Opinie o Dawtona w Milejów-Osada

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawtona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Milejów-Osada

irefry

as k niema to jak bmw i a na lek co

Myszka niby
@irefry

Bmw jest super haha

Mania
@irefry

Ja mam e46 coupe super nie narzekam

piertrt
@Mania

tak ja mam pole co mi tescie dali sjjsdhdhdhe

audi

ale wy tępi jesteście

@audi

No tepi jak nachleje się i pisze głupoty na stronie firmy chory mózg

slams

sezon już jest wiec uważajcie na pracownków stałych (usunięte przez administratora) tam każdy ja już mam dośc

@slams

Jestes chory mózg lecz się

Ze slumsów
@slams

Mały czlowieczku nie pij tyle piwa bo szare komorki przestaja działać. Udajesz przyjaciela w pracy a poza glupoty piszesz ktos mial rację- lecz się.

Ale jaja

Dzisiaj panorama lubelska pokazala prawdziwe oblicze zpow milejow dziwne i chore a swoja droga polscy obywatele nie maja pracy a ukrainskie dziwy rodza i wyrzucaja dzieci a co za naród

Lolek
@Ale jaja

Niech wyp...na ukraine w latach 30 jak byl glod u nich zarli swoje dzieci brudasy kanibale wyp...stad

wz
@Ale jaja

czy to w tej dawtonie sie stało

Lolek
@wz

Tak podala panorama lubelska

Pablo
@Ale jaja

To Nie ZPOW! W czasie gdy się to stało w ZPOW (DAWTONA) nie było Ukraińców. To było w firmie obok tj. Kampol!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Men

Pomijając kto z kim i co chociaz rozpusta sie szerzy mam pytanie jak mozna wnosic piwo na teren firmy ?Pracownik ktory tam pomieszkuje w duzej czarnej kurtce wnosi piwo i nikt go nie kontroluje.

?
@Men

Nie ma co rozwodzić się nad tym człowiekiem,dostał to na co zasłużył. Jego opowieści o byłych świadczą tylko ,że nie szanuje żadnych kobiet siebie również oraz że nie radzi sobie sam w życiu. Ja bym się go brzydziła. Zajmijmy się sobą pracą a nie tym ,, maluśkim czlowiekiem".

@?

Normalny człowiek zapytany o byle zwiazki mowi po prostu nie wyszlo,socjopata oczernia swoje ex-partnerki mowiac glupie,wariatki,psychicznie chore i kazda go zdradziła. Ha ha ha uwazajcie bo macie psychopate obok. Niewiadomo kto po drodze kogo znienawidzi i podp....do dyrekcji psychopata to manipulant uwaga przejrzyście na oczy!

bimber

obiektywne to taki brak słów

1. Na jakiej umowie pracujecie? O pracę czy zlecenie? 2. Jak wygląda praca w sezonie? Szczególnie dla nowych osób, jakie stanowiska są najczęściej wolne? 3. Od kiedy do kiedy trwa sezon? 4. Czy praca w sezonie jest po 12 godzin czy po 8? 5. Czy jest tam jakaś organizacja pracy czy dalej nie wiadomo co kto ma robić i wszystko jest pomieszane?

@Pytania

1. Na jakiej umowie pracujecie? O pracę czy zlecenie? Niektóry na umowie o prace niektórzy na umowie zlecenie wszystko zależy jak się dogadasz. 2. Jak wygląda praca w sezonie? Szczególnie dla nowych osób, jakie stanowiska są najczęściej wolne? Praca w sezonie nie jest ciężka, pracuje się przez 7 dni w tygodniu z uwagi na charakter produkcji i maszyny. Dla nowych pracowników najczęściej wolne są stanowiska fizyczne. 3. Od kiedy do kiedy trwa sezon? Mniej więcej od momentu kiedy zaczną się pomidory, a kończą jabłka. Czyli ok połowa Sierpnia do końca Października 4. Czy praca w sezonie jest po 12 godzin czy po 8? Zależy od stanowiska, ale ogólnie po 8h 5. Czy jest tam jakaś organizacja pracy czy dalej nie wiadomo co kto ma robić i wszystko jest pomieszane? Dzięki brygadzistkom i kierownikowi jest organizacja pracy, niestety dyrektor produkcji nie potrafi zarządzać ani dysponować ludźmi tak po prawdzie to on nic nie potrafi tylko całymi dniami chodzi po halach, dzwoni przez tel i zawraca d*pe pracownikom. Jednym słowem niewłaściwy człowiek na tym stanowisku.

vikol

czy dalej brygadzistki są bez szkoły a kierownicy bez wiedzy bo jak pracowałam tam to była brygadzistka taka młoda i i tyko mechanika tam chciała bo kase ma i dom bo ona to ze slamsu

A ty?
@vikol

Moze ze slamsow ale miala gdzie mieszkac

A ty?
@A ty?

No napewno nie zwracala uwagi na takich co pisza tyko itd i tutaj nie ma zadnych slamsow. Zal tylek sciska na takie glupie komentarze

Dariusz

@Pytania, jesteś zainteresowany praca w Dawtonie? Zadałeś wiele szczegółowych pytań. Może któryś z użytkowników forum pracujący w tej firmie mógłby odpowiedzieć na pytania? Podzielcie się swoimi doświadczeniami z pracy w tej firmie na pewno wiele osób z tego skorzysta.

@Dariusz

Tak, jestem. Ale jeśli nic nie zmieniło się od 2014 roku to dziękuję, ale nie skorzystam.

???????
@Dariusz

o ile mi wiadomo to tam praca powinna być w tak zwanym sezonie a jak sanepid czy inspekcja pracy poza sezonem jest to pracowników się chowa po szatniach dlaczego tak jest a maszyny są zasłaniane foliami czy ktoś mi odpowie na to pytanie

surybes

czekam na odp

Dariusz

@ja, dzięki za Twoją opinię. Piszesz, że atmosfera jest w porządku. To ważne dla pracownika, by z chęcią przychodził do pracy. Według Ciebie wynagrodzenie można negocjować. To dobra informacja dla potencjalnych kandydatów do pracy. @Zygfryda, rozumiem Twoje rozczarowanie, że nie ma szkoleń, ani kursów. Może rozmowa z pracodawcą by coś zmieniła? @henio, co masz na myśli pisząc o bałaganie? Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Dariusz

@Wzwzwz, @Zygfryda, czyli nie ma premii i pakietu socjalnego? A nadgodziny są płatne? Może jakieś szkolenia i kursy dokształcające pracowników? Jak z atmosferą w pracy i relacjami pracownik-przełożony? Może mogłybyście rozwinąć swoją wypowiedź i jako pracownice firmy coś dodać na ten temat?

henio
@Dariusz

bałagan bałagan i (usunięte przez administratora) brak słów

@Dariusz

Nadgodziny są płatne lub na odsiadkę w sezonie za soboty +50% za niedzielę w+100% ale na umowie. socjalu nie ma oprócz "paczek na święta dla dzieci" atmosfera w pracy zależy od Ciebie, ja np zawsze mam fajna atmosferę. A płaca to już zależy jaką sobie dogadasz.

Zygfryda
@Dariusz

Nie ma szkoleń. Ewentualnie na szczocie jeśli Cię interesuje.

Dariusz

Witam, aktualne oferty pracy w firmie Dawtona , link do strony:https://pracodawcy.pracuj.pl/dawtona-sp-z-o-o,181911. @Maryl, jeśli pracujesz w tej firmie, może mogłabyś napisać o atmosferze pracy, wynagrodzeniach, jaki jest system premiowy i socjal. Pozdrawiam.

Zygfryda
@Dariusz

Co to jest premia? Co to jest socjal?aa

Wzwzwz
@Dariusz

Nie ma nic jak byś chciała wiedzieć

Maryl

Wszyscy narzekacie tylko,dlaczego pracy nie zmienicie?!Za wygodnie,przyzwycziliście się czy naprawdę tam zbieranina głąbów pracuje?Po k... pisać opinie o firmie w której się pracuje i narzekać.Nie podoba się to wypier... a polaczki narzekają tylko

Bombażowa

Ten zakład to jedna wielka kpina (z małymi wyjątkami). Ludzi mają za woły robocze i nikt się z ludźmi nie liczy. Dyrektor niby to Produkcji wprowadza ciągle zamęt i nigdy nic nie wie. Zero planowania i wszystko na ostatnia chwilę. A tracą na tym ludzie.

zboczeniec
@Bombażowa

on w herbapolu pracował zapytajcie sie jego czemu już tam nie robi

Bombażowa
@zboczeniec

Pewnie z tego samego powodu dla którego już w perle nie pracuje.

a słodzi już do kobiet

kargolena
@Bombażowa

woły bez szkoły dawtona takich lubi a nawet jak p szkole i tak krowa a ta stara co meza ma kobite to pracuje jeszcze

bmw

jak anna sururses daleje daje was mi szkoda da lny i koty

Dar
@bmw

Jak piszesz to pisz po polsku barani łbie

Na piecie
@Dar

Loj ja wiem ze papier to dom

Przyjaciel

Dziewczyny uważajcie na największego lesera w Dawtonie z którym idziecie na faję obmawia i wyśmiewa się z każdej z was. E.G o każdej wie co powiedzieć tylko nie spojrzy na siebie i nie zajmie się pracą. Dobrze że Adaś widzi to może wkrótce zrobi porządek z tym .

Zniesmaczony
@Przyjaciel

Wiemy to od dawna że E.G obgaduje i wyśmiewa się z każdego.Jej mentalność nie obliguje mnie do prowadzenia z nią jakiejkolwiek konwersacji. W słowniku ludzi kulturalnych i inteligentnych nie ma słowa dostatecznie wyrażającego jej karygodne zachowanie. Nienawidzę tego i nie potrafię zrozumieć jak można być na tyle fałszywym. Po prostu jest to osoba dwulicowa nie warta ŻADNEJ UWAGI malutki nieszczęśliwy czlowieczek.

Dar
@Przyjaciel

Jej dogadywanki są zjechane jak sandały Mojżesza

Xx
@Dar

Jeśli chce coś krytykować to niech popatrzy w lustro

Haha
@Dar

A śmiech ma jak hamujący pociąg

Ostatni

Tomek zajmij sie swoim zyciem i nie roznos glupich plotek o czyimś zyciu jak nie znasz kogoś o kim mozesz co kolwiek powiedziedziec. Lepiej zajmij sie swoja z uk a i praca a nie alkoholizmem i leserstwem.

Pierwszy
@Ostatni

Nie z UK tylko z UA.

Środkowy
@Pierwszy

Myślałem ze to zwykła ukrainka a tu UA ho ho z unii afrykańskiej hahaha

Środkowy
@Środkowy

Ukrainka delikatnie to powiedzialemhahaha

jjjj

pracownik piotr g. ma romans z mezatka angelika k. pzylapalem ich w dwu znacznej sytuacji

a Ty Tomek z ukrainką zastanów się co piszesz

@jjjj

myślisz że jesteś ok jak tak piszesz ze (usunięte przez administratora) komuś życie jak sam sobie (usunięte przez administratora) i Ty jesteś kumplem? było bardziej uważać miałeś normalną kobietę dbała o Ciebie a teraz wpisami chcesz (usunięte przez administratora) życie innych ?

@jjjj

myślałem ze jesteś facet a Ty Tomek (usunięte przez administratora) jesteś, dowiedziałem się o kobiecie z którą byłeś to normalna kobieta która dbała o ciebie a ty (usunięte przez administratora) robiłeś leserze i zapewne o swoje dziecko też nie zadbasz więc (usunięte przez administratora) się i przestań głupoty wypisywac. Zastanów się nad sobą (usunięte przez administratora)

JJJJ
@jjjj

i jeszcze od tej ukrainskiej (usunięte przez administratora) z telefonu pisze oprze się to o WRÓBLA

jjjj
@kumpel

do kumpla. ja nie jestem tomkiem hehe

@JJJJ

Cała Milejowska Dawtona w jednym zdaniu; "oprze się to o Wróbla" Jak już nie ma z czym do niego pójść na audiencję to o cudzym życiu prywatnym opowie...

Aloyzy

Hahaha widać i slychac

???
@Aloyzy

???

zzzzzzzz
@Aloyzy

o Alojzy nam się pokazał czyżby Kleks? tylko ciekawe skąd wypadł ten kleks?

Nowa

kowi
@s u r ybys

nie ma za babera wyszla

Chętna do pracy

Firma prężnie działa, dlaczego tak narzekacie? Zawsze można zmienić firmę!

Pomidor
@Chętna do pracy

To rusz (usunięte przez administratora) i się przyjmii do pracy. Zobaczym jak będziesz piała

Firma
@Chętna do pracy

Firma prężnie działa,że większa połowa pracowników już szuka innej pracy. Zapraszamy do prężnie działającej firmy.

Prężna
@Chętna do pracy

Taka prężna firma że nie stać jej na przyjęcie kierowników tylko zrobili ze zwykłego pracownika brygadzistę który rozlicza produkcję i nie radzi sobie z systemem rozliczeniowym. No nie wiem czy firma będzie jeszcze trochę taka prężna jak tak dalej będzie.

burd
@Firma

tylko ze ich nikt nie chce do pracy

@Chętna do pracy

jaj niemają zeby zmienic prace

hedryk
@burd

bo to prosty ludzie i tyle

paleciak

co tam sie robi w tej firmie jezu czemu ktoś papla kto ile zarabia i skąd towie

Cherr
@paleciak

To żadna tajemnica ile kto zarabia,tyle ile dał rząd tyle mamy wszyscy. Proste

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Milejów-Osada

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawtona