Geka Manufacturing Ltd.

Stanley

Opinie o Geka Manufacturing Ltd.

Słowa kojarzące się z Geka Manufacturing Ltd. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w większości bardzo mili. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10 funtów/h Najbardziej podobało mi się w Geka Manufacturing Ltd.: możliwość nawiązania przyjaźni.i cennego doświadczenia, Najbardziej nie podobało mi się w Geka Manufacturing Ltd.: brak możliwości awansu na stanowisko inżyniera.

Zostaw opinię o Geka Manufacturing Ltd. - Stanley

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geka Manufacturing Ltd.