brygada RR

Miastowice

Opinie o brygada RR

wredny

Jedynie co mnie zastanawia to to ze człowiek daje dobre rady nie którym osobom ze zm "D" i one ich nie przyjmują to mi się wydaje troche dziwne.A wiec (usunięte przez moderatora) . to co wyrabiacie na zmianie to mozna nazwać szaleństwem lub czystym obłędem(usunięte przez moderatora) proszę cie przestań byle jak ale się zachowuj nie rób z siebie tego czym nigdy nie będziesz.(usunięte przez moderatora) rób to co ci najlepiej wychodzi (w życiu pewnie tez) zbieraniem śmieci do tego jesteś stworzona.Popatrzcie na siebie i się trochę zastanówcie (dobra rada).

Zostaw opinię o brygada RR - Miastowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie brygada RR