Bywalec

Otwock

Opinie o Bywalec

Bywalec

Witam !! Nie Zgadzam Się z Negatywną Opinią Tego Lokalu.. Jestem Stałym Bywalcem . Uważam Że Jest To Lokal Na Najwyższym Poziome . Super Jedzenie ,Wspaniała Obsługa . Cudowny Klimat Ktorego nie znajdę W Okolicy . Jestem Na Każdej Imprezie. Każdy z Moich Znajomych Bardzo Chętnie wybiera To Miejsce. Przychodzą Tam Ludzie Na poziomie. Uwierzcie Byłem W wielu Lokalach Ale Ten Przebija Wszystko ,Jest jedyny w swoim Rodzaju!!!!!!I Życzę Powodzenia I rozwoju..:)

Zostaw opinię o Bywalec - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bywalec