Opinie o In Post w Wola Bykowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie In Post. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w In Post o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Post w Wola Bykowska

@Pracodawca

Mam dokładnie ten sam numer przesyłki , ale nie mogę dokonać zwrotu. Czy może ktoś wie jak to zrobić?

Jola@

Nie Kasiu. Nic nie załatwiłam. Pisząc reklamację do samego InPost-u straciłam tylko czas w którym mogło nastąpić blokowanie środków. Procedury którymi zasłania się InPost kierują nas POSZKODOWANYCH na POLICJĘ i tam jak najszybciej udaj się Kasiu i zgłaszaj (usunięte przez administratora) firmy "HK jacklun information CO LIMITED".

Li@

Dzień dobry, mam taką samą sytuację - też otrzymałam biustonosze, które są za duże (zamiast XL przysłano 3 XL). Pośrednik, albo nadawca (usunięte przez administratora) umywa ręce.

@MARIA

HK jacklun information CO LIMITED - nieuczciwa firma- zamówiłam buty, miały być skórzane a przysłali szajs zapłaciłam 205 zł . Nie ma żadnego paragonu. Chciałam zwróćić ale nie ma dokąd. Nie ma takiego numeru telefonu, który jest podany do kontaktu (+48 534 400 591) . Zablokowałam wpłacone środki kurierowi Inpost. Sprawę zgłaszam na policję. (usunięte przez administratora)

Nr.paczki;52300001635930003804

14.listopada 2023 r. otrzymałam towar za waszym pośrednictwem ale niestety nie spełnia mojego rozmiaru. zapłaciłam w kwocie 149.00 PL. Proszę mi podać gdzie mogę zwrócić towar i otrzymać zwrot mojej kwoty?

Ona

(usunięte przez administratora) otrzymalam towar o calkiem innym fasonie i struktuże materialu tyle ludzi nabili w butelke a o zwrocie pieniedzy trzeba zapomniec .

Czy po rozmowie w In Post rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Monia

Witam ja też otrzymałam buty nie takie jak były w opisie totalni (usunięte przez administratora) żerujący na ludziach ???? nie można nigdzie ich zwrócić ani odzyskać pieniędzy. Pewnie jeszcze setki ludzi zrobiło u nich zakupy tak jak każdy z nas. I nikt z tym nic nie robi trzeba gdzieś tą firmę (usunięte przez administratora) zgłosić żeby nie było więcej takich osób pokrzywdzonych!!!!

OLA

Wczoraj odebrałam paczkę za którą zapłaciłam kurierowi 200 zł, otrzymałam nie to co zamawiałam, co zrobić żeby dostać zwrot pieniędzy? " ta firma to wielkie oszustwo, dziwię się że jeszcze się tym nikt nie zajął, nie dostałam faktury zakupu i dokumentu zwrotu

Betti

Uważajcie na tą firmę. Zamówiłam 3 biustonosze na kwotę 165 zł za pobraniem i dostałam dwa powiadomienia z dwóch różnych firm kurierskich że dojdą paczki na tą kwotę. Więc albo to pomyłka i wysłali dwie takie same paczki albo w jednej jest ZONK. Po przeczytaniu opinii ,stwierdziłam że nie będe ryzykować i płacić nawet za jedną.

Krzysztof

Przed chwilą kurier dostarczył mi zamówione w firmie HK jacklun... buty. Zamówiłem czarne, otrzymałem rude. Z opisu wynikało, że są skórzane. W rzeczywistości są z taniego tworzywa sztucznego. Nie polecam tej firmy.

Lucyna W.

Zamówiłam mop z wiaderkiem dwukomorowym za kwotę 179 zł. . 0trzymałam sam kij z nakładką, podobny u nas kosztuje 20 zł . Chcę to zwrócić. Lucyna

Technik

In Post blokuje przesłanie pieniędzy (usunięte przez administratora) na pięć dni. po tym czasie pieniądze dostają (usunięte przez administratora), a In Post ewidentnie pomaga im w popełnieniu przestępstwa. Pomimo zgłoszenia, że najprawdopodobniej doszło do (usunięte przez administratora), otrzymałem informację, że sprawę trzeba zgłosić na policję, ale po 5 dniach i tak pieniądze In Post prześle (usunięte przez administratora). Z mojego punku widzenia to już będzie pozamiatane, a (usunięte przez administratora)będzie trochę bogatszy.

DRUK ZWROTU

PROSZĘ O INFORMACJĘ JAK MAM ZWRÓCIĆ PRODUKT . NIE SPEŁNIA MOICH OCZEKIWAŃ.

Janina

W przypadku oszustwa,tak jak to było w moim wypadku -zamiast spodni damskich ocieplanych 8xl za185zl.dostalam w paczce 2 szt. leginsów dziecięcych chyba za 20 zł. Należy zadzwonić na infolinię InPostu i zablokować pieniądze /możliwość blokady 5 dni/ w tym czasie należy zgłosić sprawę na Policję /potrzebny numer paczki/.

Halina

W dniu 10 października 2023 r, otrzymałam potwierdzenie odbioru "zwroki" pocztowej dot.zwrotu otrzymanej przesyłki( buty damskie ,nie zgodny z zamówieniem numer butów) w kwocie 159 zł. Do chwili obecnej nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Wobec powyższego zawiadamiam policję o dokonanych oszustwach ( gdyż było ich wiele, czytając opinie o Waszej działalności). Jednocześnie , wskazuje termin zwrotu należnej mi kwoty na mój rachunek bankowy ( ew. na przekaz pocztowy) tj. 14 dni od daty 9 listopada 2023 r.

Klient

Witam tydzień temu otrzymałem pokrowiec na telefon cały popękany od firmy HK oczywiście inPost przywiózł i nie chciał spowrotem zabrać tej przesyłki. 130 zł w plecy.Normalnie oszuści.E meile wysyłam do firmy HK zero odzewu.Nie polecam i ostrzegam.

aga

Zamówiłam wiaderko płaskie z mopem, otrzymałam sam mop za 179,00zł, które można na allegro kupić dużo taniej ..skandal:(

Tomak

Hej też zostałem oszukany miał przyjść robot a przyszło jakiś chiński badziew za 5 zł. Oczywiście sprawa zgłoszona na policję.

JW

Do mnie również przyszła przesyłka od HK jacklun information CO LIMITED z siedzibą/adresem podanym jako Wola Bykowska 33 (97-306) . Kurier poinformował, że w przypadku braku gotówki można dokonać zapłaty kartą lub BLIKiem... no cóż - jednak w odróżnieniu do do tej pory przytoczonych informacji - JA NIC NIE ZAMAWIAŁEM pod ten adres. Nie było też mojego nazwiska, tylko pierwsza litera. Numer telefonu też nie mój. Ewidentnie dane ściągnięte z jakichś baz (i to bez pełnego dostępu -> patrz brak nazwiska). PRZESTRZEGAM innych - i jak będziecie mieli swoje spostrzeżenia, to dopiszcie, a może uda się ukrócić działania tej "firmy"

Ania1991

Witam. Przyszły buty które się nie nadają do niczego. Chciałabym odesłać towar i odzyskać swoje pieniądze. Czy komuś się udało ?

Maria

Dzisiaj otrzymałam od kuriera paczkę co od samego początku wywołało u mnie zdziwienie ale po chwili ciekawości otworzyłam to się okazało ze zamiast mojego zmówieni otrzymała adidasy za 126 zł Nie mogłam zrobić zwrotu bo kurier odjechał a nie ma nadawcy tylko firma kurierska

Dzoana

Banda (usunięte przez administratora) przesyłka przyszla biustonosze które są za małe a odesłać tego nigdzie nie idzie I zero kontaktu do nich.uwazajcie

Zostaw merytoryczną opinię o In Post - Wola Bykowska

• Jak się pracuje w In Post?

Zobacz opinie na temat firmy In Post tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Post?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

In Post