Opinie o Awi Systems U Services LTD w Frankfort

niemiecka firma, wszystkie zlecenia wydajemy na zasadach podwykonawczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awi Systems U Services LTD w Frankfort

Grzesiek Nowy wpis

A polecacie czy odradzacie pracę tu ?

Mak Nowy wpis

Wiesz co, ja Ci powiem tak koleżko że niemieckie firmy to sa nawet lepsze niż nasze polskie i trzeba to zrozumieć i trzeba to ogarnąć, bo taka jest prawda i tyle

bodzio Nowy wpis

AWI systems to niemiecka firma z Maintal która działa zarówno w branzy budowlanej jak i branżach przemysłowych. W swojej firmie zatrudnia obecnie około 20 pracowników, także dostać się tutaj do pracy to nie jest wcala taka porsta i oczywista sprawa jak wielu pewnie mogłoby się wydawać. Ktoś z Was pracował u nich?

jurek Nowy wpis

dziwne- strona nie dostępna..na inforpracy widnieje ale bez żadnych ofert. po wypowiedziach wyżej widać że ktoś tam pracował i zna dobrze tę firmę. co się takiego stało że doszliście do wniosku że oszukują.. jakieś konkretne sytuacje spowodowały takie wnioski- jak się podzielicie możecie pomóc komuś dokonać dobrego wyboru.

Czy po rozmowie w Awi Systems U Services LTD rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
misi

nie słyszałam, żeby ktoś się jakoś wyjątkowo na nich skarżył, a poza tym firma już kilka lat jest na rynku, więc widzicie, że tutaj nie ma co się sprzeczać, a nawet mają już jakiś zaplanowany rozwój jeśli chodzi o dokładne dane to nie mam takich informacji, ale słyszałam, że od nowego roku ma sie juz coś dziać.

www

czy potrzebują monterów płyt Promat?

Najlepiej jest tylko narzekać... Myślę, że jeśli robi się to, co powinno i nie oszukuje to można śmiało pracować w tej firmie

pol

Dojeżdża ktoś z Kobióra? Chodzi mi czy warto pociągiem do Żwakowa i autobusem na Strefową czy lepiej z dworca pkp Tychy autobusem lub busem

Ryszard

Ile się jeszcze razy ciołku będziesz pytał o to czy będą zatrudniać??? Ta firma to dno i dla niej nie ma już ratunku. Może jakiś ratunek by był ale na pewno nie z takim dyrektorem.

aaa

Czyli będą zatrudnienia w najbliższym czasie??

SK

Propozycje pracy wkleje na tym forum jak będą zwolnienia w firmie Saking. Na dzień dzisiejszy już się zapowiada praca dla około 90-100 osób. Dodam jeszcze dla zinteresowanych zarobki są dużo wyższe jak w Seking.

hades

- pierwsze - mnie nie interesuja zadne umowy o prace i to jest moja definitywna odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!! to są dokładne słowa pana [usunięte przez moderatora]. Który tak ładnie gada tylko i nic więcej i sam oszukuje bo mówi co innego a potem jest całkiem inaczej mówi o umowie a potem się wycofuje z danego słowa mam kopie tych słów na mejlu

siegmund andreas

w zwiazku z naruszeniem podstawowych zasad lojalnosci ludzkiej i czynieniu tym samym szkod firmie i jej dobrego image na rynku bedziemy zmuszeni publikowac wszystkich pseudo rzemieslnikow ktorzy sie u nas beda zglaszac do naszej firmy a okarza sie poprostu oszustami majacych na celu wyludzenie pieniedzy za niewykonane zlecenie !!!! procedura jest normalna - kontrakt - wykonanie zlecenia - odbior zlecenia -wykonanego bez poprawek a o ile sa to ich usuniecie- a jak ich ktos nie usuwa to sa one usuwane na koszt tejze osoby zgodnie z warunkami umowy - wystawienie rachunku i albo wyplata gotowkowa wzglednie przelew bankowy zgodnie z okresleniem umowy. te zasady sa bezwzglednie przestrzegane i nie inaczej. [usunięte przez moderatora]

siegmund andreas

pisanie opini anonimowej jest przedewszystkim karalne-to raz a dwa na to stac jedynie poprostu kanalie a tych kanalii z przykroscia stwierdzic czeba ,ze coraz wiecej jest. czlowiek ktory jest sumienny i zdyscyplinowany i sam sie szanujacy nie pozwoli sobie na jedno zle slowo o awi systems ltd. bo porostu bedzie klamal a klamstwo poprostu krotkie nogi ma. awi systems u. serwices ltd. projekt manager widera

Zostaw merytoryczną opinię o Awi Systems U Services LTD - Frankfort

Awi Systems U Services LTD