Opinie o GP Recruitment w Ryga

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GP Recruitment. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GP Recruitment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP Recruitment w Ryga

Seweryn Nowy wpis

Witam czy ktoś pracował w Kanadzie przez tą agencję?

Qulson

Witam, pracował ktoś w Belgi przy produkcji szaszłyków lub inne prace w tym lub innym kraju i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków, atmosfery i współpracy z agencją.

Farelka Nowy wpis
@Qulson

Pracowałam na szaszłykach w Marmo. Praca przyjemna, na prawdę dobre wynagrodzenie. Atmosfera? Cóż, zależy z kim jesteś na zmianie bo są osoby toksyczne które zatruwają wszystko wokół

Szymon Nowy wpis
@Qulson

Zgadzam się. Zarobki są naprawdę ekstra jak na zwykłą prace produkcyjną ale ludzie na firmie w większości to (usunięte przez administratora) którzy lubią gnębić innych. (usunięte przez administratora)

Patrzyliście może na te „nowa ofertę” dla operatora linii w fabryce serów? Nie byłem jeszcze w Belgii i będę mieć na uwadze te ofertę, bo piszą o 17 euro od godziny. Tylko nie wiem czy teraz ktoś już od nas tam jest czy to dopiero pierwszy wyjazd i lepiej poczekać?

Danuta

Kroił ktoś mięso pod firmą? Jest teraz dostępna oferta na Vuren. Piszą ze ta chłodnia jest jakaś nowoczesna, jak to rozumieć? I ten komunikatywny angielski to do czego mi? Mało tam Polaków jednak jeździ? byliście może? w mięsnym robiła po prostu wiem z praca problemu mieć nie będę. A z reszta warunków? kwatery i tym podobne? jakie tam maja?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie GP Recruitment? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Polka

Praca na ciastkach Van Delft to praca przez Stuwarooji. Rekrutacja w Nl (czytaj jesli Cie nie zatrudnią a przyjechałeś z PL wracasz do domku.) Ok 900-1100 zl w plecy za droge. Rekrutacja jest na miejscu ! Praca jak dla mnie lekka. W sumie jedna z lepszych. Jesli chodzi o agencje stuwaroji (oni mówią że są firmą) haha fiama w firmie ... Często nie przedłuza kontraktu dzięki rotacji mają kase za przyjecia nowych pracownikow. Okres od listopada do połowy Stycznia jest cieżki BRAK pracy bo zamykaja niektóre linie (produkcje okresowe) .Dają SNIP I NIE MASZ GODZIN. MOMO GWARANCJI 148 H okres rozliczeniowy to periady wiec maja czas by to wyrównać. Jesli miałeś nadgodziny wcześniej nic Ci nie wyrównają bo w to wliczają godziny za trasowke (dojazd z domu do pracy100 km płacą za 1 godzine . Mimo ze dziennie tracisz około 2-3 h na dojazdy. Latem po 1 zmianach na moście przy Zamboomel straszne korki wiec jedziesz jeszcze dłuzej Rossum 1 Rossum2 czy Maskantija. 5-7 km mają Bengale (park) a to masakra jakaś 3 osoby na domku w pok. 2 os i 1 pok. 1 osoboy. Jedynki maja w sobie tylko łózko 90 cm i przejscie z 30 cm. (Pokój 110cm na 2m). Uwaga na kordynatorki bardziej fałszywych osób nie widziałam. Jak chcą byś robił nadg. Prawie w (usunięte przez administratora) wchodza jeśli sie zle czujesz nie obchodzi ich to. Jak chcesz zgłosic Zika to nie dzwon do nich zadzwoń do HR powiedz że jesteś chory , napisz do kordynatorek wiadomosc na (usunięte przez administratora) minimum 2 h i miej wywalone nie tłumacz sie z choroby.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w GP Recruitment? Dodali nowe ogłoszenia 3 grudnia na GoWork.pl.

Maja tu u siebie jakiś dział IT może? tak patrzę sobie po Rydze teraz, z ciekawości jak na razie. widzę ze ktoś chyba komenta z przypadku wrzucił i mi forum podbiło. Ja o biurze bezpośrednio teraz myślę, prócz rekrutrów to z jakich działów się składa? Wiadomo?

Klara

Myślicie ze te oferty, o których pisała jedna Pani jeszcze pod koniec kwietnia już się jakoś odnalazły swoją drogą ciekawi mnie czy to jakaś mniej powszechna kategoria była i to dlatego tak? jak z perspektywy rekrutera to wygląda? widziałam taka dawniejsza ofertę na to stanowisko. pisali wtedy o znajomości polskiego i angielskiego a także pracy zdalnej, do dziś to niezmienne? a co z tym systemem premiowym jak on działa?

kandydat

Nie polecam tej firmy. Nie pracowałam z nimi, ale chciałam. Wysłałam aplikację na ogłoszenie pracy zagranicą i dość szybko rekruter do mnie oddzwonił, poprosił o wypełnienie formularza i powiedział, że od 1 kwietnia (był początek marca) spodziewa się ofert pracy z branży którą byłam zainteresowana. Umówiliśmy się, że wypełnie dokumenty, odeśle a on do mnie oddzwoni z ofertami pracy. Mineły dwa miesiące słuch zaginął, zero kontaktu, więc z mojej perspektywy nie polecam.

Natalia

Cześć wam, widzę że na forum inni też już tutaj byli zainteresowani warunkami ja jeszcze miejsca nie wybrałam bo nie Jestem pewna a na stronie jest kilka aktualnych ofert więc... przede wszystkim macie jakiś preferowany kraj który byłby najlepszy? do tego raczej chyba nie wszystkie opcje są dla kobiet? które mimo Wszystko byłyby według właśnie najlepsze i dlaczego? widziałam że jest na przykład czekolada, pakowanie sałaty itp

Jagoda Grzech

Dzień dobry czy oferta pracy w PAKOWANIE - ARTYKUŁY BIUROWE,Tongeren jest nadal aktualna? Posiadam własne zakwaterowanie i transport.Kontakt do mnie+48887533118.

Maria
@Jagoda Grzech

Gdzie jest ta oferta, podpowiesz? Tyle ich mają ale tej konkretnej znaleźć nie mogę. Są tam jakieś warunki bardziej opisane?

Tomasz
@Jagoda Grzech

Cześć wiesz coś więcej na temat tej oferty ?

Praca

Witam czy ktoś pracuje przez tą agencję ? Godna polecenia ?

Wszystkie komentarze dotyczące szukania pracy ale nikt nie napisał czy opłaca się aplikować. Jakie warunki daje to biuro pośrednictwa? Zapewnia od razu zakwaterowanie i pomoc koordynatora? Bo chciałbym pojechać pierwszy raz więc każde info mile widziane.

Maurycy
@Andrzej

Brat z nimi wyjeżdżał i było ok.

Natalia
@Maurycy

Ale akurat żadnych problemów nie miał? Bo ciekawe jak na nie reagują

Weronika

Witam,jestem zainteresowana pracą w czekoladkach ,mam własne zakwaterowanie i dojazd

Anan

Witam, kobieta szuka pracy,jestem zainteresowana

Alicja
@Anan

Aha super i co dalej? Są jakieś oferty pracy? Jeśli tak to napisz chociaż jakie stanowisko itd.

Witam czy ta oferta jest nadal

Interesuje mnie ta oferta pracy

lechjan0@gmail.com
@Witam czy ta oferta jest nadal

Witam mam doświadczenie w tej ofercie Mój kontakt +31626200447

Alicja
@Witam czy ta oferta jest nadal

Jaka? Też bym chciała się tam dostać, ale nie widzę żadnych nowych ofert pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o GP Recruitment - Ryga

• Jak się pracuje w GP Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy GP Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GP Recruitment?

Kandydaci do pracy w GP Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GP Recruitment