Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Hehe

@Dj to, ze ciebie tak na chacie stary uczył to nie znaczy ze kazdy musi tak robic zeby na cos zapracować :))

Współczuje panu. Szczerze, współczuje. Najbardziej z powodu tego, że po każdym napisanym przez pana słowie widać, ile jadu i zlej energii musi się w panu kotłować, co świadczy o tym, że musi być pan niesamowicie nieszczęśliwym człowiekiem. Nie wiem co się musiało wydarzyć w pana życiu, skoro tyle czasu pan przebywał w tak znienawidzonym miejscu, wśród tak znienawidzonych ludzi? Ja rozumiem, że można za kimś nie przepadać, nie lubić pracy, ale to chyba wystarczyłoby dać wypowiedzenie i wyjść? A żeby jeszcze tam siedzieć i życzyć ludziom śmierci? Dodatkowo, siedzieć na portalu i wylewać frustracje na jego łamach? Wygląda na to, że ma pan problemy nie tylko ze złością, ale też z głową ogólnie. Odnosząc się do barwnych opisów osób z kierownictwa – od razu mówię, że nie jestem żadną z nich. To co pan mówi jest podłe i nieprawdziwe. Ostrzegam, że za takie pomówienia grozi odpowiedzialność karna. Przypominam, że w Internecie nikt nie jest anonimowy, a te ohydne i kłamliwe wywody posunęły się już za daleko. P.S. Wie pan, że średnia krajowa jest średnią, więc sama nazwa wskazuje na to, że nie może być najniższa?

An

W (usunięte przez administratora) byles, i tyle widziales co nic, bzdury powtarzasz- mega to słabe. Plotki dla gimnazjalistów. Kłamstwa ktorych ja bym sie obawiał obawiać . Tylko z przyzwoitości

Yea

Jest wiecej ja mam wiecej na godzine. Dotarkowo spoko sa kozacko płatne nadgodziny :D i weekendy. Czemu nie pojedziesz do szkopa na ogury robic jak ci sie tak nie podoba? No juz wydupiaj ;d albo do Holandii zasuwaj starym (usunięte przez administratora) trzeć! ;DD nie moge sie doczekać az po epidemii załamie sie rynek pracy i takie nieroby polaczki jak tu komentujące zostaną bez pracy :DD moze wtedy sie okaże ze w elektro nie jest tak złe ;p

Wpisy są kłamstwem! Ja pracuje i wcale Tak nie jest ;D

An

Wszystkie negatywne, kłamliwe pierdolety niżej sa pisane przez jedną i tą samą osobe. Widać to zresztą po tym że pojawiają sie masowo o tej samej godzinie pod różnymi nickami ???? pracuje na produkcji - ok

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
marcin

umowilem sie na rozmowe ale z tego co widze to opinie dosc negatywne. ogolnie nie moja branza ale jest jak jest teraz. tylko jedno mnie dziwi, jak tobie @neutralny tak zle to po co tam siedzisz? juz wiele profili odwiedzilem na gowoerk i zazwyczaj to pisza pasozyty co nie maja i tak gdzie pojsc bo nie skonczyli 2 klasy podstawowki i nawet komunii nie maja ;D a chcialbym jakies rzetelne info

Spokojny
@marcin

Każdy nawiedzony, który nie przekroczył progu tej klatki, nie stał na wannie albo nie wdychał na żywca BEZ MASKI swoją gębą i swoimi płucami parującego chlorowodorowego czy siarkowego kwasu wmawia piszącym tutaj o tej popapranej "firmie",że wszystko co opisują to jest hejt, ułomność czy zazdrość. Słabe myślenie, bo pisząc swoje opinie pracownicy wypowiadają swoje zdanie na temat codziennej pracy. Frustracja okradanych i niedocenianych pracowników pokazana tu na portalu to nie jad ale chęć otwarcia oczu i mózgu kierownictwa. Jaki właściciel kołchozu takie opinie. Dla Ciebie jesteśmy pasożytami robiąc tyle potrzebnych elementów dla gospodarki i życia codziennego (balustrady, cymbry do rzeźni, baniaki na mleko) a ty kim jesteś? Roboty nie masz zwiedzasz portale. Wziąłeś komunię i mózg ci pojeba......ło :D

Rozbawiony
@Spokojny

Słuchaj foliarzu, bo ci chyba kwarantanna źle robi na tą pałe. Wszystkie mrożące krew w żyłach opowieści o kwasach możesz włożyć miedzy bajki, bo co jak co ale bhp jest przestrzegane, a jak ktos się nie chce ubrać w ochronne to jego wina. A teraz dymaj na kasę do biedry, kończy się eldorado dla nierobów i zawistnych malkontentów. Ciekawe kiedy wrócisz do Elektropolu prosząc o ponowne przyjęcie jak wiekszosc. Ciekawe czy jakby było tak źle to wszyscy by wracali :)) powodzenia, idzie kryzys na rynku pracy badziewiarzu

Pit Bull
@Rozbawiony

Rozbawionemu gaszę uśmiech - nikt do ciebie sam nie wraca. Chłopaki odchodzą i nikt cię nie prosi o powrót. To ty wydzwaniasz za nami, szukasz kontaktów po Facebooku,po kolegach i znajomych obiecując złote góry po powrocie (np. Paweł K. w zastępstwie za lidera, bracia Z.) a potem dalej w (usunięte przez administratora)ja walisz z podwyżkami wypłatami i ze wszystkim. To oni prosili o powrót hipokryto czy ty wydzwaniałeś i błagałeś,żeby wrócili bo nie miał kto pracować. Chcesz więcej przykładów na powroty? Bhp sprowadza się do zerwanych dźwigow, poparzonych rąk i nóg, braku wentylacji, (usunięte przez administratora) temperatur latem i zimą. Dlaczego chieno nie płacisz szkodliwego? Ps. Z Biedronki to ty właśnie musisz brać przykład, bo do podstawy premia uznaniowa, premia frekwencyjna, nagrody, bony pracownicze, benefity, bezzwrotne zapomogi, badania profilaktyczne, wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci, wyprawki, paczki pełen socjal itp. A TY CO DAJESZ PRACOWNIKOM?????? (usunięte przez administratora)

harnas

Polecam sie przekonać. praca ok, określone godziny, jasny zakres obowiązków, spoko hajs.. minus to niektórzy pracownicy na szczęście się wykruszają. oby szef zatrudnił teraz normalnych gości albo zostawił tylko tą ekipe co sie nie opie*dala i nie zajmuje plotkami i donosicielstem.

Zibi

Nie narzekajcie bo mamy dobrego pracodawce a jeśli nawet coś takiego ma miejsce to warto o tym porozmawiać z szefostwem.

Gall Anonim

Na jakie stanowisko się przyjąłes?

Gall Anonim

Witam. Chciałbym się spytać jak wygląda w zarobki w tej firmie i przede wszystkim jaka panuje atmosfera?

dreamer

Spooko firma. z ręką na sercu mogę powiedzieć - pierwszy raz od 20 lat jestem zadwolony ze swojej roboty. pozdrawiam nierobów ;p

@dreamer

Super, że jesteś zadowolony. Powiesz coś więcej na temat plusów zatrudnienia w ELEKTROPOL-R? Będę wdzięczny.

adaś
@Jakub

jeśli napiszę że to po prostu firma przyjazna człowiekowi ,w szerokim tego słowa znaczeniu to wystarczy ? myślę ze powinno

@adaś

Dziękuję za Twoją opinię. Skoro firma jest przyjazna pracownikom pewnie można się w niej rozwijać i i podnosić kwalifikacje zawodowe. Czy oferuje także szkolenia, które w tym pomagają?

pracujacy

Pracuję już parę lat w tej firmie. Przewinęło się sporo pracowników - fajnych i tych niekoniecznie. Prawda, że z atmosferą bywa różnie. Ale jest ona zależna głównie od samych ludzi, nie od szefa. Jeśli ktoś wykonuje prawidłowo swoją pracę to nie powinien mieć żadnych obaw przed jakimkolwiek gniewem szefa. Szef jest naprawdę bardzo w porządku wobec swoich pracowników. Szczególnie, kiedy ktoś jest w porządku wobec niego. Są dodatki na paliwo, finansowane szkolenia różnego rodzaju, podwyżki, stawki wg. zaangażowania w firmie. Stąd właśnie negatywne opinie. Przychodzi ktoś do pracy i ŻĄDA najwyższej stawki, wszystko widział/wszystko wie. Okazuje się na końcu, że nie ma żadnego pojęcia o pracy, uczyć się nie chce, pomocy też nie, rozwijać się nie, wyjeżdżać nigdzie nie, wykazywać się nie, ale WSZYSTKO się należy. Potem się dziwi, że dostaje wypowiedzenie i jest sytuacja taka jak w poniższych opiniach. Ja ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić firmę Elektropol-r. Naprawdę można tu się sporo nauczyć, zdobyć doświadczenie. W dodatku firma jest otwarta na nowych pracowników, którzy CHCĄ się uczyć i mają chęci.

Piotruś Pan
@pracujacy

Właściciel daje dodatki na paliwo????(usunięte przez administratora)

rar
@Piotruś Pan

No już Panie Piotrusiu bądź obiektywny, bo szkolenia opłacane przez pracodawcę w pełni są (suwnica, wózki widłowe, szkolenie kierowników) ;) A to, kto na czym jeździ to tobie, wieśniaku, nic do tego ! Tym bardziej że to żadna ujma na honorze nie jest wręcz przeciwnie - doucz się ;)))

@rar

Proszę, abyś w swoich komentarzach nie obrażał innych uczestników dyskusji. Rozumiem, że możesz mieć inne zdanie na dany temat, jednak to nie powód, aby kogoś obrażać. Wracając do dyskusji o pracy w firmie ELEKTROPOL-R chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca daje możliwości zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego?

Jakub

Czy są w firmie jakieś dodatki do wynagrodzenia za pracę w ciężkich warunkach?

BYŁY

P. Marzena ok ! -faktycznie jej praca trąci nepotyzmem , ale jeśli ktoś płaci za nic nierobienie to jego sprawa .Prywatna firma , prywatne pieniądze . Poza tym ciężko jest doszukać się w tej firmie jakiś większych minusów . Zarobki faktycznie nie powalają , ale to żaden system czterobrygadowy ,a i nocki nie są obowiązkowe ,zresztą te są naprawdę dobrze dodatkowo płatne .więc można zarobić ,tylko trzeba mieć chęci do pracy . Atmosfera w pracy też jest bardzo ważna ,i w tej firmie pod tym względem też nie ma powodów do narzekania .Oczywiście jak wszędzie tak i tutaj są osoby ,którym nadskakiwanie szefowi i donoszenie mu o wszystkim sprawia ogromną satysfakcję -ale ich hobby jest ogólnie znane ,więc wystarczy uważać co się komu mówi .Reasumując firma jest jak najbardziej na plus i nie zawahał bym się jej komuś polecić .

Byłem widzialem
@BYŁY

Gdyby stary miał nagle przestać płacić za nic nie robienie musialby sie pozbyc conajmniej 90 % pracowników. Nie wiem jak jest z "biurowymi" zadko tam bywałem ale "na halach" to macie taki luzik że nic tylko tam być. Faja kiedy się chce wyskok do żabki-proszę bardzo owszem idzie robota do przodu ale już dajcie spokój z tym narzekanie. Nikt się zbytnio nie czepia jedynie czasem biurowi ale ktoś w końcu musi pokazać że jednak trochę się pilnujecie jednak nie są tacy źli i swoją robotę robią. I to dobrze. .za mojej egzystencji kilka osób zrobiło tam powrót więc chyba nie jest tak źle bo wtedy po co wracać. Praca i zarobki adekwatne do umiejętności i ambicji tam pracujących, dajesz z siebie i myślisz- masz spokój-walisz w ..i się obijasz zostaje Ci powyżywac sie w necie na wszystkich poza sobą. Tyle w temacie

x

Super firma. Nie zainteresowani winni pozostać obojętni- chociaż to luksus krajów gdzie dotarła już cywilizacja.

jjgfyfgguihlliji

kazżdy jeden co tu pisze negatywne opinie to pedał :P

Onyks

Uwielbiam pracę tutaj! :)

MarJan

opinia jest jak d*pa. Każdy ma swoją. Każdy też ma inne nastawienie do pracy i do zarobków. Pracowałem w miejscach o których ludzie mieli negatywne opinie, że wykorzystywanie, smród, bród i przede wszystkim wstyd. Dla mnie praca w takich miejscach była czymś normalnym, bo nie boję się ubrudzić, czy skalać swój wygląd logiem danej marki na mundurku pracowniczym. Zauważ, że opinie w internecie to zazwyczaj wypowiedzi ludzi, którym w danej pracy nie wyszło/nie zgadali się z załogą lub po prostu trafili na kogoś upierdliwego (lub oszusta, ale to zazwyczaj są malutkie firmy). Ludzie zamieszczają takie opinie, bo muszą wyrzucić z siebie frustrację, no a Ci którym dobrze się pracuje w danym miejscu - oni po prostu nie szukają w internecie opinii czy wątków na temat pracodawcy, bo nie mają ku temu powodu, więc i dobrych ocen jest mniej.

rtoip85

Witam, sporo tutaj negatywnych wypowiedzi:/ Pracuję w elektropol-R od jakiegoś czasu i naprawdę uważam, że opinie pisane wyżej znacząco odbiegają od mojej oceny pracy u(usunięte przez administratora) oczywiście zaraz ktoś odpowie ze jestem podstawionym człowiekiem do wystawiania opinii, po prostu poczekam na jego argumenty i chętnie wejdę w polemikę. Prawda jest taka, że nie ma w dzisiejszych czasach nic za darmo, i chyba nie jest zaskoczeniem że wynagrodzenie za pracę wynosi 3000 zł netto to łączne koszty pracodawcy to 5100 zł.Osobom którym tak łatwo przychodzi ocenianie innych, powinni sami spróbować założyć firmę i zatrudnić 100 osób i spróbować zapłacić więcej przy obecnej sytuacji gospodarczej. Jeżeli nie jest w stanie temu podołać, powinien cieszyć się że ma pracę u POLSKIEGO pracodawcy i regularną pensją i jasno określonymi zasadami. I RAZ NA ZAWSZE ZROZUMIEĆ ŻE : Firmę prowadzi się po to by właściciel pomnażał zainwestowane pieniądze, jeśli przestanie mu się to opłacać, zamknie działalność i ludzie pozostaną bez pracy. A takiego finału jako obecny pracownik wolałbym uniknąć. Także podsumowywując, jeśli ktoś chce uczciwie pracować i ma na celu dobro firmy która go zatrudnia, śmiało składać CV. Dziękuje i pozdrawiam

rtoip85

Witam, sporo tutaj negatywnych wypowiedzi:/ Pracuję w elektropol-R od jakiegoś czasu i naprawdę uważam, że opinie pisane wyżej znacząco odbiegają od mojej oceny pracy u Pana Krzysztofa, oczywiście zaraz ktoś odpowie ze jestem podstawionym człowiekiem do wystawiania opinii, po prostu poczekam na jego argumenty i chętnie wejdę w polemikę. Prawda jest taka, że nie ma w dzisiejszych czasach nic za darmo, i chyba nie jest zaskoczeniem że wynagrodzenie za pracę wynosi 3000 zł netto to łączne koszty pracodawcy to 5100 zł.Osobom którym tak łatwo przychodzi ocenianie innych, powinni sami spróbować założyć firmę i zatrudnić 100 osób i spróbować zapłacić więcej przy obecnej sytuacji gospodarczej. Jeżeli nie jest w stanie temu podołać, powinien cieszyć się że ma pracę u POLSKIEGO pracodawcy i regularną pensją i jasno określonymi zasadami. I RAZ NA ZAWSZE ZROZUMIEĆ ŻE : Firmę prowadzi się po to by właściciel pomnażał zainwestowane pieniądze, jeśli przestanie mu się to opłacać, zamknie działalność i ludzie pozostaną bez pracy. A takiego finału jako obecny pracownik wolałbym uniknąć. Także podsumowywując, jeśli ktoś chce uczciwie pracować i ma na celu dobro firmy która go zatrudnia, śmiało składać CV. Dziękuje i pozdrawiam

Jakub

Nie rozumiem. Wrocław ma tyle perspektyw. Tyle ofert pracy wszędzie. A ludzie pracują w jednym miejscu po kilka lat i jedyne co mogą zrobić w swoim żałosnym życiu to ponarzekać anonimowo "na (usunięte przez administratora) w którym siedzą po kilka lat. Jakim trzeba być chorym człowiekiem by pracować dla kogoś,brać kasę a jednocześnie pisać o nim świnstwa.To już dno, uważam. Ludzki odpad. Ludzie skoro jest żle, wychodzę i idę dalej ,tam gdzie mogę zabłysnąć i pracować za godziwe pieniądze. Proste. Normalni ludzie już nie czytają opini na Go Work. Stało się to po części tablicą dla tchórzy by poujeżdżać ludzi którzy próbują coś w życiu osiągnąć, by nie zostać (usunięte przez administratora) bez szkoły których jedynym osiągnięciem jest wymyślanie pierdół i zawracanie głowy. W każdej firmie Trybikiem są zazwyczaj ludzie Panie Mądry, tak to działa ale niestety ty akurat masz prawo o tym nie wiedzieć , to za trudne do zrozumienia dla ciebie. Snując się dwie godziny po firmie weź papier i jak Pan wyżej pisze napisz anonim do góry. Wyraź swoją,masz pełne prawo ale wydaj opinię inteligentnie a nie jak ostatni prostak. Chyba że inaczej nie potrafisz....Tu niestety ,poza zrobieniem z siebie pajaca na gumce od majtek nie zrobisz nic. Patologia która wraca najwyraźniej widzi co znaczy prawdziwa praca nie radzi w niej sobie i wraca,bo wie że w tym miejscu ktoś się ulituje nad głąbem, myślę że ty tego też się obawiasz i dlatego tu tkwisz wyrażając swoje emocje na necie bo nikt nie chce cie słuchać,a tyle tylko potrafisz.. Pójść zobaczyć na własne oczy, znaleźć swoje własne zdanie i tyle. Nie warto czytać opinii głównie rasistów nie douczonych którzy nie osiągnęli nic w swoim życiu poza niszczeniem i gnojeniem innych. Pionek i zero , tchórze, najeźdzcy , żydzi - trybiki - Boże co z was za ludzie. Pokaż że jesteś lepszy. Pięć lat się nie zmieniło ? Proszę bardzo. Rynek otwarty. Wyjdź zapomnij żyj dalej. A swoja drogą- L4 nalicza Państwo, ale tego też możesz nie wiedzieć. To tak działa . Poczytaj trochę jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem. Człowiek wbija tu żeby się dowiedzieć konkrety a czyta opinie rozżalonych ofiar losu co nie wiedzą co ze sobą zrobić. I to jest tragedia. A teraz możecie "wyszkoleni" barany co się tu wypowiadają zhejtować mnie pokazują swoją KLASĘ jaką tu zwykle prezentujecie. P(usunięte przez administratora)Mnie to wali i bardziej śmieszy niż rusza. (usunięte przez administratora) Żałosni . I tak. Pracowałem tam. I nie było żle,bo nauczyłem się wiele. Z a co dziękuję. Pozostało was tam "STARYCH" pracowników nie wiele. Nie trudno się domyślić kto pisze te brednie. Ochłoń Panie,zwłaszcza ze sam nie zawiele wnosisz i w życiu swym działasz ;-) (usunięte przez administratora)życzę by zmądrzał i rozbudowę zaczął od rozstania z tymi ciężko pracujacymi od lat, poszkodowanymi ludźmi. Duzo zysków wpadnie gdy odrzuci się nierobów. Pora wymienić trybiki z tylko biorących na dających coś od siebie.Tak działa dobra maszyna z dobrze wypolerowanymi trybikami ;-) . A przede wszystkim przestać ślepo wierzyć ludziom tylko dlatego że razem pracujecie po 10 lat. Byłem na dole ,między nimi . Pan mi wierzy - nie warto opierać losów własnej firmy na maślanych oczkach wieloletnich liderów. W tedy się ruszy z kopytka :-) Nie pozdrawiam Buraki :-)

Dni otwarte ? Świetny pomysł ! Zapraszamy wszystkich, nawet tych co nas tak bardzo nienawidzą- chętnie zaprezentujemy zainteresowanym naszą rzeczywistość. Pana zaś zapraszamy szczególnie, jak widać wciąż nie może się Pan za nami mentalnie rozstać więc może chwila wspomnień zadziała terapeutycznie. Pozdrawiam Monika Malinowska

Arni
@Jakub

(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o to forum.Kazdy ma prawo wyrażania swojej opinii,bo w takich żyjemy czasach na szczęście.Jeden wypowiada się ładna polszczyzną,drugi prymitywnym słownictwem.Jeden jest zadowolony z pracy w tej firmie,drugi wręcz przeciwnie.Kazdy ma prawo,pod warunkiem,że są przestrzegane pewne normy,bez użycia wulgaryzmów i bezzasadnego obrażania.Przeczytaj swój wpis i zastanów się czym różni się od tych negatywnych,tych prostych i dosadnych,z łamana polszczyzna i błędami ortograficznymi? Już Ci mówię- niczym,bo to ten sam pułap rzucania sobie w oczy błotem i odbijania piłeczki. Chcesz aby Cię wysłuchali to pisz merytorycznie,podając przykłady i argumenty.Co widzę u Ciebie? Wyzwiska .Co widzę z drugiej strony? Dokładnie to samo. Chciałeś pokazać gdzie jest miejsce tych niedouczonych (usunięte przez administratora),a okazalo się,że siedzisz razem z nimi na tym samym poziomie.Kazdy ma swoje racje,prawdy,poglądy ,opinie na temat firmy ,ale nie bądź taki pewien tego,że tylko Ty ja posiadasz i tylko Twoja jest ta właściwa.Prawda leży zawsze po środku,a punkt widzenia zależy jest od punktu siedzenia.Pozdrawiam.

Kaja

Co Was to obchodzi kto gdzie wyjeżdża? Czy ktokolwiek, kiedykolwiek zabronił Wam otworzyć swoją firmę albo skończyć (w Polsce przecież darmowe) studia? :) Nikt! Za TO WY za swoje niepowodzenia życiowe, niesatysfakcjonujące zarobki i przymus pracy fizycznej zwalacie na pracodawcę, który co miesiąc płaci Ci pieniądze, żebyście Wy się, tchórze, opie*dalalali i jeszcze obsmarowywali go anonimowo w internecie. Jak obleśnym człowiekiem trzeba być i jak smutne życie trzeba prowadzić, żeby się czymś takim zajmować. Rozumiem, że nie każdy ma na tyle predyspozycji intelektualnych żeby skończyć studia albo nauczyć się czegokolwiek przydatnego, natomiast NIKT nie zabrania Wam zmienić pracy. Masz rodzinę? Super! Mnożąc się, mogłeś założyć że potrzebne będą na to pieniądze. Poza tym, fakt ten chyba nie sprawia, że jesteś uwiązany do jednej pracy? Niestety. Jesteś, bo wiesz że taki idiota nie poradzi sobie w innej, bardziej wymagającej pracy. Robisz tyle ile umiesz, czyli niewiele, oraz proporcjonalne do roboty pieniądze zostają ci wypłacone. Do osób zainteresowanych pracą - Sama swego czasu gdy szukałam pracy czytałam opinie na tym żenującym portalu (a raczej internetowym worku treningowym do wylewania życiowych frustracji) to przeraziła mnie ilość negatywnych opinii o KAŻDEJ, ale to każdej firmie na którą weszłam. Widocznie taka już nasza cecha narodowa - obrazić i opluć każdego, komu coś w życiu się uda. Panowie zatrudnieni faktycznie do elity intelektualnej nie należą, ale jeśli ktoś naprawdę chce pracować i jest fair, bo są tu też tacy, to NAPRAWDĘ będzie z tej pracy i płacy zadowolony. A teraz kochani pracownicy, bo wiem że macie włączone powiadomienia na telefonie z tego portalu (cóż, każdy preferuje inne rozrywki ;)) zapraszam do biura - chętnie posłucham obiekcji oraz komentarzy dotyczących mojej osoby, rodziny i jej firmy. Chyba że stać Was tylko na anonimowe wyzwiska w internecie. P.S. Panie były pracowniku - anonimowe listy nie są donosami. Jeśli ktoś ma mózg, wie, że listy powstały w celu ulepszania ZAKŁADU PRACY, rzucaniu pomysłów i wyrażenia niezadowolenia z np. wyposażenia, czy czegokolwiek. Chociaż jestem w stanie wyobrazić sobie, że wszystko co cie otacza kojarzy ci się z hejtem i w takim też celu powstało. Pozdrawiam, Kaja Janowska

Kaja
@Kaja

P.S. 2 - nie pisałam o wszystkich pracownikach. Niektórzy z nich są naprawdę mądrymi, pracowitymi i fajnymi facetami :)

BigBoy

M@rio to co ty tu kurcze jeszcze robisz? Ja też tu pracuję. Połowa z tego co tu podpisałeś to bzdury. Ale najbardziej to mi się śmiać chce z tego przewijającego się w tych wszystkich negatywnych komentarzach problemu- ludzie jak wam kwas przeszkadza to co wy w galwanizacji robicie? Ty i reszta nierobów po co tu siedzicie? Przyznales się już że wciąż tu pracujesz ty i kilku innych i ten wielki biały co ściemnia że już nie. Skoro tak cię tu wszystko boli to idź z tąd. Ale nie pójdziesz prawda? Nie pójdziesz bo jesteś śmieciem bez honoru! Wszystko co potrafisz to pluć z internetu

MrRobot

Co do atmosfery na magazynie to wydaje mi się że jest ok, natomiast każda osoba na jakimś stanowisku ma swoje uchybienia. Co nie oznacza żeby po kimś pisać w necie. Na twoim miejscu zastanowił się nad twoimi poglądami. Według mnie nasz kierownik to w porzo gość! PS Ja lubię krótkie wypowiedzi. Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.2/5 Na podstawie 115 ocen.

ELEKTROPOL-R