International New Solution

Warszawa wilanow

Opinie o International New Solution

Lidia

@adwidzę, że byłeś mocno zainteresowany podjęciem pracy w International New Solution. Czy udało Ci się dostać do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Co możesz doradzić osobom, które proces rekrutacyjny mają jeszcze przed sobą?

ad

Pomysł rzeczywiście mają @koli, ale ciekawi mnie czy szukają teraz kogoś do pracy. Sam odczułem powołanie, więc czekam aż się pojawi jakaś oferta pracy. Widać, że doceniają wszystkich. Dzięki za odpowiedź.

Zostaw opinię o International New Solution - Warszawa wilanow

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International New Solution