Princess Yachts International plc

Plymouth

Opinie o Princess Yachts International plc

Bąku

No właśnie firma Brasco rekrutuje do tej stoczni . Ktoś pojechał tam od nich ,jak tam jest teraz . Zastanawiam sie nad ta oferta. Proponują dosyc dobre warunki.

jozek

Słyszałem ogłoszenie w radio. Praca w Plymouth w Princess Yachts. Jest rok 2017 a oni mają czelność szukać ludzi w Polsce do tej zapyziałej dziury na końcu Anglii. Szok.

TiK

Witam wszystkich zainteresowanych Firma jest duża ma olbrzymi potencjał ale co z tego jak nie ma tam ludzi którzy potrafią zarządzać pracownikami i poszczególnymi działami. Jeśli przyjdzie ktoś kto pracował wcześniej w Polskiej stoczni przy łodziadziach to zrozumie o czym mówię. Jak chcesz przez resztę życia robić to samo czyli minimum i nie nauczyć się konkretnego fachu to w Princess masz zapewnione miejsce . Ta firma nie zmieniła technologii chyba od kiedy powstała czyli 50 lat temu i nadal tak jak przed laty ktoś nauczył laminatora wyciągania wyrobu z formy 10 kg młotkiem metalowym tak po dziś dzień tak się dzieję. Wyrób wychodzi z formy i dopada go 20 GRP naprawiaczy ktorzy przez kolejne miesiące naprawiają to co w Polskiej stoczni byłoby niedopuszczalne. Przez kilka lat nie nauczyłem się tu nic ale przekazałem troche wiedzy młodzieży którą nabyłem 20 lat temu w PL. Polecam tę firmę leniwym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zom którzy jak będą wiedzieli z kim rozmawiać i się podlizywać to po 10 latach może awansują o jeden stopień i dostaną 80pp do godziny podwyżki. Dla ludzi ambitnych którzy nie boją się ciężko pracować i chcą rozwijać się radzę szukać gdzie indziej bo tutaj to nikt nawet nie doceni waszego wkładu i zaangażowania. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. TiK

legsd
użytkownik zarejestrowany

romek, klientów mają elitarnych jak spojrzycie. Czasami bywa tak że wymagają bardzo dużo a bardzo niewiele dają w zamian - no tak to na pewno nie powinno wyglądać. Słyszałem, że niektórzy nawet nie wytrzymują tutaj 3 miesięcy i dają sobie spokój obserwując sytuację.

rav1

pracuje w princess pól roku i jak na razie brak zastrzeżeń. to co proponowali jeszcze w polsce to jest teraz na papierku i na koncie. atmosfera w pracy - jak wszędzie. ludzie - różni. jeżeli ktoś się zastanawia, polecam.

Słowa kojarzące się z Princess Yachts International plc (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo wysoko.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo koleżeńscy i pomocni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?9 funtów na godzine Najbardziej podobało mi się w Princess Yachts International plc:podejście przełożonych do pracownika Najbardziej nie podobało mi się w Princess Yachts International plc:właściwie wszystko mnie się podobało

orchid
@anonim 15.06.2009, 01:08

Nie wiem gdzie trafiłeś - do jakiego oddziału i do kogo, ale ja w życiu większego burdelu i braku profesjonalizmu nie widziałem a juz troche firm zaliczyłem. Jakie ty tam miałeś szkolenia? - na obsługę piły i przepychanie kosza na śmieci? Mój rozwój poszedł w kompletnie innym kierunku niż miał być - wszystko dlatego żeby zaspokoić interes chargehandów. Jedyne do czego się nie moge przyczepić to zgodność i terminowość wypłat, a cała reszta to szkoda gadać.

orchid
@orchid 08.02.2015, 22:33

Przepraszam, chyba trochę zbyt surowo oceniłem firmę Nie jest aż tak źle, dużo zależy od tego gdzie się trafi. Przynajmniej pieniądze są pewne a reszta zależy w dużej mierze od szczęścia i twojego zaangażowania, w każdym razie warto spróbować:) Nie wiem jak tam jest teraz bo już od dawna tam nie pracuję, ale koledzy mówią że jest teraz lepiej.

Zostaw opinię o Princess Yachts International plc - Plymouth

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Princess Yachts International plc