Opinie o TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH w New Leipzig

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH w New Leipzig

Tomek Nowy wpis

TO NIE FIRMA TO (usunięte przez administratora) , MYŚLĄ ZE JAK BIURO ZAGRA TAK PRACOWNIK TAŃCZY,ALE DZIEKI ZWYKŁYM PRACOWNIKOM BABY W TEMPTON MAJA WYPŁATY .WIEC WY BABY W BIURZE SZANUJCIE PRACOWNIKÓW BO ŻEBY NIE CI PRACOWNICY TO BYŚCIE TERAZ NA PRODUKCJI ROBIŁY

Tomek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) a do pani koordynator pani Zaslonaaaaa od kiedy dieta za kilometry jest opodatkowana i jak się panią o coś prosi to proszę nie olewać tylko załatwić w biurze to co chce pracownik a nie czekać na wypłatę i nic nie robić

kamstudio Nowy wpis

jak widze ludzie (usunięte przez administratora) podszywaja sie pod ta firme. Nie jestem pracownikiem Tempton i nie zalezy mi na wybielaniu ich, ale potrafie kojarzyc fakty. Tempton to wielka niemiecka firma wybrana pracodawcą roku (nie pamietam w ktorym roku) i nie ma takiej mozliwosci aby ta firma chciala 300 zl zaliczki za 1 dzien mieszkania - nie ma mozliosci zeby chcieli wogole jakakolwiek zaliczke, bo jest to niezgodne z prawem niemieckim. Nie ma mozliwosci aby firma zniknela bo ma zbyt wiele oddzialow i jest zbyt duza. Zatem cwaniaczek, który pobierał zaliczki i potem zniknal nie byl z tej firmy i najzwyczajnie oszukiwal Polaków nie znajacych niemieckiego, a ci sie dali... Prosze sprawdzic sobie w goglach co to za firma Tempton i patrzec poprzez pryzmat tego co pisze. Moge sie zgodzic ze dostaje sie za malo kasy - ale nie majac meldunku w Niemczech domyslna jest 6 klasa podatkowa czyli 48% podatku i mysle ze firmie nie chce sie za wszystkich rozwiazywac ich prywatnych spraw i to odbija sie na wyplacie... te pieniadze mozna odzyskac jako rozlczenie roczne.

Kunsztof Nowy wpis
@kamstudio

Jaka 6 klasa podatkowa? Ja nie mam meldunku to na pierwszej klasie

Mariusz

Nie polecam tej firmy oszukują na godzinach i nie wyplacajom urlopu pracowałem tam dwa miesiące i do tej pory nie dostałem kwitu z wypłatą za miesiąc pracy dostałem tylko marne 700 euro za 160 godzin i dalem sprawę do niemieckiego adwokata przestrzegam przed tom agencjom Berlinie

@Mariusz

Mam nadzieję, że wyjaśniłeś sprawy związane z wysokością wynagrodzenia. Czy mógłbyś napisać także o innych warunkach zatrudnienia takich jak grafik pracy lub kontakt z koordynatorem? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Mariusz

Zgadzam się mnie (usunięte przez administratora)na ok 600 euro miałem 190 godzin przy 12.35 brutto i za dojazdy dzienne dieta 25 euro a do wypłaty 1550 euro jutro i dr do prawnika

@Mariusz

Zgadzam się z a 142 godziny i 20 godzin na zeitkonto plus 4 dni urlopu przy 12.35 brutto i dwóch tygodniach nocek plus zwrot za paliwo 425 euro dostałem 1550 euro śmiech na sali (usunięte przez administratora) nie polecam

Rozmowę kwalifikacyjną w TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik fizyczny, praca na lotnisku Berlin z zakwaterowaniem?
Gregory

Cześć, mam okazję podjęcia pracy jako kierowca za pośrednictwem tempton Berlin czy ktoś współpracował już za ich pośrednictwem? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam Grzegorz.

Natalia
@Gregory

Grzegorz, jesteś już po wstępnych ustaleniach z TEMPTON? Też chciałam z nimi wyjechać. Ale ktoś mi mówił, że kiedyś (około 3 lata temu) chcieli pobrać opłatę jeszcze przed wyjazdem i podpisaniem umowy na mieszkanie. Też się z tym spotkałeś?

Pedro

Dowiem się czy aktualnie TEMPTON potrzebuje ludzi? Jak już jechać to żeby było dużo pracy.

Rafał
@Pedro

Bardzo polecam firmę tempton z oddziałem w Bautzen. Traktowanie pracownika na najwyższym poziomie. Pieniądze się zgadzają tak jak wyposażenie do pracy. Bardzo pomocni w każdej sprawie. Pracuje u nich od sierpnia 2018 roku i jestem na prawdę bardzo pozytywnie zaskoczony. I najważniejsze, nie pracuje tam nikt z Polski. Na prawdę bardzo polecam.

Karol

No co Ty powiesz ;) ciekawe rzeczy opisujesz KOLEGO

Polak

Pracują pracują

Polak

Chcieli by 40 km od granicy 3000€

Ela

A czy trzeba znać dobrze język, żeby się dostać?

Barnaba

Powiedzcie mi czy firma pomaga w nauce języka obcego,może jakieś kursy organizują?

Roman
@Barnaba

No nie tylko jezyka - masz tez darmowe lekcje gry na wiolonczeli ;)

Kaska

Oszukuja na wyplatach.Do tego nie placa za urlop bo niby urlop sie nie nalezy a nadgodziny jak sa robione to tez za darmo.ta firma to kpina powinni ja zamknac

Lukasz
@Kaska

Taka firma nie powinna juz istniec jedyne co to do sadu mozna ich pozwac ale to trzeba miec czas I pieniadze na adwokata.przez tel. P.(usunięte przez administratora)powiedziala mi ze mieszkanie bedziemy miec darmowe wraz z partnerka a na drugi dzien po przyjezdzie po podpisaniu umowy babka mowi do nas ze jednak bedziemy placic po 250 euro bo to jest inne mieszkanie niz mielismy miec no kur.. co za kur.. klamia oszukuja na zywca za nocki w umowie nie jest normalnie 25 procent tylko 10 I obowiazkowe wszystkie soboty bez zadnych dodatkow ..........................

roman
@Lukasz

firma nieoplaca dni wolnych , tylko dni robocze np. pracowalem poniedzialek - piatek to oplacali mi 4 noce czyli w piatek po robocie do domu i w poniedzialek do pracy ;) lub samemu oplacac .....szkoda ze przed podpisaniem umowy o tym nie mowia , zaoszczedzilo by to wiele problemow

Matt

Ostrzegam wszystkich przed firmą Tempton. Nie polecam oddziału w Jenie. Na początku wszystko ładnie, miło. Zakwaterowanie miało być darmowe. Po ponad dwóch miesiącach dostaliśmy dopiero pierwsze rozliczenie. Okazuje się, że firma nam policzyła za zakwaterowanie. Liczba godzin się nie zgadzała. Firma nie płaciła za wszystkie dni urlopu i (usunięte przez administratora) w zaliczkach. Agencja nie przesłała zaliczki na konto a później odciągnęła pieniądze w rozliczeniu. Twierdzą że wszystko jest ok. Po rozwiązaniu umowy ludzi mają gdzieś i nie odpowiadają na maile. Nigdy więcej tej agencji pracy. Banda oszustów!

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

Far5423

Pracuje w firmie tempton z siedzibą w Bautzen od sierpnia 2018 roku. Póki co wszystko się zgadza. Od umowy przez ubrania robocze, kontakt z biurem po wypłatę. Firma jak najbardziej na plus. Przynajmniej oddział w Bautzen. Pozdrawiam.

Dariusz

Witam Przestrzegam przed tą firmą,właśnie przeciwko nim złożę prawdopodobnie wniosek o ściganie za oszustwo na moją szkodę.

Klaudia

Ta firma to oszustwo, wpłaciliśmy z chłopakiem 660 zł, a umowy jak nie było tak nie ma. I numer telefonu tego faceta już też nie istnieje...

z okolic rzeszowa
@Klaudia

Dzis ma byc wyjazd i zapewne niebedzie.cóż kolejni (usunięte przez administratora) telefonu nie odbierają itp itd

szukam pracy

Jest ktos z podkarpacia? Jest z nimi kontakt?

@szukam pracy

Czekam na info dzis mieli wyslac umowę do wglądu i sie skontaktować

lukasz

czy ktoś dostał od tej firmy ofertę na pakowanie warzyw i owoców w Lipsku? przed wyjazdem i przed podpisaniem umowy każą sobie zapłacić 330 zł z góry za 1-wszy tydzień mieszkania. Co o tym myśleć?

@lukasz

Mam od nich ofertę jak się skontaktować?

Zostaw merytoryczną opinię o TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH - New Leipzig

• Jak się pracuje w TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH?

TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.

TEMPTON Leipzig Personaldienstleistungen GmbH