półgłówki !!!! Radzę wszystkim Uważać !!!!

Józek

Ściemniacze, nie chcą zapłacić za wykonaną pracę. Kłamią i ociągają się z wypłatą kasy. Kiepski kontakt z firmą, wszystkich mają gdzieś. Obiecują a to tylko przeciąganie w czasie, żeby uspokoić pracownika. Oszuści, których trzeba omijać szerokim łukiem!

Jacek

Banda (usunięte przez administratora)krętaczy, patrzą tylko jak wydymać dostawców i pracowników. Zalegają z kasą gdzie tylko się da, nie płacą pensji ani faktur. Szukasz dobrej i bezpiecznej pracy - omijaj ich szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Golf Projekt Waldemar Szadny - Baczyna

Golf Projekt Waldemar Szadny