Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Klient idealny

Zamawiam siebie paczki za pobraniem po to żeby tępi kurierzy jeździli z tym ale ja i tak ich nie odbieram. Taki jestem cwany. Klikam bo mogę, odbierać nie muszę i co mi kto zrobi? Taki, jestem fajny człowiek. Nagle po miesiącu stwierdzam ze te buty były bardzo fajne i w sumie mogłem je wziąć i dzwonię na infolinię i składam skargę na kuriera który oczywiście bez mojej zgody zrobił rezygnację na paczkę.A ja wcale nie zrezygnowałem tylko miałem chwilowe bezmózgowie bo promocje na święta wleciały i przy 100 zamówionej paczce się pogubiłem. A co! Złożę sobie reklamację kto mi zabroni. Przynajmniej coś się dzieje. I jak czesam zamówię coś co chce odebrać, życzę sobie do domu pod drzwi bo przecież na smarta mam za darmo. No ale przecież pracuje fo 18 i kurier ma być u mnie o 18:30, nie wcześniej bo nie, dążę wrócić z pracy i nie później bo po powrocie z pracy chciałbym odpocząć. I tak was moi drodzy Klienci widzą pracownicy firmy DPD, bo tak się właśnie zachowujecie. Do tego zaśmiecacie swoimi żalami forum gdzie powinny wypowiadać się osoby które pracują w formie dpd albo szukają w niej zatrudnienia. I co wam to faje ze swe żale tu wylewacie? Powiem tak, kupkę ????

Daria

Zero profesjonalizmu! Kurier nie odbiera telefonów, nie przychodzi następnie ustawia status „odbiorca niedostępny” !! Żenada! Zero szacunku do klienta! Nie dość ze czeka się cały dzień w domu to jeszcze wciskają ze Cię w nim nie było! Nigdy więcej ! Przestrzegam przed ta firma! Powinni wszystkich kurierów zwolnić bo to jakiś żart !

Ayashi_Shirogane

Ta opinia nie jest o usługach samej kurierki dpd, bo jest ona w porządku,a więc chciałbym nawiązać do rekrutacji samej jednostki, otóż zadzwoniłem do "rekrutera dpd" o informację w sprawie poszukiwań nowgo kuriera. Umówiłem się z gościem na wstępną rozmowę, porozmawiałem z nim o umówieniu na konkretny dzień żeby sprawdzić sobie jeden dzień jak to wszystko od środka wygląda. I co było potem? No właśnie nic wziąłem specjalnie urlop na jeden dzień, czekałem na telefon, smsa (cokolwiek), aby dowiedzieć się na którą godzinę i w jakim miejscu się spotkać kolejnego dnia, koniec końców napisał mi, że jednak jutrzejszego dnia nie przyjeżdżać. No i oczywiście dzień urlopu poszedł w (usunięte przez administratora) Powiedział żebym zadzwonił ponownie żeby się umówić na kolejny tydzień, oczywiście zadzwoniłem. Niestety nie mogłem się dodzwonić, odpisał że zadzwoni później. Spoiler: (nie zadzwonił). Pomyślałem okej i po dwóch dniach przez cały dzień próbowałem się dodzwonić, ale ciągle z kimś rozmawiał, więc doszedłem do wniosku, że gościu po prostu zainstalował program na blokowanie mojego numeru xDDDD. Serio pierwszy raz widzę taką akcję, debilne nastawienie do potencjalnego pracownika, nie polecam bo poziom "obslugi" jest poniżej normy. Zraziłem się do tej firmy i wiem, że nigdy nie będę nic zamawiał poprzez DPD, oczywiście przekonałem rodzinę o tym, żeby również skorzystali z innych firm kurierskich takich jak UPS, DHL.

monika kasprowicz

próbuje od ponad tygodnia zwrócić paczkę do E obuwia. kurier DPD nie pojawił się w określonych godzinach 10-18 w wyznaczonym dniu, nie podjął również żadnej próby skontaktowania się ze mną. miał pojawić się w najbliższy dzień roboczy, oczywiście nie pojawił się. Po tygodniu zamówiłam nowego kuriera. Pamiętając o poprzednich doświadczeniach poprosiłam o nr telefonu do kuriera. spędziłam na infoliniach oczekując na rozmowę, rozmawiając z automatami , w końcu z pracownikami, choć to nie łatwa sztuka dodzwonić się do pracownika DPD. Zajęło mi to dużo czasu.... Na koniec otrzymałam informację drogą mailową, że moje zgłoszenie prośby o kontakt telefoniczny do kuriera zostało przyjęte I dostałam cytuję fragment z maila " kontakt do kuriera : 0". Jednym słowem straciłam czas, znowu jestem poddenerwowana i dalej muszę warować od 9-17, odwołać spotkania, bo mój czas nie jest ważny. choć jeden telefon mógłby zapewne wszystko wyjaśnić. Zapewne i dyspozytor i kurier jest bardzo zajęty, przemęczony , pewnie sfrustrowany i i logistycznie jego praca jest trudna do pogodzenia. Pytanie co z moją pracą, nerwami . Ja szanuję czyjąś pracę czy pracownicy DPD szanuje klienta. Na pewno tego nie czuć. Nadmienię , że do tej pory paczki z e obuwia wysyłałam za pośrednictwem DHL z innego adresu , było tego ze 30 paczek i nigdy nie byłam zawiedziona.

Koordynator

Komedia . Najpierw pani L . Pospiesznie ponagla aby jak najszybciej przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną a po trzech dniach h okazuje się że sprawa już nie aktualna .sic !!! Zaciągnąłem języka i okazało się że pracę dostał jej kolega który podobno kiedyś nawet pracował ale z informacji nie ma żadnych kompetencji ani wykształcenia aby sprawować kierownicze stanowisko . Żart i tyle . Zawracanie głowy a koniec końców i tak kolesiostwo zwycięża. Widać w dpd bydgoszcz są inne standardy rekrutacji ….

Czy wykształcenie i doświadczenie jest ważne ?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Klient

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie i pracownikach są jak najbardziej uzasadnione. Klienci dla tej firmy nie mają żadnego znaczenia. Pracownicy to kolejny szeroki temat. A przeciw gdyby nie klient to ich nie ma. Wiec czegoś tu nie rozumiem. I to jest jedyna firma na naszym runku tak nieprzyjazna klientom.

mk

Nie polecam firmy DPD kurierzy niekompetentni dostaje się smsy i maile o dostarczeniu paczki w konkretnym dniu nikt nie przyjeżdża 3 dni pod rząd po czym paczka jest odsyłana do nadawcy...

Radom DPD ! Kurier Tomasz najlepszy kurier w mieście !

Kurier DPD w Warszawie dzielnica Ursus dostacza przeyłki tylko przed południem. W innym wypadku walcie się klienci ...Nie daj Boże po południu,trasa na to nie pozwala...Taka parodia kurierska.. Tak wygląda obsługa w Ursusie, Powtórek nie ma .Aha ,może zostawić w punkcie,tylko w innej dzielnicy..taka obsługa kurierska nie po raz pierwszy w DPD. Stanowczo odradzam korzystanie ,chyba że przeyłka ma zostać nie dostarczna,wtedy nie zawiodą

Nico512

NIE POLECAM . Kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie lub wysłać SMS co trwa 3 s poniewaz nie dostanie za to dodatkowych pieniędzy. Trzeba dodatkowo opłacić taka opcje XD Muszę siedzieć w domu 24 na dobę poniewaz dla kuriera jest to za duży wysiłek aby wysłać napisaną już formułkę za darmo . Zależało mi na paczce i teraz muszę dopłacać za jej zwrot . Żenada. Nie polecam dpd

Fajnie Fajnie

Ludzie! To jest forum dla sob które chcą się dowiedzieć jak się pracuje w DPD a nie forum do wylewania swoich zali na kurierów. Od tego jest formularz reklamacyjny na stronie albo infolinia. Dajcie innym szanse żeby dowiedzieli się jak pracuje się w DPD!!! Pracuje w DPD od 4 lat. Przez ten czas zmieniałam kilka razy stanowiska bo miałam taka możliwość. Atposfera zależy od ludzi pracujących na oddziale więc tutaj zależy gdzie się trafiło. Wynagrodzenie No cóż.. Oficjalnie się w formie o tym nie mówi. Przez te lata moje wynagrodzenie wzrosło o ponad 2 tys. Oczywiście można zarabiać więcej jak i mniej. Wypłata ZAWSZE na czas. Umowa o pracę lub zlecenie ZAWSZE. Premie świąteczne w zeszłym roku bardzo przyzwoite. Stabilność zatrudnienia? To zależy jak się pracuje i czy się jie trafilo na kierownika idiote który nas poprostu nie lubi. Po 3 latach stała umowa o pracę.Z minusów : większość ludzi pracujących dłużej już jest zblazowana, zniechęcona i przez to atmosfera bywa różna. Czasem jest za dużo obowiązków nakładanych na jednego człowieka a inny w tym samym czasie się nudzi. Praca wyczerpującą czasem psychicznie i to bardzo.. Praca na sortownich dość ciężka,,miliony różnych paczek do przesortowaniania. Na halach nawet, tych nowych zimą można bardzo zmarznąć a latem się ugotować. Ciągły nacisk na KPI i wskaźniki których często osiągnąć nie sposób. Tak więc jak ktoś szuka zatrudnienia w DPD to nie odradzam i nie polecam, każdy musi sam przemyśleć.

Soln
@Fajnie Fajnie

No ciekawi pracy mają odpowiedź. Użeranie się z idiotami co mają argument - " o tej godzinie normalny człowiek pracuje" Proszę przyjechać po 17-stej tylko wcześniej zadzwonić bo chcę spokojnie zjeść kolację. Oczywiście 10 takich w innym punkcie miasta. A potem skarga leniwy kurier i olewa klienta.

Kazimierz

Obsługa Kuriera z Nowego Sacza poniżej krytyki

just

Paczka z naklejka szkła potrzaskana w drobny mak. Kurier nie przyjmuje reklamacji! Żenada. Nie polecam tej firmy kurierskiej

Zenek

zarządzanie w firmie na poziomie oddziału jest tragiczne. pracowałem na Targówku "kierownik zmiany" to jakaś pomyłka, łysy koks w dresach cały w tatuażach, na magazynie mówili ze po wyrokach, ze ściąga haracze. Jego zarzadzanie zmiana to przejście się po magazynie z papierosem elektrycznym i krzyczenie na podwładnych.

Patrycja

Tragedia, kurier miał na drzwiach wypisany nr tel, żeby zadzwonić do i tak nie doręczył mimo, że wszyscy byli w domu. Nigdy więcej DPD!!!!!

Coco

Nigdy w życiu tej firmy!!!!!!!że tym się ktoś nie zainteresuje?nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.BEZNADZIEJA!!!!!!!!!!

Jano

uważam was za firmę która (usunięte przez administratora) ludzi, nie dostałem dzisiaj kodu odbioru do przesyłki przez co musiałem dzwonić na infolinię i koszt połączenia to 20zl a muszę dzwonić jeszcze raz ponieważ wy nie możecie do mnie zadzwonić, a sprawa jest nadal nie rozwiązana, dzwoniłem 5 razy za każdym razem usłyszałem inną wersje wydarzeń dopiero po użyciu kilku mocniejszych słów łaskawie wykonano coś w tej sprawie,ja nie popełniłem żadnego błędu a muszę płacić za wasze, jestem rozczarowany tym jak mnie potraktowano.

CEK

Firma schodzi na psy, obsługa coraz gorsza, brak informacji o przedziale godzinowym przyjazdu luriera, jesteś w domu a dostajesz info że nikogo nie było, zróbcie coś z tym tracicie klientów i dobrą opinię o firmie.

klient

Banda (usunięte przez administratora)klienta!! pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. twierdzą, że była próba doręczenia gdzie jej nie było zwłaszcza, że status był 6:40 pobranie z oddziału i w tym samym czasie kurier próbował dostarczyć paczkę, normalnie cud, że kurier potrafi być w dwóch miejscach na raz. Proszą o wypełnianie formularzy na stronie by wydać dyspozycję do paczki, gdzie olewają temat i usłyszałam, że takie zgłoszenie nie daje gwarancji przyjęcia go. dzwoniłam codziennie przez dwa tygodnie, i przez dwa tygodnie było by obiecane, utwierdzane że wszystko będzie załatwione i paczka dotrze do odbiorcy, po kolejnej rozmowie znów dostaje utwierdzona, że ponownie dali dyspozycję a 2 godziny później status przesyłki, zwrot do nadawcy... najgorsza firma !!!

Nie polecam tej firmy brak zmiany statusów nie odbieranie telefonów kurierzy mają zaproszeniem wyje**ne.Dzis od 8 godzin staram się dowiedzieć gdzie jest moja paczka i do tej pory się nie dowiedziałem pracownicy też nie umieli w niczym pomoc.Juz nigdy nie skorzystam z usług tej firmy.

Pracownik logistyki

Co myślicie o ludziach na stanowisku Koordynator Serwisu Kurierskiego? Wyżka kadra menadżerska? Jak wygląda współpraca między działami a konkretnie dołem, kurierami i czy jest tylko zasiedziałe kolesiostwo? Czy kurier może się postawić niż zwykły pracownik jako podwykonawca? Jak wygląda to finansowo choć wiem że podpisuje się lojalkę? Jak wyglądają coroczne audyty i czy ogólnie są?

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 19 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.