Eastjob personalservice GmbH

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eastjob personalservice GmbH

Ayo Nowy wpis

Doczytałem klauzulkę na końcu ogłoszenia, no trudno, widać tylko przez telefon da się zgłosić i już. Ale popytać o warunki i tutaj chyba można :) Jak agencja załatwia sprawę kwater? Pojechałbym jako hydraulik, ale nie wiem, czy jest jakiś wybór miejsca do spania, czy jak sam wybiorę, to też zrefundujecie? Z góry dziękuję za odp.

@slązak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam tu są ogłoszenia jest informacja że płacą od 14 euro netto na godzinę kwaterę płaci agencja .Moje pytanie a co z dietą czy mieści się w tym 14 euro netto i kosztach kwatery czy jest jakiś dodatek do tych 14 euro netto na rekę za przepracowaną godzinę?

Ciężki temat

@Pracodawca nie życzycie sobie wysyłać CV i aplikacji a telefony od tygodnia też są ignorowane. Kiepsko

@Ciężki temat

A to nie odpowiadają, jeśli ktoś prześle CV? Udało Ci się w końcu dodzwonić? Daj znać, bo myślę nad aplikacją i zastanawiam się, w jaki sposób to zrobić. :D

Lucy

Czy ktoś mi pomoze i podeśle link do strony przez która można sprawdzić oferty? Czy nie nabierają teraz ludzi? Jak jest organizowany transport? Skąd dokładnie? Ile się płaci za przejazd z polski do Niemiec ?

Nowy wpis

@Lucy

Witam, odpowiadam jako Firma. W każdym ogłoszeniu jest nr telefonu do osoby prowadzącej rekrutację, znajdzie go Pan również na tej stronie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eastjob personalservice GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Eastjob personalservice GmbH? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 11 stycznia

Mariusz Pawlik

Pracuję w firmie Eastjob od kwietnia 2020. W niemczech siedzę od 2012 roku , ta firma jest najlepszą na jaką trafiłem. Dotychczas miałem w tej firmie 3 kwatery i każda była w porządku, każdego miesiąca moja wypłata zgadzała się z obiecaną stawką,papier na kindergeld mam zawsze tego samego dnia od ręki,ze zjazdami urlopami nigdy żadnego problemu. Teraz wzialem mlodego ze sobą do pracy i odstawal za bardzo majster go nie chcial a i tak zalatwil mi ten koordynator mi ze moze zostac za mniejsza stawke za co bardzo dziekuje jestem wdzieczny.Jestem zadowolony ze tu trafilem i polecam ta firme.

@Mariusz Pawlik

Czyli zatrudniają też do przyuczenia ale za mniejszą stawkę czy to była taka jednorazowa sytuacja że się zgodzili? Powiesz jaką kwotę odciągali ci z wypłaty za kwaterę? Za każdym razem mieszkałeś sam czy miałeś współlokatorów w pokoju?

Dzięki za dobre słowo Panie Mariuszu. Anonimowy użytkowniku chętnie odpowiem na twoje pytania : 1.)Nie zatrudniamy do przyuczenia za żadną stawkę oczekujemy doświadczenia od naszych pracowników 2.)Nasza firma zawsze opłaca kwaterę pracownika niezależnie od stanowiska chyba że pracownik ma inne życzenie np. mieszka na miejscu 3.)Firma zapewnia 1-osobowe zakwaterowanie To podstawowe informacje które znaleźć można w każdym ogłoszeniu o prace publikowanym przez naszą firmę. Pozdrawiam

@Eastjob personalservice GmbH

Czyli kwota za zakwaterowanie nie jest odciągana z wynagrodzenia? Rozumiem, że to firma sama załatwia zakwaterowanie i pracownicy nie muszą sami go szukać?

Lucy

Witam, firma ma sporo ofert pracy, ale szukam ogłoszeń na stanowiska wewnętrzne np. w dziale rekrutacji, administracji czy jako koordynator. Ktoś z was wie coś na temat przyjęć? Jak dostaliście takie stanowiska? Możecie napisać coś więcej o zarobkach, jak tu traktują pracownika, czy to praca w 100% stacjonarna? :) Jakiego doświadczenia i kwalifikacji wymagają od kandydata?

Ayo

Teraz szukają elektryka we Flensburgu. Jak się ma doświadcznie to nawet do 3500 euro można zarobić. Tylko czemu w wymaganiach jest samochód? Trzeba mieć auto bo kwatera jest daleko od pracy? Czy chodzi o to że to praca mobilna u klienta?

@Ayo

Auto wymagane jest w celu dostania się z kwatery do pracy ,zwykle plus minus 10km.

Sebek
@Eastjob personalservice GmbH

Na każdym stanowisku jest potrzebny samochód bo kwatery są zwykle oddalone od pracy? Widziałem ofertę pracy dla ślusarza w Bremie. Znam niemiecki i mam wymagane doświadczenie ale niestety nie mam prawa jazdy. Czy to mnie zupełnie dyskwalifikuje z aplikowania?

@Sebek

Tak, z doświadczenia wiemy że pracownicy bez samochodu mają problemy z docieraniem do pracy i osoby bez auta zatrudniamy niezwykle rzadko.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Artur Lewandowski

13.07.2023 10:07

Artur Lewandowskiikona wywiad

Wyjechałem do pracy jako elektryk, odpowiadając na ofertę firmy Eastjob z Lipska. Przyjechałem do miejscowości, w której miałem pracować. Było to 15.01.2023 roku (w niedzielę). Okazało się, że nie ma dla mnie noclegu pod wskazanym adresem, więc przespałem noc w samochodzie (nadmieniam, że był to styczeń). Nazajutrz pojechałem do pracy, firma znajdowała się pod wskazanym adresem. Po mojej interwencji nocleg też się znalazł, 20 km dalej. Pracowałem tam do 25 lutego. W międzyczasie otrzymałem dokument, w którym, jak się okazało, wpisano daty mojej pracy od 16 do 26 stycznia i była to jedyna informacja tam zawarta - brak wpisanych godzin, a co za tym idzie brak ustalonego wynagrodzenia. Dzwoniłem, żeby wyjaśnić sytuację, ale nikt nie odebrał ani nie oddzwonił. Nie otrzymałem przelewu z wynagrodzeniem, wróciłem więc do Polski. Sama benzyna, którą opłaciłem to koszt około 350 euro. Dzwoniłem, pisałem w tej sprawie, ale cały czas brak odzewu. Wychodzi na to, że popracowałem za darmo, plus wydałem swoje pieniądze na przejazd.

Ta opinia to kłamstwo przeciwko któremu wystosujemy wszelkie środki prawne , ten pracownik wybielił się w swojej opinii, nie pracował u nas w lutym. Został odmeldowany po kilku dniach ponieważ nie znał się na pracy. Nasi pracownicy analizują dokładnie naszą współpracę z tą osobą , w najbliższym czasie opiszemy dokładnie jak wyglądała kariera tego Pana u nas. Portal gowork przed zamieszczeniem takich informacji powinien je weryfikować - nie uczynił tego, to przykre że każdy może wymyśleć sobie opinię a my mamy możliwość jej usunięcia dopiero po wyroku sądu co trwa bardzo długo. Go work powinien prosić o przedstawienie dowodów w przypadku takich relacji ,tymczasem już na tym etapie widzę drastyczne nieścisłości które świadczą o tym że nikt z GoWork nie zainteresował się weryfikacją tej opinii.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Artur Lewandowskiikona wywiad

Elektryk - montaż gniazdek, kabli itp.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Brak wypłacenia wynagrodzenia.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Ponad miesiąc.

Artur Lewandowskiikona wywiad

Nie poleciłbym. Odbieram to jako brak szacunku - niewypłacenie wynagrodzenia. Minusem była także kiepska organizacja, jak chociażby w przypadku dopytywania się o nocleg.

Brak szkoleń.

Artur Lewandowskiikona wywiad

Brak noclegu zaraz po podróży, a trasa ode mnie do pracodawcy wynosiła 1350 km.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Eastjob personalservice GmbH? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Spawacz?

Arek

Firma załatwiła mi pracę na C+E. W porównaniu z poprzednim pracodawcą wypada bardzo dobrze. Kasa się zgadza zawsze i wszędzie. Taka firemka naprawdę konkretna , wszystko załatwić idzie , ten mój koordynator pierwszy normalny w karierze mojej. Polecam.

Janek

Dzień dobry, mogę polecić firmę istjob. Robótka w porządku nie ma co narzekać. Kasa Kwatera wszystko gra. Pozdrawiam i polecam.

Kaskq

Witam a czy ktoś z państwa ma nip tej firmy?

Mario

To nieroby są. Gdzieś na wsi usłyszał, że w niemczech karierę można zrobić. Odpalił passata i jedzie..... A na miejscu p... a... Okazuje się że za pieniądze na ciuchy robocze nalał paliwa do pełna (podwoił wartość passata) i teraz idzie w drsach do pracy. Po niemiecu mówi tylko ja i tscius, a najlepsze jest to że on jeszcze w życiu nie pracował oprócz gródka. Ja to wszystko z autopsji

Pk

Bardzo łatwo napisać coś takiego , można to napisać o każdej firmie,jakieś dowody, dotyczy to ciebie ?

Iza
@Pk

A faktycznie ostatecznie doszło do jakieś większej rotacji w ostatnim czasie? dziękowano ludziom za współpracę?

@Kaskq

Jesteśmy niemiecką firmą , nie posiadamy polskiego Nipu.

Pracownik a nie statysta

Szczerze polecam ,warunki mieszkaniowe na przyzwoitym poziomie ,kontakt z opiekunem projektu nie zawsze w tym momencie kiedy chcemy ale zawsze oddzwania , wyplata zawsze się zgadza , nie jest to opinia dla opinii , pracuje w tej firmie 10 miesięcy i życzyłbym sobie dluzej.

Bożena
@Pracownik a nie statysta

To super, że ci się podoba :-) Mój tata chce tu aplikować właśnie. Czy od samego początku dostaje się umowę o prace, czy może jest jakiś okres próby? Co z dojazdem do pracy, jest organizowany, czy to już we własnym zakresie? :) Kojarzysz może, czy firma często rekrutuje nowych pracowników? Są aktualnie jakieś wakaty?

@Bożena

Witam , w prawodawstwie niemieckim zawsze dostaje się umowę od pierwszego dnia ,natomiast tzw okres próbny jest 6 miesięcy

Pracownik nie statysta

Jeśli chodzi o dojazd do pracy na różnych projektach to nie wiem u mnie potrzebny jest własny środek transportu

Pracownik nie statysta

Witam moja opinia jest na podstawie moich doświadczeń z ta firma , nie będę się wypowiadał na temat ani innych projektów ani na temat doświadczeń innych ludzi bo ich poprostu nie znam , ja mam jak najbardziej dobre doświadczenia natomiast czy tak jest wszędzie nie wiem. Wiem także ze to klient zeitfirmy decyduje i jeśli on jest zadowolony z pracownika to także i firma w tym przypadku eastjob .nas na projekcie od początku było 10 osób zostało nas 2 czy to przypadek....nie sądzę pozdrawiam ludzi którym chce się pracować:)

Witold
@Pracownik nie statysta

Cześć. Twoim zdaniem problemem jest to, że ludzie nie chcą pracować stąd pojawiają się jakieś negatywne głosy? Jak już tak się wypowiedziałeś to jakiego stanowiska Twoja opinia dotyczy? Ja jeszcze nie wyjeżdżałem na kontrakty ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Możesz i napisać na co zwrócić uwagę a no i czy jak jestem pracowity to zostanę doceniony i jest szansa na długą współpracę?

michalgerber1982@gmail.com

Czy macie prace na północy Niemiec z zakwaterowaniem dla dwóch malarzy ?

@michalgerber1982@gmail.com

Tak, proszę dzwonić +48721139260

Mariusz

Moim zdaniem jest ok. Wypłata na czas. Warunki mieszkaniowe w miarę dobrze. Kontakt też jest.

Mario

Jak się nic w życiu nie robiło i nic się nie umie, to przerzucają bo docelowa firma Cię nie chce i jeszcze pewnie bez niemieckiego. Zapomnij o jakiejkolwiek pracy a nie Ty karierę chcesz zrobić. W cyrku chyba

Pk

To wyraźnie opinia konkurencji , widać po stawkach w ogłoszeniach firmy że tak niska wypłata jest przy tych godzinach niemożliwa.W dodatku firma opłaca mieszkanie niezależnie od stanowiska na jakie zatrudnia więc coś tu śmierdzi z tym negatywem

Rysiek

Pracuje w firmie jako elektryk.Wypłata na czas,praca jest nie ma co narzekać.Z mieszkania też jestem zadowolony oby się współpraca dalej układała.

Artur
@Rysiek

Czego chcieć więcej? Nadal wymagają przy przyjęciu minimum 2-letniego doświadczenia, własnego auta i komunikatywnego niemieckiego? Jak w Twoim przypadku przebiegała rekrutacja i po jakim czasie była odpowiedź?

Beata

Mam pytanie i zarazem prośbę ,czy ktoś pracował jako opiekun medyczny w domu opieki ,jakie zarobki? Dziękuję i pozdrawiam Beata

@Beata

Witam , odpowiadam jako firma , od 2100 w górę netto

Riczard

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą, pracuję z nimi ponad rok i nie narzekam.

@Riczard

Dziękujemy.Bardzo nam miło.

Zostaw merytoryczną opinię o Eastjob personalservice GmbH - New Leipzig

• Jak się pracuje w Eastjob personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Eastjob personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eastjob personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eastjob personalservice GmbH