AU PAIR in America

Washington

Opinie o AU PAIR in America

Słowa kojarzące się z AU PAIR in America (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): ciekawa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .językowo wspaniała Atmosfera i ludzie tam pracujący są zależy na jaką rodzinę goszczącą się trafi Od jakiej stawki można negocjować pensję? brak negocjacji.. Najbardziej podobało mi się w AU PAIR in America: nowa kultura, nowy świat, nowi ludzie.. Najbardziej nie podobało mi się w AU PAIR in America: stosunkowo niskie zarobki

Zostaw opinię o AU PAIR in America - Washington

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AU PAIR in America