Opinie o In Post w Wola Bykowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie In Post. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w In Post o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Post w Wola Bykowska

Czy In Post organizuje staże dla studentów?

Jodanpe

Iný tovar som si objednal a došiel my iný bez faktúry bez návodu a keď ho chcem vrátiť neviem komu a kam. Som zhrozený a viac cez internet nechcem mať nič nové !!!!!

Klient

(usunięte przez administratora),inny towar reklamują a inny otrzymuje klient,tel milczy,zamówiłam komplet letni a otrzymam uniform chyba do sprzątania,oszuści cała ta firma,błąd że nie sprawdziłam ich przed zamowieniem,ostrzegam że to przekręt o ile chodzi o towar...

aleksander kuhn

Lepiej handlować z Cyganami na parkingu niż kupować cokolwiek w tej firmie. Towar niezgodny z zamówieniem (miała być spawarka, a przysłali lutownicę za 20 złotych), brak jakichkolwiek dokumentów. W formularzu na stronie internetowej wymagany jest numer zamówienia, ale go nie ma, bo zniknął w momencie kliknięcia "kupuję". Jednym słowem zostałem starym frajerem z lutownicą, ale znowu czegos się nauczyłem, a nauka kosztuje. Zwłaszcza na starość.

Qwas
@aleksander kuhn

Też zamówiłem ale sprawdziłem przy odbiorze bo podejrzanie mała paczka była.

Czy po rozmowie w In Post rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jaka umowa obowiązuje w In Post podczas okresu próbnego?

Magazynier

Raczej na 99% na dzień dobry zaproponują Ci umowę zlecenie. Mało komu dają od razu umowę o pracę.

Krystyna

Draństwo. Wola Bykowska 33 to (usunięte przez administratora) Odesłałam towar ale utkwił gdzieś nie wiadomo gdzie. Po pewnym czasie mój odesłany towar wrócił z powrotem do mnie i jeszcze chcieli żebym znowu zapłaciła za zwrot. Zrezygnowałam. Straciłam pieniądze za towar i opłatę za mój zwrot. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Grasuch

Odesłałam otrzymany towar bo nie był zgodny z zamówionym za pobraniem. Po kilku dniach paczka wróciła do mnie nawet nie została otwarta. Przesłano ja na mój adres bez żadnego wyjaśnienia dlaczego nie została przyjęta. Nie dość ze zapłaciłam za wysyłkę do nich to jeszcze obciążono mnie kosztami zwrotu. Nie polecam - (usunięte przez administratora) ewidentne.

Tomasz L. Super brygadier

Biorąc pod uwagę poniższe wypowiedzi zdecydowanie się zgadzam , brak poszanowania drugiego człowieka , można stwierdzić że (usunięte przez administratora) , wstyd mi przyznać że brałem w tym udział , paczki wcale nie są w jakikolwiek sposób dbane należycie , uderzy spadnie czy nie , nikt na to nie zwraca uwagi, brak przerw. Kontrola wciąż , niebiescy myślą że są najważniejsi i ponad prawem . Smutni ludzie którzy czuja się lepiej zakładając niebieska pelerynę .

Okta
@Tomasz L. Super brygadier

Szczególnie blondynka niska na nocy jest chamska dziwię się że pracuję ...w niebieskiej kamizelce

Jagoda
@Tomasz L. Super brygadier

Otrzymałam paczkę-kurier IN POST. Zamawiałam coś innego i w innej firmie, ale przesyłkę zaznaczyłam IN POST. Tę przesyłke z WOLI BYKOWSKIEJ - platna 180, zł, odebrala moja znajoma wiedząc .,ze czekam na paczkę z prezentem dla wnuka. Zapłaciła. Ja otworzyłam ją następnego dnia i z przerażeniem zobaczyłam paskudną kieckę . W środku żadnej informacji o przesyłce,, żadnego formularza możliwości odstąpienia od umowy. Natychmiast zadzwoniłam na infolinię IN POST i opowiedzialam o niezamawianej paczce oraz na formularzu IN POST zgłosilam soprawę:, zaś przesyłkę odeslalam do Woli BYkowskiej przez firmę DPD ONE WAY przesyłki nie przyjęło tylko odesłało z powrotem do DPD, zaś ta firma chce ode mnie kolejną opłatę za oddanie , Aktualnie przesyłka, za która kurierowi zap lacono 180, zł leżw przechowalni DPD. Biuro IN post w Warszawie nieczynne ! Sprawę kieruję do prokuratury - jesli ja zostałam (usunięte przez administratora) to może inni też

Okta

Szczerze średnio polecam jedni bardzo ciężko pracują drudzy nie kobiety dźwigają ponad Swoje możliwości ...Atmosfera średnia nie polecam

GiE

Szukam kontaktu do Ewy (usunięte przez administratora)pracownika in post

Magdalena

Dalej zdarza się tu jeszcze tak, żeby kurierzy swojej kasy nie dostawali w terminie? Pytam, bo jednak wiadomo jak ktoś ma kredyt to problem byłby z tego niemały... Ogólnie to jest szansa, żeby przyjęli tutaj kobietę czy żadna jeszcze nie jeździła? Aktualnie za jaką kasę się to tak właściwie robi?

Kurier

Nie polecam przewoźnika o nazwisku Boruta... Nie dość że wyplata to jest jakaś porażka to jeszcze nie wypłaca jej.. to jest jakiś żart. Czekam na swoją wypłatę zaległą już 2 tygodnie.

IP

Hej, Zastanawiam się nad aplikacją na lidera. Jakie są zmiany, czas pracy?

Inpościor

Czemu zmiana 21-2 rozladunki, nie ma przerwy?

@Inpościor

Każdy ma przerwe

Przyszłość firmy

Widziałem ogłoszenie pracy i chciałbym przyjść z dziewczyną. Czy na załadunek itp przyjmują kobiety?

@Przyszłość firmy

Normalnie na załadunku i wyładunku pracują też kobiety, jak masz siłę jeździć wózkiem to pasujesz

Maciek

Mnie interesuje praca kuriera inpostu i liczę na Wasze odpowiedzi czy warto :)

Nie polecam pracy w firmie IN POST w Woli Bykowski

Nie polecam pracy w firmie IN POST w Woli Bykowskiej. Atmosfera jaka tam panuje to istny terror. Zarząd a w szczególności brygadziści za nic mają człowieka. Nie obchodzi ich czy jesteś już padnięty, czy byłeś na przerwie liczy się tylko to by wszystkie paczki wyjechały na czas z sortowni.Pracę więc dyktuje szalone tempo, które dyktują brygadziści wręcz krzycząc by robić coś szybciej. Nie obchodzi ich skąd wezmiesz kosz na paczki, palety czy paleciak. Praca ma być wykonana a więc ludzie tam pracujący jeden drugiemu zabiera kosze czy paleciaki. Ogólnie nie przynależysz do jednego brygadzisty. Każdy osobnik w niebieskim mundurku może kazać ci coś zrobić. A po wykonaniu swojej pracy oczywiście należy pomóc innym bo stać w pracy nie można. A tym bardziej siedzieć. Wszystko obserwują kamery, czas przerw jesy liczony co do minuty, nie wolno zbyt często wychodzić do toalety. Był czas że trzeba było wziąć plakietkę z napisem WC i taką założyć na szyję jak szło się za potrzebą. Teraz są tylko plakietki z napisem przerwa, którą wydaje brygadzista gdy uzna że możesz już iść na przerwę, czyli po skończonej pracy nad ranem. Ludzie tam pracujący donoszą jeden na drugiego więc nie wolno nikomu ufać. Nad brygadzistami są koordynatorzy w czerwonych kubrakach którzy kontrolują tempo pracy czasem stojąc nad tobą i patrząc się ile czasu trwa twoja praca. Był czas że mierzono czas poszczególnym pracownikom przy rozkładaniu listów. Pracowników za nic się tam ma. Jeśli się opierdalasz to cię zwolnią, jak robisz dobrze to cię wykorzystują, robisz swoją pracę a potem pracę innych. W sortowni panuje chaos, bałagan i chamstwo. Do tego dochodzą kary finansowe np. za brak firmowej koszulki-50zł, palenie-100zł, kary za zle rozłożone paczki, czy pójście na zwolnienie lekarskie! Migracja w firmie jest ogromna, co trochę zmieniają się ludzie i organizacja pracy często na pozbawioną logiki. Omijajcie IN POST w Woli Bykowskiej z daleka.

Już nigdy tam
@Nie polecam pracy w firmie IN POST w Woli Bykowski

Zgadzam, się z poprzednikiem. A InPost ma jeszcze 2 magazyny na Woli Bukowskiej. Ludzie na wyższych stanowiskach tak zwani koordynatorzy i liderzy nie szanują ludzi. Masz po prostu pracować i wszystko wiedzieć. Nie ważne że system zmieniony i że ci nikt o tym nie powiedział. Ludzie donoszą na siebie. Bardzo nie polecam!

www

W sortowni od dwóch miesięcy zaginęła moja-bardzo ważna-przesyłka z InPost. Nalegam,proszę by ją zwrócić.Nikt nie chce mi pomóc, pracownicy InPost nabierają wody w usta. Nie mam narzędzi do pracy, tracę pieniądze. Proszę o pomoc!

wef
@www

pewnie paczka została zgnieciona i nie wiedzą co napisac, czesto tak robia

Zostaw merytoryczną opinię o In Post - Wola Bykowska

• Jak się pracuje w In Post?

Zobacz opinie na temat firmy In Post tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Post?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

In Post