Termo Eko Energia

Mazowieckie

Opinie o Termo Eko Energia

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Czy wie ktoś czy łatwo dostać się na stanowisko Dyrektor Handlowy? Jakie trzeba spełniać wymagania? Czy przyjmą kogoś z zewnątrz firmy? Jak to wygląda? @jjhwidzę, że nikt nie zdążył Ci odpisać. Może ktoś wie jak jest aktualnie z podwyżkami? Takie informacje będą ważne dla osób, które będą chciały aplikować do firmy Termo Eko Energia.

jjh
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że faktycznie wypłata jest terminowa, bo przecież każdy lubi dostawać o czasie wynagrodzenie. Zastanawia mnie jednak to czy oprócz dobrych benefitów jest tutaj szansa na odpowiednie podwyżki do zarobków.

Zostaw opinię o Termo Eko Energia - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termo Eko Energia