SweeT Team

Opinie o SweeT Team

Monika

Pracuje już drugi rok w firmie Sweet Team na Śląsku i bardzo sobie chwalę. Praca nie jest trudna, głównie polega na obsłudze klienta i trzymaniu punktów sprzedaży w czystości. Wypłata zawsze na czas i system premiowy też ok. Rok temu była stawka 9 zł na godzinę + 1 zł do każdej godziny naliczana pod koniec miesiąca. W tym roku 11 zł na rękę + 10 gr od każdego sprzedanego produktu, czyli sprzedając średnio ok 1500 produktów premia wynosi 150 zł. Gdy nie ma klientów jest czas by poczytać sobie książkę lub pouczyć się na egzamin. Dobra praca dla studentów w okresie kwiecień -wrzesień. Polecam.

Portowo

Firma conajmniej nie kompetentna. Jedyne co robi to utrudnia życie pracownikom. Oszukują pracowników na wypłacie. Niby podczas zatrudnienia powiedziano mi, że mam dostać kwotę 12 zł na godzinę na rękę plus po przepracowanym całym miesiącu premia 3zl do ręki za każdą przepracowana godzinę. Nie było mowy że jest to premia zależna od czegoś warunkiem przyznania premii miała być 100% obecność bez zwolnień itp. Umowa zlecenie. Lody świerki powinno się robić z wagą, bo jeśli zrobisz inaczej to przy inwentaryzacji po każdym miesiącu brakuja kolosalne ilości mieszanki np. Na moim punkcie brakowało 70l mieszanki. Ciągle jest problem ze wszystkim. Nie słyszałam żeby któryś punkt miał przyznana cała obiecana premie. Chwilami podczas wizyt kierowniczki regionalnej i pani prezes miałam wrażenie że nie mają pojęcia o czym mówią i że to ja wiem na ten temat więcej. Praca dobra jeśli się komuś nudzi i nie zależy mu na zrobieniu pieniędzy. Pracowałam tam przez poprzednie dwa lata i było znacznie lepiej a w tym roku jakąś masakra. Z dnia na dzień zamknięto naszą budke tylko dlatego że okazała się nie opłacalna.

Sam

Witam Byłem na rozmowach kwalifikacyjnych. Osoby prowadzące mało kompetentne, miało się wrażenie że to tylko wielka fikcja, że wszystko było już ustawione. Także dla osób które w przyszłości będą zapraszane na rozmowy w sprawie pracy niech się zastanowią czy warto.

Marsjanin
@Sam 25.02.2016, 05:22

Nie masz czego żałować chociaż nie zostałaś oszukana przy rozliczaniu godzin.

Ablo

Witam Czy mógłby ktoś podać informacje o tej firmie ? Pozdrawiam

Zostaw opinię o SweeT Team - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SweeT Team