Opinie o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Logistyczne Polo Market. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Logistyczne Polo Market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

magazynier

polo zwalnia ludzi , nie liczą się z tym że ktoś ma rodzinę i sam pracuje , nie masz układów , nie strzelasz z ucha , nie jesteś wazeliniarzem WON na bruk

m.

praca jak każda inna, jak się ma zapał i chęci to człowiek pracuje, nie ma co narzekać i tak jechać po ludziach. ja zanim zacząłem tutaj pracować to CV składałem praktycznie wszędzie. Muszę się przyznać, że na rozmowach różnie bywało, ale nie poddawałem się i w końcu udało się załapać do pracy. :-] @dr jak cię nie przyjęli to nie ma co wyzywać kobiety za to. przecież samo przyjście na rozmowę nie gwarantuje tego, że ją dostaniesz. :-]

dr

Po spotkaniu z pania personalna tej firmy, wiecej nie chce mieć nic wposlnego z ta firma!!! Strata czasu!!!Nigdy tam nie zloże wiecej swojego podania i wszystkim tez odradzam!!! Pierwszym kontaktem z firma jest pani personalna, i ta pani wystawia swojej firmie zla opinie, a chyba tam już dlugo pracuje, może za dlugo. Aplikowałem na stanowisko specjalisty, zostalem zaproszony na rozmowe. Musialem dojechac na nia do Giebni kilkadziesiąt kilometrow, jechałem przygotowany, na co poswiecilem sporo czasu, pozytywnie nastawiony do pracodawcy. Byłem przed czasem. Rozmowa zaczela się z 45minutowym opóźnieniem. Kiedy wszedłem, pani prowadzaca rozmowe powiedziala, ze gdzies zagubila moje cv! Dalem jej wiec swoje, identyczne jakie wysłałem mejlem. Spojrzała i uznala, ze to za malo, aby ze mna rozmawiac, zaczela mowic o wymaganiach, których nie tylko nie było w ogłoszeniu, ale była informacja, ze pracodawca wdrozy w to pracownika! Jedyne pytanie jakie mi zadala dotyczylo moich oczekiwan finansowych i rozmowa się zakończyła po kilku minutach. Nikt nigdy mnie tak nie potraktowal i tak nie wku…wil. Nigdy wczeniej nie spotkałem się z takim nieprzygotowaniem, brakiem profesjonalizmu, brakiem szacunku dla kandydata i tak nonszalanckim traktowaniem swoich obowiązków. Jeśli kandydat nie ma odpowiednich kwalifikacji, których się wymaga, to się nie zaprasza go na rozmowe!!! A jak się zaprasza, to nie po to, żeby mu podziękować po kilku minutach i potraktowac go w taki sposób. To sa podstawy prowadzenia rekrutacji, których ta pani widocznie nie zna. Stracilem pieniadze na dojazd i swój cenny czas.

KUJAWIAK

mialem pecha dostarczyc towar do tej firmy .kobiety ktore obsluguja kierowcow (26.06.2012 g 21 )a raczej karykatury kobiet to wielka porazka dla tej firmy.odrazajaco niegrzeczne c (usunięte przez administratora) skie a do tego o urodzie rotvailerow zajac powinny sie sprzataniem kibli a nie pracowac z ludzmi .apel do kierownictwa . zwolnic te paszkwile bo ich obecnosc szkodzi waszej firmie .kujawiak

Magazynier

Pani z personalnego spóźniła się 20 minut a rozmowa trwała 10 minut

co pan wie o naszej firmie, dlaczego chce pan pracować w naszej firmie

wirek

Czy ktoś pracował w dziale marketingu i PR. Ile tam płacą i czy ludzie są kompetentni, na jak długo dają umowy, czy można tam pracować w mentalnie otwartej i kreatywnej atmosferze, czy tylko lizusy i lenie mają dobrze ? Czy atmosfera jest fair, profesjonalna (tzn. nie jacyś gogusie po fabrykach dyplomów i po wieśniackim marketingu, który niczego nie uczy, tylko spece znający się na grafice użytkowej, kanałach komunikacji i kontaktami z agencjami) i w oparciu o zachodnie standardy pracy i kultury osobistej, tzn. bez c (usunięte przez administratora) stwa, [usunięte przez administratora] i głupkowatych uwag i [usunięte przez administratora] ? Dzięki za info :), papapa

MF Kłobuck

Czy ktoś wie jak wybierać nośniki w systemie kuguar jest paru cwaniaków i nie chcą się tym podzielić , Jak byli chłopaki z Giebni to najprawdopodobniej pokazali komuś jakiś myk jak to robić , będę wdzięczny jak też się dowiem i nikomu nie powiem napisz na gg 24151414 tyram zarabiam dobrze ale potrzebuję więcej utrzymanie domu i rodziny kosztuje , jeśli ktoś jest tak uprzejmy i wie coś na ten temat to uprzejmie proszę o kontakt , Pozdrawiam chłopaków z Giebni :D :D :D

MF

starczy to jest uwiąd ziomulek, mowi sie wystarczy, komu jak komu bo mi na pewno nie ale sie nie martwie bo cos ci sie popierdolilo. O umowy o prace to walczyli ludzie a firma broni sie przed tym rekoma i nogami bo nawet zielonego pojecia nie masz buraku zazdrosny ile by to ich kosztowało, orientujesz sie jaki socjal musieli by zapewnic na chlodni i mrozni?? pewnie nie bo za tępy jestes. Powiem tak, kosztowalo by ich to 1/3 wiecej niz teraz i z tego wlasnie powodu jest i bedzie tak jak teraz

Ściema

Panowie zobaczycie jeszcze troche i wam sie usra ta działalność dostaniecie umowe o przace za 1900 zł i to wam starczy. Obiecuje

nerwus

Prawda kolego praca nie dla miekkim chooyem robionych panienek!!!!niestety fakty sa takie ze polowa mixerow na chlodni to PANIENKI MIEKKIMI CHOOYAMI POROBIONE.

mixerMF

Podzielam zdanie kolegi, nie gram w pilke, nie wafluje sie z kierasem ani zmianowymi a robie prog co miesiac, zwlaszcza teraz po obnizeniu limitu a to oznacza rachunek 4.2 tys brutto czyli na malym zusie 3.5 a na duzym 3 tys na reke za max 120-140 godzin w miesiacu, wiec niech mi ktos powie gdzie jest lepiej, a ze trzeba troche ciezarow podymac no coz nie ma nic za darmo to nie robota dla miekkim chooyem robionych panienek

nerwus

Ogolnie wszyscy pisza takie negatywy to po co tam jeszcze pracuja.praca jak kazda inna!!nikt w dzisiejszych czasach nie placi za siedzenie!!!wcale nie trzeba byc kumplem biki zeby ogarnac prog!!A PO PROSTU TO NIE JEST PRACA DLA NYGUSOW!!!!!!P.S.KONFIDENCI NIECH TEZ SIE ZWOLNIA WTEDY BEDZIE ATMOSFERA OK!!!POZDRAWIAM!!

emilek

a jak w firmie kierownicy mam tam isc na magazyn zwrotów są ogulnie ok ...?

Polo

Potwierdzam opinie kolegów. W pracy dostaje się do dyspozycji wózek i czytnik- trzeba skanować kod i potem wiele razy schylać się po ciężki towar aby wrzucić go na wózek. Oczywiście można zarobić i 6 tys. jednak tyle zarabiało ok 5 ludzi. reszta daje radę wyciągnąć 2-3 tys brutto. Generalnie odradzam pracę w Polo, trzeba pamiętać że zdrowie jest najważniejsze

Zgadzam sie z kolegami chłodna to jeden wielki obóz pracy, żeby zarobić to musisz być kumplem biki albo grać z nim w piłke albo robić po 12 h, od 3 lat żadnej podwyżki wiekszosc ludzi po opłaceniu wszystkiego robi za 1000 zł!!!

chłodnia

To jest[usunięte przez administratora] pracy.Aby zarobić na chłodni trzeba tam zamieszkać a jeden ze zmianowych to idiota robi na żłość tylko dlatego ze on tam musi siedzieć.Oczywiście można zarobić jak ma sie odpowiednie nazwisko.Zanim sie obejża ludzie odejda i beda sami kierownicy robić młodzi szkoda waszego zdrowiaq i nerwów nie tutaj sam tez odchodze po nowym roku.Taka jest opinia 90% mikserów chłodni

polo Maciej
@chłodnia

Jestem pracownikiem w tej firmie od 6 mies. i z tego co zauwazylem to praca tam lekka nie jest ale na suchym jest pare osob co wychodzi po 6,500 zl brutto. Lecz sb przeliczajac koszty dzialalnosci to wychodza jakas 5k co jak na ich wyglad(chudzi jak patyki w wieku 30-40lat) nie jest z byt korzystne ja aktualnie szukam innej pracy lecz jesli ktos w moim wieku (20lat) nie ma lepszej okazji serdecznie zapraszam bo ja tu po lekkiej wprawie i nie przemeczajac sie wychodze 3-4k brutto. Moja jedyna z najwiekszych udrek sa kierownicy mianowi gdyz kiedy nie ma kierownika magazynu czuja sie jak pany i mimo ze sa male zamowienia to oni trzmaja nas po 12 h a ranka pracuje 2-4 godzin. No chorzy ludzie ale da sie przywyknac ;p

Ktoś

Praca dla twardzieli!!! Jak chcesz zarobić to musisz zapier... Jak pracujesz tak, żeby się nie zmęczyć to wystarczy tylko na ZUS i ewentualnie na dojazd. Polecam Każdemu na diecie. Przez pierwsze 2 tygodnie schudniesz o kilka kilogramów. Ja straciłem aż 10!!! Ale z drugiej strony można też zarobić. Jak jesteś wytrzymały i pracowity, nie musisz robić przerw na jedzenie przez 12 godzin i potrafisz wstrzymać się z pójściem do ubikacji to przy małym ZUSie można zarobić nawet 5-6 tyś. Ale ostrzegam niewielu się udaje taki wyczyn. W jednym miesiącu zarobisz 5 patoli a potem tylko 2, a kręgosłup na 100 % do wymiany:)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Logistyczne Polo Market - Giebnia

• Jak się pracuje w Centrum Logistyczne Polo Market?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Logistyczne Polo Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Logistyczne Polo Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Logistyczne Polo Market?

Kandydaci do pracy w Centrum Logistyczne Polo Market napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Logistyczne Polo Market