Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych

Łódź

Opinie o Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych

admin 2015-10-27 09:41:30
Czy w firmie Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.
Lejla 2015-12-01 21:31:52
Wiem jedno nie docenia się pracownika. Więcej nie napiszę tylko dlatego, ze nie chcę być niemiła.
Lejla 2015-12-01 21:32:32
Wiem jedno nie docenia się pracownika. Więcej nie napiszę tylko dlatego, ze nie chcę być niemiła.
Piotr Klukowski 2016-02-25 13:43:11
Witam Pani Lejlo,

Przykro mi, ale nie mogę się z Panią z godzić a ponieważ pisze Pani ogólnie, ja także to zrobię:
Za prawidłowe wypełniane obowiązków pracownik w Mera-Poltik otrzymuje wynagrodzenie, na które umówił się wcześniej z pracodawcą. Jeżeli nie chodzi on na zwolnienia chorobowe, to dodatkowo otrzymuje co miesiąc premię do wypłaty. Pod koniec każdego roku cała załoga otrzymuje gratyfikację w postaci bonów na Święta (różnej wysokości, zależy czy rok był udany czy nie). Nasza firma ceni swoich pracowników, a tych, którzy są szczególnie aspołeczni lub nieprzystosowani do pracy zespołowej po prostu zwalnia. Natomiast, jeżeli ktoś uważa, że został potraktowany niesprawiedliwie, to pokój pana Prezesa jest zawsze otwarty dla wszystkich interesantów.
Z poważaniem,
Piotr Klukowski,
Kierownik Działu Sprzedaży.
Zostaw swoją opinię o Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych