Jak się pracuje w GP Recruitment Ryga? Zadaj pytanie

Poniżej możesz zadać pytania o to jak się pracuje w GP Recruitment Ryga, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Sprawdź czy praca w GP Recruitment jest dla Ciebie odpowiednia! 


Najnowsze pytania nt. pracy w GP Recruitment w Ryga

Seweryn Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam czy ktoś pracował w Kanadzie przez tą agencję?

Qulson Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam, pracował ktoś w Belgi przy produkcji szaszłyków lub inne prace w tym lub innym kraju i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków, atmosfery i współpracy z agencją.

Farelka Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Qulson

Pracowałam na szaszłykach w Marmo. Praca przyjemna, na prawdę dobre wynagrodzenie. Atmosfera? Cóż, zależy z kim jesteś na zmianie bo są osoby toksyczne które zatruwają wszystko wokół

Szymon Nowy wpis
Pracownik
@Qulson

Zgadzam się. Zarobki są naprawdę ekstra jak na zwykłą prace produkcyjną ale ludzie na firmie w większości to (usunięte przez administratora) którzy lubią gnębić innych. (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w GP Recruitment? Dodali nowe ogłoszenia 3 grudnia na GoWork.pl.

Jagoda Grzech
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry czy oferta pracy w PAKOWANIE - ARTYKUŁY BIUROWE,Tongeren jest nadal aktualna? Posiadam własne zakwaterowanie i transport.Kontakt do mnie+48887533118.

Maria
Inne
@Jagoda Grzech

Gdzie jest ta oferta, podpowiesz? Tyle ich mają ale tej konkretnej znaleźć nie mogę. Są tam jakieś warunki bardziej opisane?

Tomasz
Pracownik
 Pytanie
@Jagoda Grzech

Cześć wiesz coś więcej na temat tej oferty ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie GP Recruitment? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Praca
Kandydat
 Pytanie

Witam czy ktoś pracuje przez tą agencję ? Godna polecenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o GP Recruitment - Ryga

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
GP Recruitment
Przejdź do nowych opinii