Opinie o Dawtona w Milejów-Osada

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawtona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Milejów-Osada

Czy można liczyć w Dawtona na prywatną opiekę medyczną?

Dagmara

Na Dawtonie można liczyc na (usunięte przez administratora) z prezesem, wypłatę nie do 10 a do 20,praca po 10-12 godzin (brak łudzi) i traktowanie jak do bydła

Czy zdarzają się nadgodziny w Dawtona?

Bezimienna

Czasem dyrektor zapyta czy możesz zostać dłużej,jak jest potrzeba,ale to rzadkość. Dużo częściej zdarzają się pracujące weekendy w które często są obowiązkowe

n
@Bezimienna

Jakie tam są stanowiska pracy dla kobiet?

@n

Albo na taśmie do przebierania pomidorów, przebieranie innych rzeczy po sezonie praca z oklejaniem puszek. pakowanie musów do kartonów itd

MSZ

Bardzo słaba ????

Jak dużo osób pracuje w Dawtona?

Zimno

Moim skromnym zdaniem za mało jest wozkowych , a po za tym niektóre kobiety nie przykladają się do swej pracy należycie . Mamy przyklad stedy akord 15 szt praca godzinowa 8 szt . ???? Tylko wynagrodzenie jednakowe dla pracujących i leni.

Mietek
@Zimno

Za mało wuzkowych bo nikt z doświadczeniem nie chce przyjść za te pieniądze i robić po 400 h w sezonie ...

Hymmm

Zamknięte na stałe,,,, heee a auta stoją pracowników, czyżby BHP zajrzało przekręty, maszyny pożal się Boże, ludzie tam tyrają wspułczuje, po co dwie kobiety jak jedawystarczy za trzy ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Prawda

Napisze tak,,, kasa w sezon, przekręt, bhp????????⚰️żenada,, wypadkowość oooo to jest ok co tydzień w sezonie ????????

Izi

@Nick i co miesiąc tak czekacie na wypłaty ?

Jak zwykle dziesiąty brak, wypłat nie polecam, szkoda nerwów i poświęcenia, witamy w davtonie Milejow, nawet korona nie zagląda????????????????

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Dawtona?

Prawda

Najtańsze???? . Tylko zamów rok wcześniej????

Te które sobie sam przyniesie. Lub czasem klucz od mechaników pożyczy

Yyyy

To obrażanie brygadzistek na forum to poniżej pasa i świadczy nie o tych kobietach tylko o tych co pisza.

Kama

Super firma brygadzistki po studiach i kultura osobista i haryzma.

Wena
@Kama

Co Wy chcecie od brygadzistek wyuczcie się i bądźcie jak one a nie mysli ze skończył technikum rolnicze i wszystkie rozumy pozjadal(usunięte przez administratora)

Znajomy
@Wena

Ludzie zajmijcie sie praca a nie interesowaniem kims kto co robi a jesli komus nie pasuje to niech sie zwolni w (usunięte przez administratora) i kogos nie meczy i (usunięte przez administratora) Takie mam zdanie

@Wena

Super brygadzistki p studiach i dwa języki obce znają i kultura osobista

Puszki

Ale robota (usunięte przez administratora) aż chce się do pracy chodzić i premie i talony na święta super praca i ten teges (usunięte przez administratora)Mozna

xxxxx

tutaj nawet wypłaty nie są 10'tego ludzi to mają za nic

Jackon
@xxxxx

Nie tylko u Was. W Dawtonie tylko innej miejscowości nie ma 10 kasy.

Joanna
@Jackon

Dostaliście już te wypłaty? Ciekawe w ogóle, dlaczego są te opóźnienia. Czyżby Dawtona mieli jakieś problemy finansowe?

smiech na sali

dzisiaj szef stanal nad ludzmi z stoperami i mierzyl czas zrobienia palety i ciagle narzekal za wolno beka, nie dlugo to nikt tam nie zostanie, ludzie o zdrowym rozumie apeluje odejdzcie stamtad jak najszybciej gdzie indziej was docenia tutaj tylko wyzyskuja

Byly
@smiech na sali

To jest zagrywka na psychike zeby ludzie sie zwolnili bo prezes okreslil ze za duzo ludzi najlepiej zeby 1 za 5 zapierd... Za najnizsza krajowa

Perla

A ten łysy to robi u was jeszcze?

Abc

Ciekaw jestem czemu sa usunięte slowa przez administratora czyżby dawtona bala sie rozglosu ?

Xxxxxxx

Kolejny 10'ty i co brak wypłaty ? A Pan wielki prezesik wszystko ma w głębokiej (usunięte przez administratora) Pani J przychodzi i mówi że przelewy poszły i co wypłaty 13 doszły , śmiech na sali tak ludzi w żywe oczy kłamać, Pani sekretarka a przychodzi plotkować z jakże najlepsza brygadzistka co (usunięte przez administratora) zna się na robocie tylko lata jak opętana. Następny miesiąc i też nie ma wypłat w terminie, róbcie tak dalej to w sezonie Pani J wielcy prezesi(usunięte przez administratora) po 20 parę lat będą przy taśmie zapiedalac bo i Ukraińcy już podziękowali, a ktoś będzie jak pajac za 16 zł dymal to już kampol lepszy, każdemu odradzam tutaj pracy jak chce przyjść nie pozdrawiam i (usunięte przez administratora) ta formę dozgonnie

Sprzedam opla

Er

Laborantki a w szczególności jedna, zamiast zająć się pracą lata tylko na papierosa, dlaczego nie widzi tego dyrekcja? Wszystkich smaruje a sama NIC nie robi. Można? Można...

Byly
@Er

One wszystkie są takie same nie rozumiem po co Prezes trzyma te osoby i za nic nie robienie placi pieniadze lepej by pracownikom dal

Kkk
@Byly

Pracownicy robią najwięcej językami.

E.Z.

Nikomu nie polecam pracy w tym molochu. Zjedzone nerwy i obniżone poczucie własnej wartości gwarantowane.

Erwin
@E.Z.

A fajnie się tak podszywać pod pewna osobe? Adres IP został pobrany od administratora, sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Angela

A ja nie będę się kryć pod nickami pozdrawiam koleżanki które mnie obsmarowaly tu i w pracy. Pani A. D i A. Z mam was daleko w powazaniu. Tyle na temat macie coś do mnie to zapraszam pogadamy... Nie jesteście nie wiadomo kim tu żeby zwykłymi pracownikami tak pomiatac i te robienie zdj ludziom bez ich wiedzy też są na to paragrafy odpowiednie koleżanka jedna się przekona po Swietach

kto
@Angela

Break slow jacy ludzie tam pracuje. Szok

obcy
@kto

Ludzie Swiat nie mieli tyko dalej sie gryza. Moim zdaniem wszystkich zwolnic pozatrudniac nowych to na chwile atmosfera sie oczysci

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Milejów-Osada

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawtona