Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

swój

czasem jak to się czyta to można odnieść wrażenie że większość jest na haju .to bardzo specyficzna firma i fakt że własciciel robi wszystko by zapłacić jak naj mniej bo jak twierdzi z poważną miną tyle może . ,tyle tylko że o prawdziwych fachowców jest w tym kraju coraz trudniej i powinno się ich szanować a nie uważać że płaci się im głodowe stawki powinni jeszcze być wdzięczni

Monam
@swój

Widze ze poranna zmiana juz wstała. Myj te zeby i do roboty Btw. piszesz nieprawdę. Skad wiesz, ze właściciela stac na wiecej? Ja uwazam ze to, co tu dostajemy to duzo. A w wielu firmach pracowałem Poucz sie troche o wyniku finansowym, o kosztach działalności, zobaczysz ze to nie jest widzi mi sie.

Noe

To załóż swoj biznes i opłać pracownikow zobaczymy jak ci pojdzie ;)) prwnie oddasz cały zysk nadętym wiecznie niezadowolonym karkom

Przedsiębiorca
@Noe

Mam swój biznes imbecylu niedouczony, inwestuję na giełdzie udziały więc wiem na czym polega prowadzenie przedsiębiorstwa i jak ma się sprawa z ZUS. W niczym to nie przeszkadza żeby dać ludziom dobrą wypłatę. Bilans będzie na plusie jak pracownik będzie na stałe, bo zainwestowałem w niego wyszkoliłem i dałem dobrą albo przyzwoitą wypłatę. Opinia o Firmie w środowisku jest bardzo ważna więc trzeba ludziom płacić a nie traktować ich jak śmieci. Trzeba im dać maszyny i sprzęt. NAJPIERW INWESTYCJE POTEM ZYSK. Ale co ty możesz wiedzieć o prawach rynku i ekonomii jak polerujesz za (usunięte przez administratora) chlebodawcy. Z takim podejściem miernoto zawsze będziesz tym szarym człowieczkiem który udaje przez całe życie że jest mu dobrze a nie osiągnął nic.

Hhaha
@Przedsiębiorca

Hahaha jesli myslisz ze zatrudnianie 50 pracownikow to to samo co kupienie 0.001 btc i gra spadkach to faktycznie niezly z ciebie biznesmen

Przedsiębiorca
@Hhaha

Czy ja pisałem o kryptowalucie czy o udziałach swojej Firmy na giełdzie. Ty biedaku nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. I nie biznesmen tylko PRZEDSIĘBIORCA. Wyłap tą istotną różnicę. Żal mi ciebie niedouczony prosty "ktosiu" bez szkoły.

Haha
@Przedsiębiorca

"inwestuję na giełdzie udziały" - czyli masz spółkę akcyjną tak? ciekawe XD kiepsko to ubrałeś w słowa. pochwal sie jakie masz kapitał zakładowy, a najlepiej jakie ROI, ROE, WACC, EBIT to wtedy będzie można coś powiedzieć + sprzedaż akcji poniżej ceny rynkowej to taka raczej kiepska inwestycja, nie wiem czy wiesz... Co za pajac Xd

kier
@swój

(usunięte przez administratora) hehehehe swój swojego zawsze pozna i przygarnie pod skrzydełka, innym za to pokazuje jak bardzo są malutcy. W zarządzaniu licza sie ludzie oraz motywacja .A tu chyba ktoś rozminął się i z wiedza i odpowiednim przygotowaniem w kierowaniu firemką. Kłaniaja sie podstawy zarządzania ale jakoś to chyba za trudne by pojąć wiedze ogólną przepitym mózgiem.

kier

nigdy w życiu nie widziałem takiej sytuacji że najpierw się kogoś dyscyplinarnie zwalnia a potem go się przyjmuje z powrotem dając mu jeszcze podwyżkę o jakiej każdy uczciwie pracujący pracownik może tylko pomarzyć . jaka to jest motywacja dla innych tych uczciwych.

adc

tonie jest kwestia polemiki na temat co z tej sterty bzdur jest prawdą a co nie ale ok -premie uznaniowe za wykonane prace ? kiedy i komu ? reszta to taki stek bzdur że szkoda klawiatury

Wkurwiony
@adc

Bzdurą jesteś ty mały czlowieczku. Wszystko jest prawdą od zabierania kasy do smrodu trawienia. Wmawiaj sobie ze jest super

anty

w każdej firmie trzeba pracowac -to chyba oczywiste .ale jeżeli muszę stać kilka godzin jako klient bo (usunięte przez administratora)nie chce się ruszyć (usunięte przez administratora) i odpalić tego złoma by wrzucić mi jedną paletę na auto to coś tu jest nie tak. .byli tu tacy którzy ogarniali temat i czyli chyba można

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
rtb

mam tylko jedno pytanie. dlaczego jako klient potrafię być obsłużony raz w półtorej godziny a raz i doby mało . prawda jest taka że jak widzę tego ródobrowdzowego wózkowego to wiem że muszę sobie prowiant na całą dobę przyszykować .

Uie
@rtb

Ja tez mam tylko jedno pytanie - czy moglbys prosze przestać podszywać sie pod klienta i zalatwic swoje niesnaski prywatnie jak normalny człowiek?

Priv
@Uie

Odpowiedz normalnie jak ktoś pyta. Juz czujesz spisek? Taka prawda czekamy po kilka godzin bo ku coś nie doczyszczone bo wyciek kwasu

Priv
@rtb

Gość znaczy wozkowy pracuje pod presją.... Wybacz chłopakowi.

Ick

Firma jest w porządku, wypłata ZAWSZE na czas, jasne zasady. Niestety istnieje pewna grupa pracownikow wiecznie niezadowolona z zycia i obwiniająca wszystkich za swoje niepowodzenia dlatego zdecydowali ze tutaj beda dawac ujście emocjom. Moze im pozwólmy? To pewnie rodzaj terapii Swoja droga przydałaby sie restrukturyzacja kadr

Mamso

PRZYKŁADOWO : 2 600zł brutto To jest netto 1 921zł Myslisz ze 600 zł sobie szef zabiera deklu? Z pierwszego lepszego 2600 rząd zabiera miesiecznie: Ubezpieczenie emerytalne 254 zł Ubezpieczenie rentowe 39 zł Ubezpieczenie chorobowe 64 zł Ubezpieczenie zdrowotne 202 zł Zaliczka na podatek 121 zł

SZERYF
@Mamso

Nie interesuje mnie człowieku ile zabiera rząd i ta twoja rządowa rozpiska tylko ile zapierda.....la z każdej wypłaty K. i dlaczego jeżeli tyle (usunięte przez administratora) państwo Właściciel nie daje premii tylko jedziemy na podstawie. Gdzie jest PREMIA UZNANIOWA, premia za nadgodziny czy jakiś dodatek za nadwyżkę wyrobionej normy??? Wszystkie Firmy coś dają a tu???? PISZ GDZIE W TAKIM RAZIE JEST "SZKODLIWE" ZA TAKIE WARUNKI???? Pisz ludziom co ziomki dostają dodatkowo do tej podstawy bo jest XXI wiek we WROCŁAWIU.

Beka
@SZERYF

Dlaczego mielibyście dostawać premie uznaniowe skoro jak sami piszecie bimbacie sobie i udajecie że pracujecie? Warunki są ok, wszystko zgodne z BHP co potwierdzają coroczne audyty i certyfikacja. Nadwyżek nie ma bo nie są robione Chcesz premie to do roboty A nie podoba sie to wyjazd

@Beka

Bo nie pieczemy chleba tylko ROBIMY ELEKTROPOLEROWANIE ułomie po alko.

Beka
@Bonzo

No to niezle masz

Ktoś
@Ick

JAK NIEMA PODWYŻEK i cały czas przykrecanie śruby to jest niezadowolenie

Jony
@Beka

Do Beka ty szma... u. Na co bronisz Cysia? Co myślisz ze dostaniesz 1 pln podwyżki pisząc tu pozytywy?

Nr
@Jony

Tak

Ho ho ho
@Mamso

Do Mamson-NIE ZAPOMINAJ ŻE MAMY KOPERTY (SPOD STOLIKA) ....zabiera 1000 PLNnie 600 PLN. ZRESZTĄ DMUCHAJ NA TORBĘ JANOWSKIEMU BO UPAŁ STRASZNY NA HALI,NO I JAJA ZAPOCONE... DO TEGO PODROŻ ROWERKIEM Z DOMU DO (FIRMY). WYLICZENIA... HA HA HA HA. CIAU

Nn

Słyszałem trwa nabór na szambonurkow w firmie nieopodal Proponuje sie zgłosić

marcin

to faktycznie jest tu chore. facet oszczędza na wszystkim .nie dośc że zaniża wypłaty jak może .zatrudnia każdego na najniższą krajową .to jeszcze wypłacając te grosze patrzy ci bezczelnie w oczy twierdzi że powinieneś go po rękach całować .koszmar jak on traktuje pracowników . jakby był z innej rzeczywistości .

Owo
@marcin

Chyba pomyliłeś to z inna firma Albo ze swoim domem rodzinnym

elek

bhp to kpina .facet przyjeżdża raz na miesiac w sandałkach i rzuca stos papierów do przeglądu ,które normalnie zajmują z kilka godzin . a on po piętnastu minutach karze podpisać bo korki na mieście wielkie

Prof. Miodek

Jest wolny rynek i nikt Firmie nie każe wstępować w szeregi GoWork, decydując się na to firma musi się liczyć z przychylnymi i wytykającymi jej błędy komentarzami, zresztą chyba warto je poczytać żeby ulepszać i usprawniać działanie. Krytyka pracowników powinna być dla mądrego pracodawcy konstruktywna. A po drugie dlaczego zawsze krytyka czy negatywna opinia nazywana jest hejtem??? Krytyka słabych stron i ułomności firmy powinna być wytykana a przez pracodawcę przyjmowana i analizowana,bo tak piszą pracownicy. Ich zdanie jest najważniejsze. Jeżeli piszą źle to znaczy, że im jest źle, jeżeli chwalą to super. Frustracja pracowników powinna być wylewana na takich stronach bo to zdrowy odruch. Dlaczego złe komentarze mają wogóle znikać i to za kasę???? O czym ty piszesz. Jest wolność słowa i wypowiedzi! Negatywne komentarze vs nieuczciwa zawsze kolorowa, pochlebna propaganda szefostwa. Firmy mają czytać na takich portalach co pracowników boli a nie żyć pakietem za 250 złotych. Dlaczego wogóle Pracodawca ma mieć możliwość kasowania wpisów??? Absurd i jakaś paranoja. Tutaj o Elektropol-r piszą różni ludzie (od pracowników po kierowców/odbiorców) celne komentarze adekwatne do pozycji tej "firmy" i zachowania jej szefa. Nic o nich dobrego niestety nie można było nigdy napisać i tak jest do dziś. Pozytywne komentarze/same kłamstwa, to jedynie wybryki biura żeby podnieść statystyki. To jest w porządku????

Yaris

Dobra, hownojady, bo juz mnie (usunięte przez administratora) To nie szef, nie kierownictwo, nie pogoda, nie budynek, nie kwasy (w ktorych myjecie sobie stopy) są tu problemem. Problemem jestescie wy - grupa debilnych malkontentów i nierobów ktorym ZAweze mało i ktorzy nie maja jaj pojsc do szefa i powiedziec mu swojej opinii w twarz Przez WAS grupa uczciwych pracujących i zadowolonych z tej pracu ludzi cierpi Wasze wieczne hejtowanie, plotkowanie, narzekanie tylko szkodzi tym, ktorzy chcą pracowac i nie maja problemu ZE WSZYSTKIM co napotkają na swojej drodze Tak wiec moja rada Pakować manatki (usunięte przez administratora) A moja teoria Gadacie bzdury w necie, bo chcecie zniechęcić potencjalnych pracownikow, a boicie sie ze szef znajdzie kogos na wasze miejsce i polecicie w 3 sek To juz sie dzieje Jak macie problem to idźcie to sami wyjaśnić bo duza czesc ekipy ma juz dosyć was patologiczne pos rance

obcy

nie szanują nikogo .facet który przejął firemkę po ojcu -cudownym człowieku jest alkoholikiem ,który niby sie z tego problemu wyleczył .to prywatna firma i jego pieniadze ale nikt nie jest w stanie zrozumieć dlaczego ludzie którzy giną na kilka dni są dalej celebrowani .a ci ktorzy cos potrafią i ciężko pracują są po prostu olewani .

To idz stad. I przestan sie tutaj produkować. To naprawde zalosne

Ktoś
@obcy

Tu to możesz nie przychodzić po tygodniach, albo chodząc w kratkę. Zawsze Cię przyjmą bo nikt nie chce pracować w takich warunkach. Zresztą po co się rozpisywać. Przyjdź ocen. Niema co dawać z siebie, wyprowac żyły.... Przebimbac 8 h i ciau.

Smok

Co ma Mengele do wypłaty u Sysia ? Facet grubo zarabia a ludziom rzuca grosze i to jeszcze z wielką łachą. To nie jest biznes tylko skrajna patologia. Pazerna zachłanna kutwa zawsze będzie kutwą. Dobrze,że jest ten portal to czyta co o nim myślą. Chu...ja to daje ale innym ludziom oczy otwiera. Gdyby nie było tam lipy nikt by źle o nich nie pisał. A dobre opinie pisane tutaj to ich i propaganda i fałsz, bo co dobrego można napisać o złym człowieku i jego pazerności. Najgorsze jest to, że ci kolesie tam siedzą a na dodatek wracają co podnosi jego morale i wydaje mu się że jest Bogiem a jest pazernym popaprańcem. To ty stąd wypalaj bo nic nie wnosisz. Żegnam.

Noe
@Smok

Jestes polmozguem i tyle. U kazdego pracodawcy na tej stronie są takie ohydne opinie. Z grubsza dlatego ze wiekszosc osob to niezadowolone z zycia przegrywy dlatego musza sie(usunięte przez administratora) w necie jak jacys gimnazjaliści Akurat Szef w porownaniu do innych u ktorych pracowałem jest naprawde w porządku i nie jest pazerny W przeciwienstwie do was, wam zawsze mało, nawet cudze socjale was interesują XD co za bieda umysłowa

kierowca

to mogła by być całkiem fajna firma gdyby to jest oczywiście moje zdanie nie ciągłe napuszczanie jednych pracowników na drugich . jestem kierowcą od 30 lat ale nigdy nie spotkałwm się z sytuacją gdzie odbiorcy synchronizują nawet swoje urlopy z wózkowymi . bo jednym się nie chce a innym tak . szkoda tylko że tym którymkolwiek się chciało odeszli a ,ci którzy zawsze mieli wszystko gdzieś istnieją

Dawid

Trochę się dowiedziałem tutaj w mieście, tutaj też przejrzałem opinie i zdecydowałem, żespróbuję się dostać, bo akurat szukam pracy, a myślę że to może być dobra praca.

Rague
@Dawid

ogolnie warto, bo kasa dobra, placa dobrze i na czas

Patryk
@Dawid

Ja kiedyś startowałem i się nie udało, ale myślę jeszcze raz spróbować.

Dawid
@Rague

Dzięki za odpowiedź, bo dla mnie to ważne żeby z kasą nie było problemów ;)

Vip
@Dawid

Oooo na mieście mówią o Elektropol? Co to za żart? Dawidku chłopaku spod Wrocławia. Czym się zajmowales do tej pory? No dawaj w nasze szeregi. Zobaczymy jaki gieroj jesteś. Może trafisz do lidera T. on ma duzy zakres wiedzy. Naiwniak. BĘDZIESZ NA ROZMOWIE ZAPYTAJ KRZYSZTOFA CO Z NASZYMI PREMIAMI.

technolog
@Dawid

próbować zawsze możesz i tak na prawdę możesz przyjść na rozmowę z ciuchami roboczymi .

Wkurwiony
@technolog

PANOWIE POWIEDZMY DOŚĆ TEMU WSZYSTKIEMU TU... Niema czym oddychać na hali. STRAJK WŁOSKI. PORUSZMY TEMAT NA ZEBRANIU NAJBLIŻSZYM

Nope
@Wkurwiony

Zamiast sie napinac, lepiej bys ten czas spedzony na jalowe paplaniny z licznymi tu trollami spedzil na zadbanie o siebie i nie byloby problemu. przestan pic hop oramnge do obiadu, kup jakis dezodorant, zeby nie smierdzieć jak janukowycz, mozliwe ze lepszy szampon i osobna odzywka do wlosow tez by nie zaszkodzily. zamiast expić w lola - zacznij moze biegac zeby ciut przytonowac otluszczona i przygarbiona sylwetke i dostarczyc wiecej tlenu do organizmu... ale i tak decyzje finalna podejmiesz ty. ale pozniej nie sap ze tu z ciebie robia sobie kpiny...

były
@Dawid

nie warto -to nie jest pracodawca roku a bezrobocie nie jest taki wielkie byś ryzykował własne zdrowie . powodzenia =gdziekolwiek indziej

wsciekły
@Nope

to PRAWDA !!!!! WYPŁATA TO WIDZIMISIĘ SZEFA . SIEDZI PRZY SWOIM KALKULATORKU I PIĘTNAŚCIE RAZY WYLICZA CZY NALEŻY CI SIĘ TYLE CZY TEŻ NIE.. i nawet nie pomyśli że dlaczego tak mało ? szary człowiek to szary człowiek .

NN
@były

RACJA....

Heyter :D
@wsciekły

Trzeba wybaczyć kutwie że ......15 razy wylicza wypłaty bo chu...jowy dziesięcioletni ma kalkulatorek :D Inni BIZNESMENI mają do naliczania wypłat nadgodzin i premii księgowość a zgredu siedzi w kanciapie i nadusza ten kalkulatorek. I głowi się za co i komu obciąć te ciężko zapracowane złotówki. Kalkulatorek sam premii nie da jak Pazera nie naliczy. A wiadomo że nie naliczy tylko okroi każdego i na wszystkim. Zarabia krocie na pracowniku co miesiąc. Każdy powód do zajeba....nia części wypłaty jest dobry. (usunięte przez administratora)

dotroll
@wsciekły

to może załóż swój biznes, ciekawe jak ci pojdzie ;) Eh niestety raczej nie pojdzie bo musiałbyś posiadać dodatnie iq a i to raczej by nie pomogło przy takich zaburzeniach psychicznych

Bartosz
@Rague

Ogólnie kwas wytrawił ci zwoje pod kopułą i ogólnie jak będziesz te brednie tu pisał to dostaniesz w ryj. A ogólnie wszystkie te krótkie wpisy te że "warto bo kasa dobra i na czas " to skurwia.....ła propaganda z biura, bo żaden NORMALNY by tego nie napisał. Zamiast pracować to piszą te brednie pod różnymi Nickami żeby ocena - te gwiazdki **** 4 nie spadły. Beczka zgniłych śledzi w kwasie.

@Dawid

W całym Wrocku nie ma takiego ścierniska jak na Wagonowej 12. I nie ma takiej chuj.....ni kierowaniu tym złomowiskiem. XXI wiek a u alkocholika puszka w ręce i zakład też puszka. Na puszkę go tylko stać. Zakład do utylizacji. Szkoda tylko ziomków co tam robią w tych oparach.

PIĘKNO

SZYBKO I NA TEMAT. Sami daliśmy przyzwolenie tej szuji na takie traktowanie. Czym i jak? Odpowiedź jest prosta. Powrotami do tego syfu. Nie będę podawał przykładów bo jest ich mnóstwo. Nie macie jaj i tyle. Jeżeli komuś podoba się traktowanie, zabieranie pieniędzy i takie tam niech dalej (siedzi) tu. JBĆ TEN WYZYSK I (usunięte przez administratora) JANOWSKI ODDAJ 500 +

NOWY

Kiedyś byłem tu na rozmowie o pracę i znalazłem się w Matrixie - w metalowej konserwie z kwasem w jakichś wannach w oparach bez wiatraka młode chłopaki w gumowych fartuchach w 35°C zapier.....dalają dla jakiegoś fraje.....ra co obiecuje złote góry. Wystarczy tam wejść a tego się już nie odzobaczy. Matrix śni mi się do dziś. Koszmar. Nie wierzycie idźcie tam.

odbiorca

tak naprawde jak dla mnie to dziwna firma. jeżeli stoję po odbiór jednej paletki w tym upale prawie cały dzień i nikt na mnie nie zwraca uwagi a zupełnie przypadkowo recenzje ,które rano jeszcze były wieczorem już znikają . to czy ktoś ma coś do ukrycia czy też naprawdę szlifowanie jest tak jak ktoś to napisał ch...jowe

Moi

Najlepsza firma to elektropol-R Najdłużej w branży, najlepsza jakość Jak cie zad piecze z zazdrości to idz na silke i sie wyżyj Maluczki człowieczek na portalu internetowym mysli ze kogokolwiek obchodzi jego zdanie

Dotroll

Do Panów hejterów Idealnie wpasowujecie się w przyjęte dla cebulandii stereotypy. Typowy Seba, ideologiczny anarchista z mrzonkami o swoim udziale w powstaniu warszawskim (porażce). Każdą pracę, której się łapie, utrzymuje max. kilka miesięcy..Wszak każdy pracodawca to "żyd i (usunięte przez administratora) A do tego (usunięte przez administratora) W celu poprawy swojego samopoczucia regularnie popija kustosza malinę z biedronki zagryzając bułką poranną przesmarowaną smalczykiem z promocji. Podczas konsumpcji scrolluje "gowork" i klika uśmiechnięte buźki przy komentarzach opluwających pracodawcę. Czasami jego stara, typowa Jessica, irytuje sie, że Seba nic nie robi oprócz "chodzenia do pracy" i na "imprezy" (gejowskie spędy). Ale nie ma zbyt wiele do gadania. Jak każda baba jest przecież (usunięte przez administratora) Nie omieszkał oczywiście wyrazić swojego patriotyzmu poprzez wytatuowanie swastyki lub innego nazistowskiego symbolu - mokre sny o Mussolinim stały się dzieki niemu bardziej realistyczne. Nie zdaje sobie sprawy, że cierpi na narcystyczne zaburzenie osobowości a homofobia wynika zazwyczaj z niepewności co do własnej orientacji seksualnej. Za wszystkie swoje niepowodzenia obwinia ludzi wokół. Nigdy nie wpadnie na pomysł, że może to z nim coś jest nie tak. Agresja, zazdrość i lęk wyniesione z trudnego dzieciństwa to jego główne motywy. Najczęściej niestety motywy do paplania kocopołów w internecie.

aleks
@Dotroll

nie mam pojecia kto uczył cię kiedykolwiek polskiego i do jakiej -jeżeli w ogóle szkoły chodziłeś . przeczytaj uważnie swoje słowa a zobaczysz że to typowy bełkot.

ORIENT-BOY
@Dotroll

Jak się nie spocisz ze strachu daj namiar Pokażę ci moją orientację sexualną :p i przy okazji odkryjesz swoją

dotroll

Nic dziwnego, że nie zrozumieliście. Do tego trzeba by było posiadać przynajmniej kilka sprawnych komórek mózgowych

marcin

to fakt -wózkowym można tylko współczuć .chłopaki mają umiejętności ale nie mają czym i za co .obserwując to z za płotu można im tylko współczuć .szrotowe wózki -długie widły a ruch jak na autostradzie . i jeszcze jedno . od eksplozji w czarnobylu minęło już ponad trzydzieści lat . przechodząc obok tej firmy to wypisz wymaluj ten sam smród . tam tez nie mieli masek

NN
@marcin

Racja... NIE WIEM CO TU ROBIĘ JESZCZE. Udaje ze pracuje chyba.

Bulls

Pracowałem krótko, już kawałek czasu temu, ale jak dla mnie było wszystko ok. Dobre warunki były, płacili pieniądze na czas.

mantruck
@Bulls

Tak to było kiedys. fakt. Teraz jest teraz a wracac do czasów zamierzchłych nie ma sensu. Potraktuj to kolego jak wykopaliska z dinozaurami. Każde odkrycie tudzież złotówka cieszy jak szynka Reksia .Pozdro :)

Rocawear

Jak sie patrzy na pracę ludzi w tej firmie , to na palcach jednej ręki mozna policzyc tych komprtentnych. No co by tu nie powiedzieć, trafić może człowieka szlag, gdy stoi pod firmą i czeka.....czeka.....czeka. Nie ważne, że ktoś ma plany powrotne do swojej firmy i do domu. nieeee. Czeka. Nie rozumiem jak to działa, że tak niekompatybilni ludzie tu są, ale widocznie oni posiadają swoje życie i rodziny, bo człowiek z poza miasta juz nie. Dobrze, że jest jednak ktoś ,kto ma jeszcze jakies sumienie i potrafi być człowiekiem dla człowieka. Choć to rzadka cecha w tej firmie, ale jednak. I tym się należy szacunek. (usunięte przez administratora)

Bonzo

Smutne ale prawdziwe Kierowca ma rację 100%. Kierowcy skazani na godziny załadunku. Wózek kolegi wózkowego rozjeba.....ny od 12 lat jeżdżący szrot. Najlepiej by było jakbyśmy wyłożyli na nowy sprzęt z własnej kieszeni. Ale nie mamy kasy bo właściciel tej firemki zabiera wszystkie premie podwyżek nie daje a wymagania jego cały czas rosną. Facet ma manię wielkości a jest kutwą. Bajzel w głowie bajzel w papierach. Zaścianek i wyzysk. Zero logistyki organizacji pracy gonitwa pod kamerami i pod bacznym okiem kierownika dupowłaza. Cyrk i farsa na każdym kroku.

18 palet
@Bonzo

tu popieram ciebie kim kolwiek jest. przyjeżdżam do tej firemki już kilka lat i kalkuluję ile czasu bedę musiał tam stać . fakt wózki to ruina i sam boję się o swoje auto ale inna sprawa . to zaangażowanie. ten od zawsze -zawsze unika pracy . mieli fajnych szybkich -naprawdę ale już ich nie widzę .widac miernota u nich to standard

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.2/5 Na podstawie 115 ocen.

ELEKTROPOL-R