Opinie o Ronico B.V. w Hem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ronico B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ronico B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronico B.V. w Hem

Maja

@Orlik, a jak oceniasz atmosferę pracy w Ronico? @KKKK, czy mogłabyś powiedzieć jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie? @Ania, mogłabyś powiedzieć czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe? Czy jest możliwość otrzymania premii? Wszystkie informacje, które podajecie będą cenne i pomocne dla osób, które chcą zacząć współpracę z Ronico.

Praca bardzo fajna, drugi raz już byłam i jestem zadowolona , jak ktoś chce pracować i zarobić to da radę. Poznałam bardzo fajnych ludzi, którzy na początku mi pomogli i wytłumaczyli wszystko. Obiady pyszne teraz gotuje polski kucharz.

KKKK

A ja bardzo polecam. Obiady aktualnie gotuje polak, porcje duże, różnorodne, każdemu smakuje i sobie chwali. Atmosfera również bardzo fajna, ludzie super. Przyjeżdżam tu od 2013 r, jestem zadowolona i chętnie tu wracam. Jak ktoś chce pracować to nie będzie się przejmował tym czy ma pokój 2 czy 3 osobowy, a jak nie to wymyśli każdą pierdołe.

Orlik

Jeżeli chodzi o mnie to polecam, obiady w tym roku są rewelacyjne!! Jestem pozytywnie zaskoczony! Praca tez nie jest ani zła ani ciężka! Spokojnie bez stresu wystarczy pracować, ale jak ktoś przyjechał się bawić a nie pracowac to nic dziwnego ze mu podziękowali a później złe opinie wypisują. Ja jestem zadowolony bardzo z tego sezonu!

Brałeś udział w rekrutacji do Ronico B.V.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kuba

Trudno jednoznacznie powiedzieć jak jest ponieważ często osoby wyjeżdżające nie pracowały jak powinny. Dlatego problemy mieli.

Sss

Czy ktoś pracował tam 2017, ponieważ, mam problem z uzyskaniem rozliczenia za ten rok właśnie?!

Kinga
@Sss

hej, ja, nie dostalam zadnego jarografu i tez nie moge się rozliczyc

mimi90

Wyjezdzamy 17 maja i teraz zaczynamy sie zastanawiac czy warto. Czytajac te wszystkie opinie. Az tak zle?

Helga
@mimi90

Zle! Wierz mi. Obiady tak jak wyżej. Ludzie piszą prawde. Czysty wyzysk na mieszkaniu i jedzeniu. A koordynatorzy to jedno wielkie nieporozumienie. Istna patologia tam sie dzieje. Pozdrawiam Jolante :D

Robotek

Uwaga! Ostrzegam przed tą firmą "RONICO" Jeśli ktoś chce tu przyjechać do pracy to odradzam. Obiady nie znosne za które musisz płacić czy chcesz czy nie są przymusowe. A obiady wyglądają tak: makaron z sosem lub ziemniaki z twardnialem filetem ryz, porcja jak dla dziecka. Ludzi mają tutaj za nic. Przez miesiąc często się zdarzało ze przepracował o się tylko 5- 6 godz a za mieszkanie i tak płacisz więc to co zarobisz przez miesiąc pójdzie na samo mieszkanie i obiady. Praca która "niby " nie wymaga języka obcego a umowa jest tylko w języku holenderskim. Przetłumaczenia na Polski nie otrzyma się. Pracujeszza 6€ ale z tego vi odbiaja więc zostaje 4€ . Zero szacunku dla ludzi. Nie polecam tej firmy.

Robotek

Uwaga! Ostrzegam przed tą firmą "RONICO" Jeśli ktoś chce tu przyjechać do pracy to odradzam. Obiady nie znosne za które musisz płacić czy chcesz czy nie są przymusowe. A obiady wyglądają tak: makaron z sosem lub ziemniaki z twardnialem filetem ryz, porcja jak dla dziecka. Ludzi mają tutaj za nic. Przez miesiąc często się zdarzało ze przepracował o się tylko 5- 6 godz a za mieszkanie i tak płacisz więc to co zarobisz przez miesiąc pójdzie na samo mieszkanie i obiady. Praca która "niby " nie wymaga języka obcego a umowa jest tylko w języku holenderskim. Przetłumaczenia na Polski nie otrzyma się. Pracujesz za 6€ ale z tego ci odbiaja więc zostaje 4€ . Zero szacunku dla ludzi. Nie polecam tej firmy.

Bubo

Jeśli nigdy nie pracowaliscie w (usunięte przez administratora) to polecam właśnie RONICO gdzie pracownik nie ma żadnych praw jest traktowany jak robot tylko i wyłącznie do pracy a jak się że psuje to do śmieci. Wynagrodzenie masakra okradają na każdym kroku. Nie polecam

Stanislaw

Odradzam tutaj przyjazdu robi się tutaj jak w Auschwitz tempo pracy makabryczne brak szacunku dla pracowników A o wypłacie nie ma co mówić 6 euro A od tego odliczyć mieszkanie i obiady. Obiady są jak dla dziecka mała porcja i te same menu makaron, ryż i ziemniaki na okrągło Tak samo. Jeszcze raz odradzam. Złodzieje.

Martynka i Werka
@Stanislaw

Ronico tu robisz za frico.

Kasiula

Słabe warunki mieszkaniowe, słaba stawka, nie wypłacają wakacyjnego. Szkoda czasu.

SabinaK

Odradzam, duże tempo pracy, brak szacunku do ludzi. Nie jedźcie tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ronico B.V. - Hem

• Jak się pracuje w Ronico B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Ronico B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronico B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronico B.V.