Domtom

Opinie o Domtom

ktos

Witam ja pracowalem w tej firmie ponad rok. Firma jest ok tylko co niektore osoby nie nadaja sie na swoje stanowiska. Przyklad p.Głowacki tanczy jak mu zagraja a gdyby stanal w obronie pracownika to bylby cud. Zreszta to jest tak jesli potrafisz wszystko zrobic to jestes na wage zlota bo szukaja oszczednosci jak juz jestes nie potrzebny to robia walek i sie Ciebie pozbywaja.

Zostaw opinię o Domtom - Tomaszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domtom