Opinie o Pluto Personal Agentur GmbH w Monachium

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pluto Personal Agentur GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pluto Personal Agentur GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluto Personal Agentur GmbH w Monachium

fan

Nie radze wam nic wpłacać na konto to już drugi raz jak dostałem to samo wcześniej było na pralinki i dokładnie to samo to jest ściema

Dawid

Hehe dostalem cos takiego do Monachium i prawie identyczne do Dresna..wiec ladnie oszukuja... 6th Jobs4Sachsen po zapoznaniu się z Pana aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebieg pomyślnie. Jeżeli jest Pan wciąż zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o ponowne przesłanie nam danych osobowych (imię, nazwisko), adresu zamieszkania oraz numeru telefonu (dla kierowcy busa). Czekamy również na informację czy chce Pan korzystać z naszego transportu, oraz czy chcą Pan korzystać z naszych mieszkań WAŻNE! PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z WIAOMOŚCI DOTYCZĄCA WYJAZDU DO DRESDEN. Jeśli ma Pan w planach dojechać na miejsce we własnym zakresie - prosimy również o wiadomość. To samo tyczy się jeśli decyduje się Pan wynająć lokum we własnym zakresie. Opis stanowiska pracy: Pracownicy bardziej zręczni będą odpowiedzialni za ozdabianie pralinek, reszta osób będzie zajmowała się ręcznym pakowaniem, oraz kontrolą jakości pralinek Do zadań pracownika będzie należało rozdzielanie pralinek i układanie ich na odpowiednie miejsca na tace Gotowe tace nalezy zafoliować przy użyciu maszyn Pracownik odpowiada także za jakość czekoladek i odrzucanie nieprawidłowych. - praca na taśmie - prace magazynowe Praca dla kobiet, mężczyzn, par. Obuwie i ubranie robocze otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy. Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14,15-23 sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Stawka godzinowa : 9.05 euro/h netto 11,20 euro brutto Pierwsza umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich podpisywana jest na 2 - 3 miesiące. Po upływie wstępnej umowy każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu na lepszych warunkach dla pracownika, bądź tych samych wraz z możliwością pracy również w soboty. Nadgodziny do ustalenia na miejscu. Każda nadgodzina płatna jest 150% w stosunku do stawki netto. Na miejscu pracy znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 10:00 - 20:00, od poniedziałku do piątku. Zapewniamy bezpłatną pomoc przy zakładaniu konta bankowego, tłumaczeniu dokumentów, etc. Umowy zostaną wysłane mailowo 1 lutego, o godzinie 16:00. Wyjazd organizowany jest na 3 lutego, w godzinach wieczornych Umowy zostaną podpisane 4 lutego, o godzinie 10:00 w biurze, w Dreznie. Pierwszy dzień pracy 6 lutego. 1 lutego, o godzinie 16:00, zostaną wysłane umowy do wglądu, aby każdy przed wyjazdem mógł się zapoznać z warunkami firmy Jobs4Sachsen. Prosimy o spisanie unikalnego dla każdego pracownika kodu, który zostanie wygenerowany na stronie 5, w umowie. Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazać nam zapisany numer. Umowy zostaną podpisane w biurze naszej firmy w Dreznie, dnia 4 lutego. W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia, oraz wiadomością zwrotną. Liczba stron umowy: 6, Umowa zostanie wysłana w języku polskim. WAŻNA INFORMACJA. INFORMUJEMY, ŻE NASZE BIURO POŚREDNICTWA PRACY, NIE POSIADA MIESZKAŃ. NASZE BIURO WSPÓŁPRACUJE Z OSOBĄ, KTÓRA WYNAJMUJE DWA MIESZKANIA PRYWATNE. INFORMUJEMY, IŻ OPŁATA NIE JEST KONIECZNYM DO PODJĘCIA U NAS PRACY. OSOBY KTÓRE CHCĄ KORZYSTAĆ Z PRYWATNYCH USŁUG MIESZKANIOWYCH MAJĄ OBOWIĄZEK UIŚCIĆ KWOTĘ 330 ZŁ DO 30 STYCZNIA, EWENTUALNIE W WALUCIE EURO (70 eu) - (do godziny 18:00), NATOMIAST OSOBY, KTÓRE POSIADAJĄ LOKUM w DREZNIE LUB OKOLICY, BĄDŹ PLANUJĄ WYNAJĄĆ COŚ W WŁASNYM ZAKRESIE - NIE MUSZĄ DOKONYWAĆ, ŻADNYCH WCZEŚNIEJSZYCH PŁATNOŚCI NIEMA MOŻLIWOŚĆ OPŁATY MIESZKANIA NA MIEJSCU, Z POWODU OGRANICZONYCH MIEJSC. OSOBA KTÓRA PRZESZŁA REKRUTACJE I ZREZYGNUJE Z NASZEJ OFERTY MIESZKANIOWEJ, MA OBOWIĄZEK ZNALEZIENIA SOBIE LOKALU PRZED UMÓWIONYM SPOTKANIEM Z PRACODAWCĄ. Miejsce wyjazdu: Współpracujemy z niemiecką firmą transportową. Busy zostaną wysłane do każdego uczestnika wyjazdu bezpośrednio pod miejsce zamieszkania (do osób, które chcą korzystać z naszego transportu). Koszta przejazdu, który zapewniamy to 40 euro od osoby. Kwota ta zostanie odciągnięta z wypłaty po pierwszym przepracowanym tygodniu. Nasi kierowcy będą się kontaktować z Państwem w dniu wyjazdu, kilka godzin przed planowanym przyjazdem. Przejazd z Polski do Niemiec organizuje firma Jobs4Sachsen. Firmowe busy zostaną wysłane w dniu wyjazdu pod mieszkania osób ubiegających się o pracę (po wcześniejszym wysłaniu danych, czyt. pierwszy akapit), następnie zawiozą pracowników do mieszkań

andzia

Jeśli ktoś coś by wiedział na ten temat proszę napisać czy ktoś jest zainteresowany czy ktoś jedzie aniasuszycka138@interia.pl.Bo ja się zastanawiam.

andzia

Witam również dostalam oferte pracy do pakowania jogurtow i już sama nie weim czy to jest oszustwo no to placenie za mieszkanie jest podejrzane

Czy po rozmowie w Pluto Personal Agentur GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Praca przy maszynach CNC, programista, tokarz, frezer
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH (m / k) - zakwaterowanie + NIEMIECKA UMOWA
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter Elewacji
GoodJob Marcin Pawlikowski
alf_z_melmak

@kuba poproszę o kontakt może być poczta przedstawię Ci kilka spraw które mnie zaniepokoiły

Kuba
@alf_z_melmak

1526372@wp.pl

aga

Wszystko pieknie ladnie wyglada zgadzam sie ale ta zaplata za mieszkanie tu juz sie wlancza czerwona lampka zadna wporzadku agecja nie bierze kasy za mieszkanie..................

alf_z_melmak

Dobrze ze sprawa potoczyła się i wyjaśniła bo widzę ze byłem jedna z wielu osób które zainteresowały się fałszywą ofertą pracy mam nadzieje ze jej finał znajdzie się na policji i zakończy w sądzie.

kuba
@alf_z_melmak

hej tez dostałyśmy oferte i nie wiemy co robic... naprawde to jest sciema???

AGA

Nawet sie niewybieram samo to ze kaza wplacic kase to juz cos tu smierdzi:P

Asia

AGA nie jedz tam, ściema

AGA

dokladnie do ciebie tez pisali?

AGA

Wczesniej inna ala firma wyslala wiadomosc do mnie i to samo slowo w slowo bylo napisane podejrzewam ze to ten sam oszust a wiec to sciema,,,, ja kasy nieplace !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwazajcie

rija

to jest albo jakaś ściema albo próba wyłudzenia kasy od naiwnych ludzi ...codziennie ta sama oferta na pakowanie jogurtu ???? nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji ani znać języka więc na pewno chętnych jest sporo a jednak non stop oferta jest ponawiana dzień w dzień i to na prawie wszystkich stronach o pracę....czy do kogoś się odezwali czy jednak to jest to co myślę......oszustwo? a o firmie jakoś opinii nie ma za wiele

@rija

hej do mnie napisali ale wlasnie niewiem czy to sciema czy cos powaznego

Damian
@AGA

AGA do mnie też napisali. Oczekują wpłaty na konto przed wyjazdem. Co o tym myślisz? Daj kontakt do siebie.

Rafał
@rija

Witam wszystkich to jest oszustwo kontaktowałem się bezpośrednio z tą firmą powiedzieli ze ktoś podszywa się pod ich firmę i proponuje prace przy pakowaniu jogurtów sprawa została zgłoszona na Policje

Xyz
@AGA

Chcą wpłaty 330zł na mieszkanie jak się na to zapatrujesz?

agnieszka6174@wp.pl

roki
@Damian

rozmawiałem z gościem z firmy jakiś niepewny.

Luiza
@Rafał

Hej dostałam też ofertę tej pracy.Wygląda bardzo realnie i jestem zdziwiona tymi opiniami .Mogę prosić kontakt do Ciebie zależy mi na czasie. Pozdrawiam:)

Wiki
@roki

tzn????

Aniaa
@roki

Rozmawiałeś i co myślisz o tej ofercie?

E.G.
@rija

Do mnie przyszła natychmiastowa odpowiedz pozytywna

kaja
@Rafał

a masz jakiś nr tel do tej bezpośredniej firmy nie tych oszustów ?

piotr
@kaja

Ul wronia 12 w Warszawie jest tylko Ogrodzenie

Wiesia
@rija

Moim zdaniem to jest oszustwo. Do mnie już dawno napisali że mnie chcą do roboty. Ale wpłać 70 Euro. Ha ciągle to samo , pełno naciągaczy.

gosia67
@Damian

prosze nie wpłacac oszusci my z mezem wpłacilismy za mieszkanie i slad po nich zaginał

k9k
@Damian

Jeżeli oczekują wpłaty na konto to dajcie sobie spokój z tą firmą. Normalna firma nie pobiera żadnych opłat .

Zostaw merytoryczną opinię o Pluto Personal Agentur GmbH - Monachium

Pluto Personal Agentur GmbH