Invensys Climate Controls

Plymouth

Opinie o Invensys Climate Controls

ghja

zazwyczaj tak to jest, ze jeak standardy przyjdą ze wschodu to firmy są całekiem porządne @Lukas. Oczywiście nie mówie absolutnie że jest to norma, bo generalizowac nie można. Ale kolelejna firma o której można się w każdym razie pozytywnie wypowiedziec

Słowa kojarzące się z Invensys Climate Controls (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są do zniesienia... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?5.78 Najbardziej podobało mi się w Invensys Climate Controls:nadgodziny Najbardziej nie podobało mi się w Invensys Climate Controls:brak stołówki

Zostaw opinię o Invensys Climate Controls - Plymouth

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invensys Climate Controls