Princess Yachts International plc

Plymouth

Opinie o Princess Yachts International plc

jozek

Słyszałem ogłoszenie w radio. Praca w Plymouth w Princess Yachts. Jest rok 2017 a oni mają czelność szukać ludzi w Polsce do tej zapyziałej dziury na końcu Anglii. Szok.

B86
@jozek 10.09.2017 11:23

ta dziura moj drogi to jeden z najpiekniejszych zakatkow UK;-)

Janek62
@B86 04.01.2018 22:35
ta dziura moj drogi to jeden z najpiekniejszych zakatkow UK;-)

Ludziom to się w d...poprzewracało...Panie siedz Pan w Polsce do Krakowa Pan jedz powdychac smogu albo na Śląsk...a nie wypowiada się Pan odnośnie terenu Plymouth nie znając go.Znając życie nosa Pan nie wychylil poza dziurę w której Pan mieszka.

Radek

Pracuje w Princess od pażdziernika miało być super z zarobkami a tu wielka lipa. 19 funtów owszem przez agencje bez ciuchów i całej reszty socjalu tylko mieszkanie zapewniają w zagrzybionym hotelu gdzie nawet za trzaskanie drzwiami mają problem. Jak zdecydujesz się na kontrakt z Princess bezpośrednio to jest 13.54 brutto( Brasco wciska kit że jest 16.40 wielka ściema). Wciskają bajki ile to mają zamówień na łodzie a nadgodzin jak nie było tak nie ma. 415 funtów to max co można wyciągnąć na tydzień minus ok 100 funtów które wydasz na życie. Generalnie wielka lipa zostaję do końca roku żeby chociaż za wyjazd sie zwrociło. PS. trzeba uwarzać na p. Katarzyne z Brasco przed testami w Słupsku potrafiła dzwonić 3 razy w tygodniu a jak się zdecydujesz to zadzwoni w piątek żebyś kupował bilet na sobotę bo w poniedziałem musisz być w pracy nawet nie powie Ci adresu gdzie masz jechac. Wysyła ludzi bez jezyka w świat i nawet nie odbierze telefonu jak coś sie dzieje.

Brasco
@Radek 23.10.2017 22:15

Szanowny Panie Radku, Bardzo sie ciesze , ze bede mogla rowniez wypowiedziec sie w tym temacie. Umowe otrzymal Pan ode mnie 6.10.2017, wlacznie z informacje o przerwie swiatecznej, folderem odnosnie zakwaterowania i adresem Opal Villas. Pracę rozpoczynał Pan 16.10.2017 . Mam kontakt z wieloma pracownikami firmy i od wielu z nich wiem ze nadgodziny firma oferuje. Stawka 19,00 GBP -kontrakt , zatrudnienie podobne do self-employment przez firme zewnetrzna , nie ma platnego chorobowego, urlopu ani zadnych dodatkow...Informacje byly podawane na spotkaniu, rozliczenia rowniez...Mieszkanie jesli nie odpowiada, zawsze macie mozliwosc zmienic, i wtedy Princess oferuje dodatek do pensji...wystarczy tylko podejsc do odzialu HR i zapytac. Znajomosc j.angielskiego nie jest wymagana, z tego co sie orientuje w Princess sa zatrudnieni polacy ktorzy sa brygadzistami, jesli rowniez ktos ma zyczenie podszkolic jezyk...sa szkoly oferuja darmowe kursy j.angielskiego...trzeba tylko chciec. Jestem do dyspozycji w razie pytan. Katarzyna Makieła

Brasco
@stas 07.11.2017 23:52
Cześć, umowę z kim zawierałeś, z brasco ? i kiedy? przed wylotem z Polski czy na miejscu w Angli? i ile jest faktycznie netto/...

Witam, Przy stawce 19.00 brutto -przy 38 godzinach pracy ->500.00GBPnetto przy 50 godzinach- 640.000 GBP netto. Pozdrawiam Brasco Team

Mac

Pierwsza tura elektryków pracuję od 8 i nikt się nie odzywa?

MAC

witam kto jedzie do pracy na termin 15-01-2018?

Zoe
@mac 03.01.2018 11:07
można prosic o jakis kontakt moze byc utwozony nowy email

Tak proszę pisać na maila magzub@icloud.com

mac
@Zoe 03.01.2018 13:19
Tak proszę pisać na maila magzub@icloud.com

prosze sprawdzic email

Adi

Witam czy warto tam pojechac wacham się czy jechsc do słupska bo mam 700km . Trochę się boję nie wiadomo co tam zastanę nadgodziny są?

KamPa
@Adi 14.11.2017 05:14

kontakt do mnie 733 218 777

ms
@Adi 14.11.2017 05:14

Byłeś w sobote na spotkaniu i sie dostałes .

Słowa kojarzące się z Princess Yachts International plc (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo wysoko.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo koleżeńscy i pomocni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?9 funtów na godzine Najbardziej podobało mi się w Princess Yachts International plc:podejście przełożonych do pracownika Najbardziej nie podobało mi się w Princess Yachts International plc:właściwie wszystko mnie się podobało

orchid
@orchid 08.02.2015 22:33
Nie wiem gdzie trafiłeś - do jakiego oddziału i do kogo, ale ja w życiu większego burdelu i braku profesjonalizmu nie widziałem...

Przepraszam, chyba trochę zbyt surowo oceniłem firmę Nie jest aż tak źle, dużo zależy od tego gdzie się trafi. Przynajmniej pieniądze są pewne a reszta zależy w dużej mierze od szczęścia i twojego zaangażowania, w każdym razie warto spróbować:) Nie wiem jak tam jest teraz bo już od dawna tam nie pracuję, ale koledzy mówią że jest teraz lepiej.

MS
@orchid 19.02.2015 19:52

Czy ktoś może powiedzieć więcej o pracy w tej firmie,mam działalność w polsce, czy jest sens tam jechać , do tego pytali czy nie chcę zabrać swoich elektronarzedzi nie wiem czy tam jechać jako stolarz ,może ktoś będzie miał troche czasu żeby coś napisać.

JW27

Mimo wszystko spróbuje. W sobotę rekrutacja na mechanika. Pracował krój jako mechanik?

KamPa
@Adi 14.11.2017 05:16
Ślad jestes bo jassukam kogoś z kimś mógłbym pojechać na te egzaminy?

podaje kontakt do siebie 733 218 777

JW27
@KamPa 15.11.2017 10:46
podaje kontakt do siebie 733 218 777

Z Brzeska?

D

Panowie potrzebuję rzetelnej opinii od osób które są zatrudnione w PY Mój mąż zastanawia się nad wyjazdem, ale musiałby zrezygnować z obecnej pracy. Warto czy nie warto? Ile tam można zarobić? jak często można przyjechać do Polski? Pomocy Panowie liczę na konkrety

P75

Czytam te posty panowie i zastanawiam się po co tu przyjechaliscie ....józek ty masz chyba jakiś żal do PY, tik poza Grp to też niewiele widział , oczywiście jeśli trafiłeś na Coypool no to lekka porażka bo jak będzie mniej pracy to i nadgodziny się skończą najlepiej na fit-out montaż bezpośrednio na łodzi zawsze albo prawie zawsze są nadgodziny i bujdy piszesz że 400 stówy i nic poza tym . A zamówień jest i to sporo tak że nie ma co narzekać....Jak chce jeden z drugim zarobić to jest to dobra oferta

anonymous
@P75 08.11.2017 00:05

Powiedz kolego od kiedy nowy na Newport może robić nadgodziny??? Ile lat tu pracujesz, że piszesz takie bujdy. Ja po miesiącu wiem, że to wielka ściema na Coypool trzeba mocno schylać głowę żeby łaskawie kapo dał Ci zrobić kilka dodatkowych godzin. A co do 19 funtów brutto to napewno wysłuchacie po teście w Słupsku że lepiej podpisać kontrakt z Princess Yachts bezpośrednio ( wtedy tylko 13.54 na godzine brutto) bo to duża światowa marka wystawią wam wspaniałe referencje i tak dalej. Co do wpisu TiK 100% trafiony nikt nie wie co ma robić nikt Ci nic nie wytłumaczy do końca. Dostaniesz rysunek w którym powinno być dodatkowych 10 kartek i radź sobie sam a jak coś będzie niewiadome to zawsze można spytać się anglika obok napewno się dogadacie ;)

D
@P75 08.11.2017 00:05

P75 -pracujesz tam? Panowie potrzebuję rzetelnej opinii od osób które są zatrudnione w PY. Mój mąż się zastanawia nad wyjazdem, ale musiałby zrezygnować z obecnej pracy. Warto czy nie warto? Ile tam można zarobić? jak często można przyjechać do Polski? Pomocy Panowie liczę na konkrety. Dzięki

Romek

Dzięki za to info. Rozważałem wyjazd do Plymouth ale sobie odpuszczę.

Bąku

No właśnie firma Brasco rekrutuje do tej stoczni . Ktoś pojechał tam od nich ,jak tam jest teraz . Zastanawiam sie nad ta oferta. Proponują dosyc dobre warunki.

TiK

Witam wszystkich zainteresowanych Firma jest duża ma olbrzymi potencjał ale co z tego jak nie ma tam ludzi którzy potrafią zarządzać pracownikami i poszczególnymi działami. Jeśli przyjdzie ktoś kto pracował wcześniej w Polskiej stoczni przy łodziadziach to zrozumie o czym mówię. Jak chcesz przez resztę życia robić to samo czyli minimum i nie nauczyć się konkretnego fachu to w Princess masz zapewnione miejsce . Ta firma nie zmieniła technologii chyba od kiedy powstała czyli 50 lat temu i nadal tak jak przed laty ktoś nauczył laminatora wyciągania wyrobu z formy 10 kg młotkiem metalowym tak po dziś dzień tak się dzieję. Wyrób wychodzi z formy i dopada go 20 GRP naprawiaczy ktorzy przez kolejne miesiące naprawiają to co w Polskiej stoczni byłoby niedopuszczalne. Przez kilka lat nie nauczyłem się tu nic ale przekazałem troche wiedzy młodzieży którą nabyłem 20 lat temu w PL. Polecam tę firmę leniwym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zom którzy jak będą wiedzieli z kim rozmawiać i się podlizywać to po 10 latach może awansują o jeden stopień i dostaną 80pp do godziny podwyżki. Dla ludzi ambitnych którzy nie boją się ciężko pracować i chcą rozwijać się radzę szukać gdzie indziej bo tutaj to nikt nawet nie doceni waszego wkładu i zaangażowania. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. TiK

legsd

romek, klientów mają elitarnych jak spojrzycie. Czasami bywa tak że wymagają bardzo dużo a bardzo niewiele dają w zamian - no tak to na pewno nie powinno wyglądać. Słyszałem, że niektórzy nawet nie wytrzymują tutaj 3 miesięcy i dają sobie spokój obserwując sytuację.

rav1

pracuje w princess pól roku i jak na razie brak zastrzeżeń. to co proponowali jeszcze w polsce to jest teraz na papierku i na koncie. atmosfera w pracy - jak wszędzie. ludzie - różni. jeżeli ktoś się zastanawia, polecam.

Zostaw opinię o Princess Yachts International plc - Plymouth

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Princess Yachts International plc