Opinie o Neuca Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neuca Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neuca Toruń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca Toruń w Toruń

No a już nie wspomnę o tym (usunięte przez administratora) na magazynie lekach na podłogach normalnie masakra .. za rządów Piotra tego nie było

Do kierownik Pauliny G. Dlaczego ni jestes konsekwentna ? Chłopacy z Mr jeżdżą bez kasków to zabronione a ty jesteś od tego żeby tego pilnować .a nie siedzieć i ściemniać że coś robisz na kp żeby łapać pozycje i mieć większą wydajność pracownicy z 10 kartonów tego samego leku robią sobie 10 pozycji układając na inne palety za namową brygadzistki aby łapać pozycje a ty albo jesteś ślepa i nie widzisz a może nie chcesz widzieć ? Skoro już awansowałas na kierownika to się wykaz bo póki co nie robisz nic

Nata

Omijać neuce w Toruniu szerokim łukiem , te marne grosze nie są warte zdrowia , spotka was tam tylko poniżanie i złe traktowanie przez młode gówniary które awansowały nie wiem z jakiej racji .. pseudo kierowniczka P.Gorecka która nie nadaje się kompletnie ,i A.talarek pseudo brygadzistka która więcej gada przez tel i lata za chłopakami n amagazynie niż pracuje albo pije sobie kawkę na kp razem z ulubionymi pracownikami widocznie dużo czasu lubią spędzać u góry bo niby czemu by tak szybko awansowały heh .. normalnie cyrk .

Kkkk
@Nata

Pamiętam jak pseudo kierowniczka była zwykłym pracownikiem i uzupełniała kanały jak gadała z koleżankami zamiast pracować a teraz wielką pani kierownik zgrywa a na temat talarek to wolę się nie wypowiadać bo bym tu za dużo napisała i Itak było by usunięte przez administratora

Jojo

Neuca Toruń kiedy stanie się porządek i wymienicie panią pseudo kierownik która i tak nic nie robi i więcej jej nie ma jak jest w pracy? Drze się na ludzi! A poza tym jest za młoda na takie stanowisko

Kkkk
@Jojo

No za młoda ale widocznie czymś sobie zapracowała na stanowisko kierowniczki ????haha by się troche bardziej postarała to może by zrzuciła z wagi ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neuca Toruń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
Тетяна - Торунь

Ярослав Заблоцький, наш друг.

Obserwator
@Тетяна - Торунь

To ten farbowany (usunięte przez administratora) co rusza się jak inwalida i udaje że coś robi

@Тетяна - Торунь

Pracowałam w latach 10.18 do 11.19, nie wspominam tego zbyt dobrze,jeden Wielki (usunięte przez administratora) chronionej dla obywateli za wschodniej granicy,a Polak tam jest nikim,wyzysk i śmieszne zarobki. Nie polecam, człowiek tam może tylko narobić sobie go na plecach. (usunięte przez administratora)

Roman
@Monika

A jak te zarobki się kształtowały wtedy? Piszesz że było słabo, jakieś szczegóły podasz?

Jan

Czy Pani kierownik P G w końcu przestanie krzyczeć głowa już boli od tego.

aleria

może ktoś coś powiedzieć o stanowisku Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników i Systemów IT - jak wygląda mniej więcej praca? co trzeba umieć?

IT expert
@aleria

To jest typowy helpdesk, odbierasz telefony i (usunięte przez administratora)tickety. Plus taki, że to stanowisko nie wymaga praktycznie żadnej wiedzy wejściowej z zakresu IT.

Jasiek

@Były pracownik trudno oczekiwać od byłych pracowników obiektywnej opinii, szkoda. Firma dobra a strata pracy boli?

kkkk
@Jasiek

ale ja sama odeszlam z tej (usunięte przez administratora)firmy:D

@Jasiek

Firma dobra heh proszę Cię .. jak lubisz (usunięte przez administratora) Za takie grosze po tyle godz to proszę bardzo są tacy którzy mają poprostu już dość ..

Obozowy najemnik

Neuca Toruń: "Ukraińsko- Kazachski" zespół pieśni i tańca.Jeden wielki kogel-mogel.Kierownicy zmiany: 20-latka i Piotr S.: marionetki w rękach "kierownika kierownikow" Jarosława Z ktory poza ziewaniem i spacerowaniem nic tam nie robi. Polak tu ma przejeba...e.Niektorzy Polacy pracuja już półtorej roku na umowach śmieciowych, bez żadnej perspektywy otrzymania umów o pracę.Maja Cię tu za zero, choćbys nie wiem jakbys się starał.

@Obozowy najemnik

Dokładnie tak 20 letnia kierowniczka ktora brata swojego wkręciła na swoją zmianę to dopiero hit , nic nie robi tylko obgaduje wszystkich razem z talerarek a na fajce chwali się jak usta se zrobiła co to kogo obchodzi .. nie polecam firmy neuca sama się stąd zwolniłam bo ile można pracować w takiej atmosferze z takimi ludźmi za tąkie marne grosze

Jaka jest kultura pracy w Neuca Toruń?

Monia

Wszyscy rąbią (usunięte przez administratora) za plecami zero kultury a zwłaszcza brygadzisci i kierownictwo

Piter

Neuca to ukraiński zakład pracy chronionej,nic nie można im powiedzieć bo za lecą,do brygadzistów i się żalą że są dyskryminowani.

ANDRZEJ
@Piter

BO UKRAINIEC MA LEPIEJ W POLSCE JAK POLAK W WŁASNYM KRAJU.ONI NIC NIE ROBIA POLAK (usunięte przez administratora) ZA NICH A ONI I TAK SA CENIENI ZA DOBRYCH PRACOWNIKÓW GDYŻ MAJĄ NISZA STAWKE ZA KTORA CHCA ROBIĆ NIE WIEM CZY POTRAFIA DOBRZE MAGAZYN ZAMIEŚĆ CZY WOGÓLE DO TEGO SIE NADAJĄ MOŻE DLA NEUCI TO CUDOWNY PRACOWNIK KTOREGO DA SIE WYKORZYSTAĆ ...

spedycja

dzienkuję kolegi dużo nowego się dowiedziałem o nas.Pozdrawiam z Ukrainy)))

Lola

Neuca Toruń kiedy zrobicie wkoncu intergracje zakładowa przecież można już robić imprezy a wy w kulki lecicie nie ładnie

Covid
@Lola

moze w koncu zrobią jak sie liczba zaszczepionych pojdzie w gore bo jak widac nie naleze do wiekszosci

Marc

W tej firmie nikomu nie można ufać, wszyscy na wszystkich donoszą,a to źle rozkładasz leki,a to za wolno,a to nie umiesz pracować ze skanerem itp...,(usunięte przez administratora) Potrafią sprzedać za to żeby oni mieli fory u Kierownictwa(usunięte przez administratora) Ukraina też nie jest lepsza,nie możesz im zwrócić uwagi bo Cię oskarżą że jesteś tą. Cyrk na kółkach,ta praca jest dla osób z twardą psychiką. A kasa to najniższa krajowa.

Obiektywnie

NEU (ca) WORLD ORDER. Zagony najtańszej siły roboczej ze wschodu."Stawiaja na różnorodność ": Polacy precz...Ukraińcy: WELCOME.

Czy w Neuca Toruń pracuje się na open space?

x

tak.

Analityk

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Analityka Systemowego. Mimo posiadanego kilkuletniego doświadczenia na zbliżonym stanowisku, to otrzymałem ofertę STAŻU na umowie śmieciowej za jakieś marne grosze. Wówczas wyśmiałem tą ofertę, ale chciałbym tutaj przedstawić jak wyglądał sam proces rekrutacji: Otóż na stronie www firmy był wówczas pięknie opisany proces rekrutacji podzielony na 3 etapy (rozmowa z HR, potem rozmowa z Managerem i osobno testy kompetecyjne). W dniu spotkania z HR na miejscu chwilę przed spotkaniem pani z HR powiedziała mi, że moja wizyta będzie miało charakter tych 3 etapów w trakcie tego (1) spotkana. Spędziłem tam 3 godziny, a po kilku dniach zaproponowali mi to co napisałem wyżej (!) Na pytanie o wyniki mojego testu kompetencji do dziś nie uzyskałem odpowiedzi (!) Aktualnie widzę na necie, że w dalszym ciągu szukają Analityków, ale szczerze to nawet gdybym był w potrzebie znalezienia pracy (co oznacza, że teraz takiej potrzeby nie mam bo po tamtej rozmowie znalazłem normalną prace w tym kierunku za uczciwe pieniądze) to bym do nich nie aplikował.

CD
@Analityk

... a jak kontaktują się ze mną rekruterzy z firm szukających Analityków i proponują pracę dla "firmy z branży medycznej z kuj-pom" to od razu ucinam rozmowę ;D

Mario
@CD

Czemu ucinasz rozmowe?

IT Expert
@Analityk

Neuca ma ogólnie niezbyt dobrą opinie w województwie, też z góry odrzucam wszystkie oferty "z firmy z branży farmaceutycznej", szkoda mi czasu na udział w tym cyrku.

Ile mniej więcej zarabiają ludzie u góry w biurze neuci na wyższych stanowiskach menedżerskich?

tak

30k

Cała prawda

Prawda jest taka ze rządzą tam łajzy pseudo brygadzista jarek który ma duży wpływ negatywny na pseudo kierownika tomka ale to w końcu szwagry,nie ma tam kompetentnej osoby i ogólnie syf,nic dziwnego ze jest taki przemial ludzi,kto im slodzi i wchodzi w kakaowe oko ten ma dobrze,uwaga szczególnie na jarka pseudo brygadziste bo to fałszywa (usunięte przez administratora) i opierdalacz (usunięte przez administratora) sprzeda każdego.

Romek-Ping_Pong
@Cała prawda

Sam jesteś jedna Wielka Łajza. Nie masz odwagi im tego powiedzieć w twarz.

Cp
@Romek-Ping_Pong

Romus ciole moge powiedziec im w twarz tylko problem wtym ze to takie szmaty ze jedynie w ryj im splunac.

Romek-Ping_Pong
@Cp

To na co czekasz Wielka Łajzo-Spluń im w twarz.

Cp
@Romek-Ping_Pong

Romus mysle ze tez jestes taka (usunięte przez administratora) jak głęboko wsadziles im palucha przyznaj sie?

Lolo
@Cp

Tak sie sklada ze zarowno Tomek jak i Jarek ja tam juz naprawde dlugo a te stanowiska naleza im sie w pelni zaslozenie. Tak samo jak Robertowi i Lukaszowi Ci ludzie znaja firme naprawde dobrze i w moiej opinii mozna na nich liczyc w kazdej kwestii zwiazanej z praca. Ok nie mowie ze jest zawsze kolorowo Czasem ciezko o wolne w tygodniu ale weekndy pracuje tylko zmiana ramna. Reszta ma wolne Ja osoboscie bardzo chwale soboe ta prace wlasnoe za atmosfere i ludzkie podejscie do pracownika

@Lolo

Lolo bo jesteś taki sam jak oni dlatego ich bronisz

bim bam
@Cała prawda

hm sama prawda. Jak sie ciesze ze juz tym (usunięte przez administratora) nie pracuje :) Ludzie w innych firmach jest NORMALNIE i mozna calkiem tez dobrze zarabiac. Rozejrzyjcie sie w kolo i uciekajcie z tego obozu

@Cała prawda

Dlaczego Jarosław Z. boi się obejrzeć za siebie po wyjezdzie z pracy? Karma wraca.

Anuszka

Cześć, Czy wie ktoś jak wygląda stawka na umowie o pracę w Neuce w biurze obsługi klienta ? Chodzi mi o tzw "czwórki"

@Anuszka

Atmosfera spoko, klienci okropni. Spychanie najgorszych zadań na czwórki, brak przepływu informacji, wieczne tłumaczenie się za nie swoje błędy. Koleżkowstwo podstawą awansu. Płacą tak sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Neuca Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neuca Toruń