Hotel Care Ltd.

London

Opinie o Hotel Care Ltd.

pracownik hotelu

ta agencja to jedno wielkie złodziejstwo i przekręty otórz działa tak hotel płaci agencji powiedzmy 20 tys funtów miesięcznie zeby było łattwiej liczyc a takich hoteli mają kilkanaście może nawet więcej nie wiem i mamy prosty przykład z ostatniej wypłaty w tym kraju pieniadze za prace płaci siealbo raz w miesiącu albo raz w tygodniu zawsze w ostatni dzień roboczy w przypadku tygodniówki czyli w piatek powinno sie miec pieniądze na kontach ale nie z hotel care oni przekładaja wyplate do srody tylko po to zeby pieniadze lezały na koncie i tłumaczą sie ze był bank holiday w takim przypadku pieniadze powinny byc juz w czwartek . i teraz weżmy 1mil, lub wiecej lezy sobie na koncie lokacyjnym kilka dni i robi sie z tego juz niezła sumaka i takich przykładów mozna mnożyc w nieskończonosć kolejny przykład to jest to wlasnie przesuwanie wypłat teraz raptem firmie cos podpasowalo i zaczeła płacic o ile zaczela co 2 tyg ale nie piatki czyli ostatni dzien roboczy ale we wtorek srode i róznie prosty przykład powinienem dostac wypłate 31 marca więc następna powinienem dostac 14 kwietnia a ze jest to bank holiday wielki piatek przesuneli nam wypłaty do 19 kwietnia wczesniesza jedna z wypłat powinna wg hotel care być wypłacona 28 lutego ( wtorek )nie wiedziec czemu więc następna powinna byc 14 marca ale nie w hotelcare oni maja jakiesinne matematyki bo dla nich 2 tyg to jest nie 14 a 16 marca czemu ma słuzyc dwudniowe przesuniecie ano wlasnie temu zeby nie zaplacic nam wszystkim za 52 tyg w roku a wlasnie za 50 lub 48 tyg . Trzeba ukucic te praktyki i doprowadzic do tego że ta firma zamknie sie na zawsze a jej szefowie zajma nalezne im miejsca w celach więźień w uk na długie lata

XYZ

WZIOŁEM SOBIE ZA CEL ZNISZCZENIE TEJ AGENCJI JESLI SA TU LUDZIE KTÓRZY CZUJA SIĘ POKRZYWDZENI POSZKODOWANI PRZEZ AGENCJE HOTELCARE PROSZE O EMAILE teseco140Qgmail.com NIE MOZE TAK BYC ŻEBY LUDZIE NIE MIELI WYPŁACANYCH PIENIĘDZY BO W PIĄTEK JEST BANK HOLIDAY PRZESUWANIE W KAZDYCH 2 TYGODNIACH WYPŁAT O 2, 3 DNI W REZULTACIE DAJE TO ZE LUDZIE MAJA PŁACONE NIE ZA 52 TYGODNIE A ZA 50 A NAWET ZA 48 W CIAGU ROKU PRZETRZYMYWANIE PIENIEDZY NA LOKATACH DAJE TEJ AGENCJI KOLOSALNE ZYSKI WIEC TRZEBA TO SKOŃCZYĆ RAZ NA ZAWSZE PROSZE O MAILE , NIE BĘDĘ SIE ZABARDZO ROZPISYWAŁ ALE JESTEM WSTANIE UDOWODNIC TO PRZED SĄDEM , TRYBUNAŁEM PRACY I JESZCZE KILKU INNYCH URZĘDÓW JAK ONI DZIAŁAJA , ONI MYSLA ZE SĄ BEZKARNI OTÓZ NIE JESTEŚCIE JESLI TO CZYTACIE SKOŃCZE WAS I ROZGNIOTE JAK PLUSKWE

scarlet

Ja pracuje w ibis hotel w Nottingham, przez HotelCare.... Coz moge powiedziec?? Czlowiek po 3h pracy jest wykonczony, norma to 4 pokoje na godzine!! Wydaje sie niewykonalne,owszem da sie,ale nic poza praca nie jestes w stanie juz zrobic fizycznie. Pracownicy sa traktowani jal smiecie i oszukiwani przez ta firme... Akurat znajduje sie w takiej sytuacji,ze nie mam zbytnio wyjscia,tzn mam malutkie dziecko i te godziny pracy mi pasuja,to jedyne co mnie trzyma...do czasu. Ale jest tragicznie,przerw ogolnie nie ma,robimy przerwy wtedy gdy powinno sie pracowac,potem trzeba jeszcze bardziej nadganiac,ale bez przerwy sie nie da. Masakra,nie kazdy jest w stanie to zniesc... Rzygac sie chce

scarlet

maja
użytkownik zarejestrowany

oszukana ale czy możesz dokładniej powiedzieć co takiego jest według ciebie nie tak? spróbujmy zobaczyć oże co się da zrobić i może wyjaśnić pewne kwestie.@kip ja akurat popieram rzucanie na głęboką wodę

KiP

Nie polecam, wstawili nas do hotelu (Westpoint) gdzie dali nam 16 pokoi do sprzątania na osobę i tylko 4 płatne godziny tłumacząc, że początkujący ma mniej godzin pracy, a potem będzie dostawał więcej. A przecież logiczne jest, że pracownik początkujący powinien dostawać więcej czasu, żeby się nauczyć, a nie 4h na taką samą robotę, którą pracujące tam romki miały wykonać w 8h... + w hotelu tylko jedna osoba rozmawiała po angielsku i to bardzo słabo. Sprzątanie tych 16 pokoi potrafi zająć 5-6h ciągłej ciężkiej pracy bez chwili odpoczynku, czyli 1-2 godziny pracy za frajer.

Oszukana

Odradzam stanowczo! Niedawno zaczęłam dla nich pracować i już od początku nic nie jest ok! Zobacyzmy jak to się skończy, ale ja im łatwo nie odpuszczę.

Może ktoś napisać, jak tam jest obecnie?

waist of time
@123 21.07.2016, 15:04
Może ktoś napisać, jak tam jest obecnie?

Nie pracuj dla nich. Najgorsza firma jaka chyba istnieje. Traktuja imigrantow jak smieci. Oszukuja na wyplatach. Szkoda czasu I nerwow

xxx

NIE POLECAM , PRACA TAM TO OSTATECZNOŚĆ ,MAM DOŚWIADCZENIE Z DWÓCH MIEJSC W KTÓRYCH ZARZĄDZA HOTELCARE , W ŻADNYM Z NICH NIE POLECIŁA BYM PRACOWAĆ. UCIEKAĆ OD TEJ AGENCJI!

zwingiew

Ja z 3 wyplat tylko jedna dostalemmw terminie... a teraz nie chca mi wyplacic zaleglego urlopu... no I oczywiscie nikt mi nie odpisuje na maile... pracujesz za najnizsza krajowa robisz 3-4 pokoje na godzine a hotel podobno im placi 12£ za Twoja godzine ;) hotel care? Porazka!

Bonzola
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś w Londynie obecnie urzęduje i mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda kwestia warunków dla pracownika, bo sama się zastanawiam nad sensem podjęcia pracy u nich i oferta przedstawia się ciekawie. Nie wiem co prawda jak to wygląda na miejscu ale nie możę być tragedii chyba - co sądzicie.. pomóżcie mi podjąć decyzję.

Milo
użytkownik zarejestrowany

Słuchaj, prawdopodobnie nie dowiesz się ile 'zabierają kasy' bo może to być tajemnica handlowa firmy. Osoba, która siedzi w firmie cały czas pewnie w posiadaniu takich informacji jest, ale wątpię żeby były one dostępne dla osoby postronnej. Chociaż praca za granicą wydaje się być gratką to warto dowiedzieć się o realnych stawkach jakie już pracownik dostaje na rrękę.

Kasia

Pare dni temu odeszłam z agencji,agencja łamie.prawa pracownicze,traktuje ludzi jak tania,naiwna siłę roboczą,nie płaci regularnie i na czas wypłat,kombinuje z godzinami,miesza i kręci żeby tylko pracownicy się nie polapali.Skargi juz nie jedno krotnie były składane i na chwilę obecną miejmy nadzieje ze wszystko Zakończy się w sądzie.Tak nie Może być żeby pracownicy czekali za swoimi pieniędzmi po parę dni czy tygodni bez żadnych informacji Czy wyjaśnień.Oni mają ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Magda

Łamanie praw pracowniczych i mobing na porządku dziennym,praca niewolnicza,nie liczy sie uczciwa praca tylko produktivity które nie pzwoli wysprzątać pokoju do czysta.Brakuje wszystkiego,nie na rękę menagerom jeśli załoga dobrze z sobą żyje ,najchętniej skłuciliby wszystkich,niektórzy menagerzy zachowują się jak SS-mani w hitlerowskim obozie pracy.Ma ktoś może namiary na redaktorów którzy nakręcili film o Hotelcare?Cztery lata po emisji nic się nie zmieniło.

monika

niestety to prawda........wiem o tym bo pracowalam w Ibis london city...3,5 pokoju na godzine zapierdziel do bolu....to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] manager hotelu na kolanach sprawdza czystosc pod lozkami swiecac latarka........oszukuja na kazdym kroku nie polecam!!!!

ja

czy znacie firmę sierra support. Bardzo mi zależy

gringoLATVIA

OSZUSCI I WYZYSKIWACZE, PRACOWALAM DLA TEJ AGENCJI W HOTELU JURYS INN W NOTTINGHAM, TRAKTUJA LUDZI JAK BYDLO,ZAROBKI ZALOSNE,AGENCJA KOMBINUJE JAK SIE DA BYLE MIEC KOZYSCI DLA SIEBIE A NIE DLA PRACOWNIKOW,NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK NAJDALEJ OD TEJ AGENCJI!!!!!!!!!!!

Najgorsza agencja z jaka miałam do czynienia,pracowników mają za nic,oszukują z wynagrodzeniami tak więc gorąco nie polecam!

a czy ktos wie jak mozna od nich odzyskac , znaczy wogole otrzymac p 45 , ja walcze z tym od stycznia do kwietnia i poprostu maja mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!! ,,, jedyne co mi zaproponowano , to abym pojechal 500 km do londynu osobiscie je odebrac !!! a jezeli juz wspominacie albo pytacie o warunki pracy to poprostu skandal !!! dobrze ze jeszcze na powietrzu ktorym oddychamy nie oszczedzaja !!! bo na calej reszcie to tną ile moga !!! jednym slowem banda !!!

majka

Jeżeli już bronisz firmy która nie wie niby co dzieje się w poszczególnych hotelach to uściślijmy że za najniższą stawkę godzinową wymagają posprzątania w ciągu jednej godziny 3,25 pokoju. Nie bardzo rozumiem jak ta ich norma ma się do standardów czystości. Poza tym brak środków ochrony indywidualnej np. rękawiczek ( sprząta się przecież w każdym pokoju łazienkę i toaletę). Dla zainteresowanych pracą nie polecam!!!(usunięte przez administratora)

tri

Działa to tak, że hotel płaci agencji Ł 12 za godzin pracy np. pokojówki.Natomiast agencja placi pokojówce najnizsza stawkę godzinową narzucajac przy tym norme np. 16 pokoi w 8 godzin, a jesli ktos tak pracowal to wie jak to wygląda. Ja probowalam zawrzec umowe bezposrednio z hotelem, w ktorym pracowalam juz 2 lata, jednak jest to nie możliwe. Wolą zatrudniac przez agencj. Firma Omni....jest OK, nie spóźniaja sie z przelwami,platny urlop i bankholiday a jesli są z Ciebie zadowoleni zawsze dadza Ci pracę. Pozatym jeśli pracujsz dłużej jst duza możliwość awansu np. na supervisor. Tak bylo w moim przypadku. I zależy też do jakiego hotelu trafisz.Sa hotele w których zarabia się kiepsko, a ś takie w ktorych przyzwoicie. Najlepiej pracować dla dwóch agencji w dwoch róznych hotelach w dzien i wieczorami, ale trzeba byc naprawdę silną i wytrzymala

XXX
@tri 23.11.2010, 15:06

DZIAŁA TO BEZNADZIEJNIE, STĄD TAKIE OPINIE BYŁYCH PRACOWNIKÓW, SĄ HOTELE ZARZĄDZANE PRZEZ INNE AGENCJE W KTÓRYCH SYTUACJA WYGLĄDA LEPIEJ, TA AGENCJA JEST NAJGORSZĄ Z NAJGORSZYCH.

pp

Nie wiem co bylo powodem do napisania takiej opini.Nikt przeciez nie ukrywal przed Toba jaka jest stawka godzinowa a poza tym to napewno Cie poinformowali ze w ciagu godziny musisz posprzatac 2 pokoje.Swoja droga to praca w hotelach jest bardzo ciezka i nikt nie mowi ze bedzie lekko.Poza tym agencja nie ma wplywu na to co sie dzieje w hotelach oni sa posrednikiem ktorych zatrudniaja hotele do szukania pracownikow.Znam ta firme od wielu lat tez nie bylam zadowolona z tej firmy dopoki nie zorientowalam sie jak to dziala.

pp

firma jest ok,ale w hotelach mozna trafic na roznych menagerow.Pracowalam juz dla tej firmy wile kobiet jest niezadowolonych z pracy w hotelu,ale ta firma nie ma wplywu na szefostwo hotelu oni tylko posrednicza w znalezieniu pracownikow.

mika

Witam , mam pytanie, co to za firma???

oszukuja wyzyskuja nie polecam pracujesz za ilosc pokoi NIE ZA DOGZINE!!!!!!! w rezultacie zarobki sa smieszne....

Zostaw opinię o Hotel Care Ltd. - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Care Ltd.