Opinie o Dawtona w Milejów-Osada

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawtona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Milejów-Osada

slals

jak buraki hahahahaha

Pan x
@slals

Dobrze (usunięte przez administratora) Ha Ha HA

las

łoj tam jes iden co ony wi i umi co ma zrobic awiele to kosztuje

....
@las

ja wiem kto to napisał,Ty jednak nienormalny jesteś

etykieciarka
@....

a ty czysta jestes

krzycho

z tego zakładu zrobiony jest burdel i melina, hotel dla ukraińców zajmuje ukrainka i taki jeden cwel, który uważa się za Bóg wie kogo i jest dymanko na potęgę, przyszło to nie wiadomo skąd i się cwaniaczy a dyrekcja udaje że nie widzi,wchodzi sobie kiedy chce na teren zpow wnosi co mu się podoba i nikt tego nie zauważa. Panie pilnujcie się bo zpow w milejowie na sezon sprowadza dziwki z ukrainy

xxx
@krzycho

Tania bo tania w utrzymaniu czy tania bo mało bierze? cytat z filmu ale prawdziwy, a swoją drogą czemu firma nie zauważa że pracownik skacze przez płot do ukrainskiej zdzi... czyżby kamer nie było wszędzie ?

aga
@xxx

zapewne mało bierze ktoś miał racje dziwki z ukrainy,przyjerzdzają tu niby zarabiać a rozkładają nogi polakom i co tym zyskają na ukrainę wynocha aa nie trujecie tutaj powietrze. Polaków zabijali głowy im piłami odcinali i związanych drutami kolczastymi puszczali wieprzem i znowu najazdy z tej pieprzonej ukrainy robią niby za pracą a naiwniaków Polskich szukają

prawdziwy kumpel
@xxx

kazda pizda na początku pachnie inaczej później okazuje się że tak samo albo gorzej chłopie opamiętaj się olej cudze bierz co swoje znane. Przeproś pokaż że Ci zależy i dbaj chopie znam Cię wiem ze nie było źle po co Ci to było.Uwierz życzę Ci dobrze

Andre
@krzycho

I jeszcze mnie wplątał w tą historię i innych, nikt tu ci źle nie życzy ale zastanów się nad swoim postępkiem i ile osób skrzywdziłeś. Dzieciak też cierpi byłeś z nim 5 czy 6 lat to jak ojciec pomyśl głową a nie ........

KAROLEK

kuj Tomek zelazo póki gorące 'jak kocha to wybaczy

P
@KAROLEK

Do Karolek bylaby glupia gdyby wybaczyła wiec po co takie durne komentarze pisac.

busz

czy język polski w tej firmie jest zakazany to jest szok i szkoda gadać

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Gosc2017

Ale ludzie maja fantazje i pomysly ale to wynika ze wasze zycie jest do (usunięte przez administratora) skoro interesujecie sie innymi. W tym zakladzie to chyba kazdy chlopak ktory rozmawia z dziewczyna to maja romans. Zajmiecie sie robota co Was obchodzi czy ten Tomek jest z Ukrainka czy Piotr z Angelika. W sumie ba to sa odpowiednie pargrafy co będzie jak ktos sie (usunięte przez administratora) i pojdzie z tym wyzej. Chore ludzie chory (usunięte przez administratora) Dlatego juz tam nie pracuje bo tam tylko ploty i obgadywanie ludzi nic wiecej i kazdy z kazdym ma romans

razmus

zmarnowałem tam sobie pare lat zycia a teraz powiem tak jestem szanowany zarabiam duzo. pozdrawiam was i zmienicie swoje zycie i podejście do ludzi.

Ktosiek
@razmus

Pewnie poszedłeś na Bogdankę, jak tak bardzo jesteś szanowany.

razmus
@Ktosiek

to już moja sprawa

Spenser

Na czele z tą niekompetentną komunistyczną Panią która dzień w dzień napuszcza nowego Dyrektora na pracowników i miesza relacje miedzy ludźmi. Co lepsze niech robi tak dalej to Dawtona straci najbardziej doświadczonych pracowników a zostaną jej świetni faworyci którzy pod jej obecnością nie robią nic poza plotkami. Dlaczego kiedy Pani jest na zwolnieniu lekarskim to wszystkie kobiety sie biorą za prawdziwa robotę a nie ploteczki ? Heh nie ma to jak zabierać mężczyznę z końcówki na przewracanie puszeczek 15 min przed przerwa żeby pracownica mogla pójść zrobić kawy i herbaty kobietom .. To jest tylko jeden z przykladow:)

putin
@Spenser

bo to ludzie bez szkoły tak jak nasza psełdo brygadrowa jej mąż ją wali i tak to jest szkoda mi was

cyfra
@putin

nie ma to jak bmw nie skarbie

Mikołaj
@putin

Mam pytanie czy to chodzi o tą siwą z oczami jak żaba co opowiada w pracy jak i kiedy ją mąż dyma i czego ona niema w domu i jaka jej rodzinka jest doskonała

Spencer
@Mikołaj

Nie to nie ta.. ty mówisz o tej co lubi od tyłu i jej mąż zarabia miliony w lubelskim węglu Bogdanka SA a jej córka która .. mm miala połowa woj. Lubelskiego jest zwana przez nią ' wieczna dziewica ' :D kiedyś tam pracowałem a teraz wstydzę się przyznać do tego .. ludzie tam nie są ani trochę etyczni noo może nie którzy jakieś 10% pracownikow .. sprzedają się za 2 tysiące miesięcznie .. nie którzy nawet za mniej haha brak szacunku do siebie :)!

piotrek

tam się kocha tylko mechaników a całą produkcje to za śmieci się uważa jak maszyny poganiane za najniższą krajową

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Milejów-Osada

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawtona