Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

AUTOMAX BRZEŹNO

Chcielibyśmy wystawić pozytywną opinię naszemu kurierowi DPD (R1R) Jest to najlepszy kurier z jakim do tej pory współpracowaliśmy zawsze uśmiechnięty i przede wszystkim z profesjonalnym podejściem do klienta.

Bez

Ta firma to TRAGEDIA. Kurierzy , których nigdy u mnie nie było (a podobno nie zastano mnie pod adresem-byłam cały czas obecna), paczki które nie mogą dojść przez kilka dni. Kiedy sprzedający decyduje się na ta firmę, ja rezygnuje z zakupu. 100 razy NIE!

normalny

Niestety kłamstwo jakich wiele w tej firmie. Dostarczenie przesyłki tylko w godzinach 10-11. Po przesyłkę osobiście muszę jechać 60 km. Przesyłka to błotnik samochodowy. Propozycja podjechanie do pracy uregulowanie pobrania i pozostawienie przesyłki pod adresem. Odległość około 2 km. Nie do zaakceptowana przez DPD. Lepiej próbować w dniu następnym o tych samych godzinach, a później zwrot do nadawcy. No cóż brawo WY.

Daro

Czytam Wasze opinie ( nie bronie firmy DPD żeby była jasność) i szlag mnie trafia. A moze tak idzcie na jeden dzień tam pracować, wykonajcie setki telefonow dziennie,zapakujcie busa paczkami miejcie nad glową kierownika tyrana, ktory stosuje mobbing w pracy. Czasami nie wszystko to wina kuriera.

XD
@Daro

Mobbing w pracy? Ma pan dowód? Jeżeli nie to nie opowiadaj kłamstw.

@Daro

Niech zmienią pracę jak im źle, kto ich siłą trzyma?

DPD
@Daro

Jak coś nie pasuje to niech zmieni prace xd robotę trza zrobić do brze i już!

Niezadowolona klientka
@Daro

Nikt im nie każe ram pracować.

?
@Daro

Zwolnij się ! i po problemie

Agnieszka
@Daro

W moim przypadku akurat wina kuriera była. Podjechał pod dom i zostawil paczke szklaną. Zadzwonił raz nawet nie zdążyłam podejść i odejchał. Teraz jestem na minusie 200zł. Okropna firma!

Testoviron

Zmień pracę, weź kredyt.

wkurwiony tez
@Daro

a kto wyksztalcony chce byc kurierem? Trzeba sie bylo uczyc

klient
@Daro

Każdy chyba wie na co się pisze ?!Skoro nie pasuje to niech nie pracuje tam Jak się podjął to niech robi co trzeba!!!

Xyz
@Daro

Zawsze można się zwolnić i poszukać pracy w innym miejscu....

Koordynator

Komedia . Najpierw pani L . Pospiesznie ponagla aby jak najszybciej przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną a po trzech dniach h okazuje się że sprawa już nie aktualna .sic !!! Zaciągnąłem języka i okazało się że pracę dostał jej kolega który podobno kiedyś nawet pracował ale z informacji nie ma żadnych kompetencji ani wykształcenia aby sprawować kierownicze stanowisko . Żart i tyle . Zawracanie głowy a koniec końców i tak kolesiostwo zwycięża. Widać w dpd bydgoszcz są inne standardy rekrutacji ….

Czy wykształcenie i doświadczenie jest ważne ?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warol

Nie polecam, ta firma to żart i kpina, a zamawiam tylko przez to, bo mam fajnego kuriera na rejonie. Paczka z dodatkiem na sobotę, najpierw pani na czacie twierdzi, że nie było miejsca w samochodzie (jasne, pewnie). Potem na infolinii po straceniu 4 minut z botem, bo trzeba poprosić aż 3 razy, by łaskawie połączył z konsultantem (inaczej twierdzi, że nie może tego zrobić), inna osoba mi powiedziała, że paczka się zawieruszyla na magazynie. Mało tego, reklamacji ja o to zrobić przecież nie mogę, musi sklep który mi to wysłał. Mało tego, brak profilu na google, FB. Ciekawe czemu hmmmm :) A instagram oczywiście redagowany i same uśmieszki z serduszkami. Jesteście żartem.

Mania

Oto przebieg zakupionego towaru mączka koperta proszę zobaczyć jak przebiega dostawa ile trwa i co kombinują 2022.03.09 godzina 9.47 zarejestrowanie przesyłki. 0.3.10 godzina 14.31 odebrana przez kuriera 03.10 godz 14.52 w o dziale. 03.11. Godzina 00.14 przyjęta w o dziale. Dpd. 03.11.godz 6.00 wydana do doręczenia. 03.11 godz 6.10 przesyłka nie doręczona błędny adres szok proszę zobaczyć 6.00 wydana do doręczenia a 6.10 błędny adres szok śmiech 03.11 godzina 6.22 magazynowanie przesyłki w o dziale 03.11 godzina 9.10 magazynowanie przesyłki śmiech i rozpacz dziś piątek leży sobie sobota niedziela leży pewnie wyjdzie w poniedziałek może do soboty dojdzie przyszłej szok proszę zobaczyć co wyprawia Dpd

Stasiek

Omijajcie ta firmę z daleka to Dpd to dziadowstwo święte krowy od 3 ch dni nie mogą paczki doręczyć adres jak byk w oczy kole kombinują piszą że problem z adresem adres prosty pisze oni olewają już miałem z nimi problemy kupując towar sprzedawcy mają kurierów Dpd szkoda ze nie Inpost zawsze kupuje przez inpost tu akurat zakup tylko Dpd omijajcie to dziadowstwo szerokim łukiem masakra jakaś ta firma

Barabara

Moja opinia o DPD : Dwa razy zamówiłam towar Na ktorym mi bardzo zależy, pierwszy raz kurier napisał że klient odmówił przyjęcia paczki, co nie było zgodne z prawdą. Nadmieniam również że cały czas jestem w domu. Paczke zamówiłam drugi raz, teraz kurier napisał że zły adres, sprawdziłam wszystko zgodne. Dzwoniłam do dpd Pani mnie zbeształa jak psa że Dzwoniłam 10 razy, oczywiście nikt nie odbierał. Zależało mi na tym żeby paczkę otrzymać ,chciałam to poprostu zgłosić. Mam dość, szkoda mi firmy która to do mnie wysłała. Pozdrawiam

Nie polecam kuriera Arkadiusza, który samowolnie bez konsultacji ze mną postanowił zostawić dostarczaną paczkę sąsiadowi. W domu była teściowa, która bez najmniejszego kłopotu mogła odebrać paczkę, ale kurier nie raczył nawet zapytać czy jest ktoś w domu albo czy wyrażam zgodę na zostawienie przesyłki de facto obcej osobie. Zachowanie poniżej żenady

Deevilxx

Dziś spotkała mnie niemiła sytuacja z dostawą paczki. Kurier kontaktuję się o przybyciu, po odebraniu telefonu nie czeka na wyjście tylko rzuca przesyłka o ziemie bo 2min czekania to za długo, a jak już tak jest zajęty to mógł powiesić na plocie. Jakby to było szkło? Kto zapłaciłby mi za uszkodzona przesyłkę. Takie sytuacje szargają wasze opinie, może czas się zastanowić nad doprecyzowaniem jak kurierzy mają pracować.

pio

3 razy kurier nie przyjechał. za pierwszym razem kurier wpisał w ich system, że: "źle wpisany adres, i źe paczka źle zabezpieczona" - nie mógł tego stwierdzić, bo najzwyczajniej nie przyjechał do mnie. kolejne strzały były nieokreślone. próbowałem reklamować, ale otrzymałem informację, że: „Zleceniodawca – osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, niebędąca konsumentem w rozumieniu przepisu art. 221 K.c., która zawarła z DPD umowę, na podstawie której zleca DPD wykonanie Usługi;” Z uwagi na fakt, iż nie jest Pan Zleceniodawcą ani odbiorcą przesyłki, nie jest Pani stroną uprawnioną do zgłoszenia roszczeń. Stroną uprawnioną do zgłoszenia w tym przypadku są podmioty wymienione w powołanym przepisie. W związku z powyższym niniejsze zgłoszenie pozostawiamy bez rozpoznania. NIE POLECAM

Ewelina

(usunięte przez administratora) Po 2 tygodniach od otrzymania dostałam fakturę weryfikacyjną z dopłatą ponad 200 zl. Moja paczka niby ważyła 43 kg. Był w niej fotelik dla dziecka. Chyba z żelaza. Po złożeniu reklamacji czekałam miesiąc na odpowiedź: Reklamacja odrzucona, paczka weryfikowana na sortowni. Tyle czasu potrzebowali na napisanie jednego zdania. Nie polecam, (usunięte przez administratora) i naciągają klientów.

Małgo

Otrzymałam SMS z informacją że moja paczka zostanie dzisiaj dostarczona. Cały dzień na nią czekałam, nigdzie nie wychodziłam. O godzinie 20 napisałam do kuriera czy moja paczka w końcu do mnie dotrze, kurier odpisał że jest już w domu i nie ma takiej możliwości. UWAGA HIT. Według śledzenia paczki, oraz firmy która ją nadawała moja paczka została dzisiaj odebrana o 12.02. Odbiór jest pokwitowany moim nazwiskiem. PYTANIE-GDZIE JEST MOJA PACZKA Z PIANINEM O WARTOŚCI 1 TYŚ. Na infolinii tylko bot Ewa, bez możliwości połączenia z konsultantem. PORAŻKA, (usunięte przez administratora) I STO METRÓW MUŁU. Teraz pewnie tygodnie poszukiwań kto (usunięte przez administratora) mi paczkę w biały dzień.

Max

Czas dostawy 3 dni robocze. Kontakt z konsultantem infolinii dramat. Rozmowa z Bootem dramat.

Magdalena

Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z możliwości otrzymania przesyłki przez DPD. Na stronie można zaznaczyć godziny odbioru. Zaznaczyłam od 16 do 18. Dostałam wiadomość, że paczka została zwrócona bo nie było mnie w domu. Paczkę próbowano doręczyć około 15:30. Po co zaznaczać godziny skoro i tak to nie ma znaczenia? Po telefonie do kuriera dowiedziałam się tylko, że ja pracuję do 16 i on też ???? Bardzo mi to pomogło.

J.

Jak to możliwe, że tylko w tej jednej firmie kurierskiej w Polsce pracuje tylu krętaczy i (usunięte przez administratora) Zaznaczają, że dostarczyli paczkę, choć tego nie zrobili i wmawiają, że dzwonili domofonem, choć nie dzwonili... Żeby to był incydent, ale to już trzeci raz!

klient 2022

Totalny bałagan - nie polecam tej firmy, przewidując, że nie będę w domu złożyłem przekierowanie do punktu odbioru, system przyjął, a po powrocie do domu zastałem przesyłkę na wycieraczce przed moim mieszkaniem w ogólnie dostępnym budynku - na szczęście nie zginęła. Kto tam pracuje?

W dniu 24.02.2022 kurier zadzwonił , że bedzie za 10 minut. Po 5 minutach był nastepny telefon że nikt mu nie otwiera mimo że dzwonił do drzwi, co było niemożliwe bo żona była cały dzień w domu. Po moim telefonie wyszła na zewnatrz i nikogo nie było. Paczke musiałem odebrać osobiście z punktu DPD w Warszawie ul. Olbrachta 124, mimo zapłacenia za dostarczenie paczki do domu. Nastepnym razem wybiore innego dostawcę.

Cześć! Jak wygląda praca na stanowisku koordynatora ds. obsługi klienta w Urban Depot? Jakie warunki finansowe oferuje firma?

W-wa
@Kandydat

Daj sobie spokój marne zarobki

Umnaik
@W-wa

Marne, to znaczy jakie?

Agni

Koszmarna firma. Kurier nawet nie dzwoni do drzwi bo mu się nie chce tylko dzwoni na sekundę i jak w niej nie odbierzesz to już nie odbiera telefonu i nawet nie podjeżdża. Tylko odwozi przesyłkę. Skargi nic nie dają nikt sobie z tego nic nie robi. Nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 19 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.