Opinie o Peklimar w Umienino

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Peklimar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Peklimar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peklimar w Umienino

Labomoderna Nowy wpis

Firma jak dla mnie O.K . Jedyny minus to Przedstawiciel ,który uważa się za kierownika wszystkiego i wszystkich. Twierdzi,że ze wszystkimi ma doskonałe układy ale jak te układy są naprawdę potrzebne to ich nie ma.

Magda Nowy wpis

Czy zagłada tu może jakaś pani która obsługuje kasy w tym sklepie i powie jak wyglada jej zakres obowiązków ?

Jola M. Nowy wpis

Dzień dobry, chyba dziś byłam ostatni raz w sklepie Peklimaru na ul. Bielskiej w Płocku. Poprosiłam, aby sprzedawczyni ukroiła mi cztery kotlety schabowe. I ukroiła, w sumie ważyły ,882 kg. Dwa były normalne, a dwa - tragedia. Jeden miał "w podstawie" 6 cm, drugi 5 cm. Bez większego wysiłku z tych dwóch zrobiłam cztery, a i tak będą za grube do rozbicia. Nie była to profesjonalna obsługa

Henryk Nowy wpis

Mój drogi PIKLIMARZE od dłuższego czasu szukałem parówek gróbych ,które smakowały by jak kiedyś i całkiem przepadkiem w Pruszczu gdańskim trafiłem na Wasze.Wasze są super i polecam je znajomym i w rodzinie.Tak trzymajcie powodzenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Peklimar? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
oki

ludzie peklimar to już jedna wielka tragedia praca ciężka z akordu trzeba przychodzić do pracy w soboty za które wyjdzie od 10-20zł zarabia się z 1500zł i jeszcze oszukują na pensji ludzie są zastraszani i odchodzą do konkurencji długiej przyszłości ni wróżę temu zakładowi

Zostaw merytoryczną opinię o Peklimar - Umienino

Peklimar