Detal Sp. z o.o/Lewiatan

Bielsko-biaa

Opinie o Detal Sp. z o.o/Lewiatan

nick

Morze ceny są konkretne ,lecz chodzący ochroniarz za kobietą z dzieckiem lub w ciąży łazi za nia jak ta kobieta może spokojnie robic zakupy jak w lewiatanie i w biedronkach tak jest .A panie kasjerki jak se nie moga poradzic lub zazdroszcza to niech głupich usmieszkow nie robią jak razi od nich fałszywościa.Miłego dnia.

Chcesz wypowiedzieć się o firmie Detal Sp. z o.o/Lewiatan? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Detal Sp. z o.o/Lewiatan - Bielsko-biaa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Sp. z o.o/Lewiatan