Opinie o Neuca Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neuca Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neuca Toruń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca Toruń w Toruń

Aplikowałem do Neuca na różne oferty stażu kilka razy (było to związane chęcią zdobycia doświadczenia w korpo), za każdym razem, zero odpowiedzi po mimo kompetencji wykształcenia, certyfikatów i doświadczenia, daliby chociaż, znać, że nie.

www
@Kandydat

Dokładnie tak, nie wiadomo o co chodzi, dane zbierają czy co?

@Kandydat

Dokładnie mam tak samo, a posiadam wymagane umiejętności i wykształcenie. Zero odezwu.

Staż

Dużo negatywnych opinii na temat pracy na infolinii czy magazanie, a jak wyglądają inne działy? Obecnie są oferty pracy w dziale administarcji czy zamówień, ktoś był na stażu? Jakie opinie? Jest możliwość pracy po stazu? Czy na stazu mozna pracować na caly etat? Jak wyglada stawka?

Dan1999

Czy ktoś pracował na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Poczty Wewnętrznej? Może podzielić się opinią za niedługo mam rozmowę kwalifikacyjna na to stanowisko?

Bchfh

Wioleta P. Z zmiany A dupoliz i sprzedawczyk tak dostaje się awansik na specjalistę

@Bchfh

Wszyscy tu w firmie są tak życzliwi dla siebie, że tak publicznie się obgadują? :(

Gggg
@Honorata

Trzeba upubliczniać bo jak tak można robić powinien być jakiś konkurs bo byli lepsi ale nie wzięto ich nawet pod uwagę. Pani pseudo kierownik dała (usunięte przez administratora) W.P. bo biegała jak piesek za brygadzistka swoją i wlazila w (usunięte przez administratora) byle żeby mieć coś lepszego

Xxx
@Bchfh

Żal Ci (usunięte przez administratora) Ściska ? Skoro jest ktoś dobrym pracownikiem to czemu nie może zostać ? Okazywanie szacunku to zaraz jest się sprzedawczykiem ?

Vud
@Xxx

Dobrym pracownikiem ????Ci którzy są dobrzy nie są widoczni i brani pod uwagę lepiej jest wziąć kogoś kogo się baardzoo lubi i (usunięte przez administratora) o głupotach w czasie pracy . Takie są realia tej firmy (usunięte przez administratora) nie możesz nic nie masz

@Gggg

No cóż, a czego w sumie oczekujecie po wrzucaniu takich informacji właśnie, jaki to ma dać efekt? Możliwe, że to coś zmieni?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neuca Toruń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
sssss

czy latwo sie dostac na magazyn do pakowania warunki pracy i zarobki

men
@sssss

łatwo się dostać w zasadzie, warunki nie są złe, ale wypłata tragedia. 3 zmiany za najniższa ;//

HSS
@men

Tragedia to mało powiedziane w Języku Polskim nie ma takich słów aby obelżywie opisać zachowanie tam ludzi pracujących. Dobrym przykładem jest to jak zachowują sie pracownicy tego grajdołu, brak poszanowania czyjejś ciężkiej pracy tylko ich najlepszą linią obrony jest wywyższanie sie i obrażanie ludzi wokół myśląc że ktos jest " (usunięte przez administratora) choć są zwykłymi pracownikami tak jak inni.

anna
@HSS

Zgadzam się w 100% traktują ludzi jak śmieci,wpierw każą być obowiązkowo na wszystkich nadgodzinach robiąc oczy jak kot że Shreka,rządzi tam jedna pani podkopywaczka z 30 która nie nawidzi Ukrainy,wprost Daje do zrozumienia że każda dziewczyna to kablara,z którymi nie warto trzymać bo są fałszywe,całych kierowników i przełożonych ma za (usunięte przez administratora) którzy na każde skinienie wchodzą w tyłek Ukrainie i jest na Pana J zmianie inicjaly A.S uważajcie na nią chuda blondi.

ANDRZEJ
@men

WOW MOGĘ ROBIC NAWET 7 DNI W TYG WRAZ Z UKRAINCAMI ZAMIAST WYPLATY MISKE RYŻU I DOSTEP DO WODY BY MÓC GO POPIC

Pseudo Anna
@anna

Jak do tego doszło nie wiem.Pozdrawiam cieplutko

Angellll
@anna

Skoro się zgadzasz wylewasz swoje wypociny to czemu wciąż szukasz pracy. Widać mieli ciebie serdecznie dość krzykaczko ze cię wylali (usunięte przez administratora)

XDDDD

XDDDDDD Ale doskonale sobie zdajesz sprawę że nikogo nie obchodzą opinie na goworku. Jest to portal prywatny tak samo jak Facebook i możesz sobie tutaj pisać co chcesz, a i tak wszyscy będą mieli to w pupie. Na magazynie między pracownikami/brygadzistami/kierownikami czytamy sobie tę opinię. I kisniemy że śmiechu XDD. Weronika i Sandra pokazały najlepiej ze nikogo nie obchodzą tę opinię. Arek traw też dobry bo myśli że piszę z anonima a to zwykła (usunięte przez administratora) który zostal zdegradowany na jakieś bezsensowne stanowisko.

Fajnie
@XDDDD

Oj Dawidek chyba zabolała prawda co

XDDDD
@Fajnie

To nie żuraw jak ktoś ma chociaż trochę oleju w głowie to skapnie się kto to pisał, ale miło że nikt nawet mnie nie oskarża.

Bibi

Co co co na ekspedycji?

@XDDDD

Na jakiej podstawie autora sugerujesz?

student

Ktoś wie ile można dostać w Neuce na stanowisku młodszy specjalista ds wsparcia użytkowników IT? 8k jest tam realne? jak wygląda praca na tym stanowisku?

8k na pierwszą linie, od kiedy takie stawki są w Polskich firmach

5k brutto max

Były Ambitny pracownik
@student

Cześć. Jak ja pracowałem to miałem 200 zł brutto więcej niż była najniższą krajowa. Domyślam się że teraz jest podobnie czyli gdzieś 3200-3300 brutto. Po kilku miesiącach wchodzisz w zmiany gdzie pracujesz jeden tydzień 6-14 drugi 14-22 trzecia 22-6. Zmiana nocna polega na spaniu i interweniowaniu po otrzymaniu telefonu bądź SMS z problemem. Ktoś napisał 5k xd. Chyba po 3-4 latach i to przy dobrych wiatrach. Ten kierownik nie spieszy się z docenieniem pracowników. Ma swojego najlepszego pracownika który niestety jest teraz liderem. Totalnie nie polecam pracy jeżeli tych dwóch rządzi w SD. Kierownik pochwały wysyła na teams. Rzadko wita się z pracownikami. Raz sytuacja była że załatwił 3 telefony za 600 zł i wszystkim oznajmił jakie to było poświęcenie. Totalnie nie polecam pracy tam. Jeżeli chcesz możesz konkretnie podpytać to odpowiem z miłą chęcią

@Były Ambitny pracownik

Możesz powiedzieć coś więcej, teraz aplikowałem ale nie otrzymałem odpowiedzi, jednak jak się pojawi ogłoszenie spróbuje jeszcze raz. A atmosfera jaka jest w teamie między pracownikami szeregowymi?

Były ambitny pracownik
@Kandydat

Na atmosfere kiedy ja pracowalem nie mogłem narzekać. sporo ludzi odeszło/awansowało, wiec teraz to cieżko w 100% stwierdzić. Jeżeli to twoja pierwsza praca w IT to rok w maksie dwa lata możesz iść, zapoznać się z tematami jeżeli chodzi o IT po dwóch latach mózg nie daje rady :D. nie oczekuj kokosów, prace zmianową masz po wdrożeniu i raz na dwa miechy około w weekend pracujesz . Awans jest możliwy tego nie ukrywam ale zależy jak się ustawisz/ co umiesz. Przeważnie 2-3 lata trzeba w SD siedzieć (są wyjątki), wiem ze były zwolnienia na 2 linii itp dlatego troche awansowało. Uważaj na cebule, po czasie będziesz wiedział o kogo chodzi. Rób swoją robotę i nie oczekuj pochwał, a jak dostaniesz to może na teams. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie w IT to szukaj czegoś innego, a w ostateczności do SD w Neuca.

Belweder

To co się dzieje w firmie to jakiś cyrk. Wielkie obietnice ze strony KZ które nigdy nie dojdą do realizacji. Paulina G. Nie jeden pracownik mógł ją czegoś nauczyć. Malwina W. Gdyby nie to że Piotr S. lubi ją czasem uszczypnąć w tyłek to by już straciła pracę. Aleksandra T. Lubi Podwawelską oraz adorację pracowników. Jarosław Z. Lowelas z toną żelu na głowie który każsą swoją porażkę zgania na pracowników. Piotr S. Typowy kłamca , nie warty zaufania, typ który powiększa ilość wrogów.

@Belweder

Podwawelska rządzi. Ale czemu tak wszystkich powskazywałeś palcem? Raczej nie będzie im zbyt miło jak to zobaczą. :/

Barbara
@Belweder

Ale co takiego obiecywali?

Młodszy specjalista ds Obsługi infolinii medycznej - jest ktoś w stanie napisać cokolwiek o tym stanowisku? Jakieś opinie? Czy również trzeba sprzedawać?

witek

R.Aad... jeszcze tam pracuje? Ciekawe jak się czuje codziennie pogrążając innych za swoje błędy. o obietnicach ie wspomnę. Fałszerz!!!

Joanna
@witek

A w jaki sposób innych pogrąża? Podasz jakieś przykłady sytuacji?

Muha

Zabawnie czyta się te farmazony wypisywane najprawdopodobniej przez byłych pracowników xD Pozdrawiam z rezerw

@Muha

Poprawka Przez pracowników którym nie przedłużono umów. Szkoda tylko że potraficie pisać z anonima na goworku gdzie każdy ma w 4 literach opinie pisane tutaj.

Barbara
@Muha

To skoro uważasz że są to farmazony to dlaczego się nie wypowiesz Ty o warunkach pracy w tej firmie, skoro masz takie rozeznanie ??

Monia
@Muha

No no napewno ciekawe co zrobi kierownictwo jak wyjdzie na światło dzienne palenie marihuany na przerwach Artur

@Monia

Jestem maharadża, palę macha naczczo, a tak naprawdę są to zwykłe pomówienia nie oparte żadnymi dowodami. Pozdrawiam Moniczko

Lalalake
@Monia

Sandra opanuj się już tutaj nie pracujesz*

Ona

Jakie benefity są w neucy? Są wczasy pod grusza?

Czy w Neuca Toruń zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Witam, Podpinam się pod pytanie. Czy jest ktoś w stanie opisać jak obecnie wygląda praca w Neuca ? Z góry dzięki za inf.

nowa

Jaka opinia odnośnie pracy jako Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Pacjenta? Jak zarobki? Jakie godziny pracy?

Dzień dobry, jak wygląda praca na stanowisku specjalisty do spraw obsługi infolinii medycznej w owej firmie? Za wszelakie informację dziękuję.

Xxxx

Najgorsza firma w Toruniu ,najgorsza praca w której pracowałem ,najgorsi rządzący na zmianie Pauliny G wielką Pani kierownik która jak kogoś lubi to nawet na fajeczke pozwala wyjść a jak nie lubi to już lipa , Aleksandra T Ciebie to już dawno powinni wywalić Gosia z komory lepiej by się nadawała na brygadzistke bynajmniej nie biega za chłopakami zamiast pracować. Całe szczęście że

Magazyn rezerw

Kierowniczka P.G mamy nadzieję że wkoncu cię (usunięte przez administratora) Nikt Cię nie lubi każdy na Ciebie za plecami gada szkoda że tego nie słyszysz Pani kierownik ????

Magazynier

Wywalić ta młoda kierowniczkę P.G przecież ona nic nie robi za co jej płacą ? Lepiej niech góra się przyjrzy jej pracy

Jaras
@Magazynier

Dokładnie Przyszła młoda i na niczym się nie zna wgl tj kabaret i pracownicy ze stażem większym niż 8 lat muszą się z nią użerać .

Magazynier
@Jaras

Dokładnie tak Pracownicy którzy są nawet dłużej niż 8 lat stażem (usunięte przez administratora) W kanałach a te co dopiero co przyszły już awansik to jest jedna wielka masakra co się dzieje w neuce w Toruniu

Szczerość to podstawa

Neuca Warunki pracy na telemarketingu: praca po 9 i 10h najczęściej.. od 10-20 bądź od 11-20. Ranki? Tak 5 w miesiącu.. 2 piątki na miesiąc pracujące mogą być zaplanowane jako zmiana 8-16, 8-15 jest tez zmiana 14-22. Dwa pracujące weekendy jako ranka :) oraz pracująca Niedziela.. 13-21 lub 13-22. DRAMAT. Siedzisz w firmie jak wazon, nic nie robisz w niedziele praktycznie.. marnujesz tylko czas i kasę firmy.. a plany trzeba zrobić! Więc przez cały tydzień orasz z językiem do pasa aby nadrobić niedziele sprzedażowo. Jeden plus pracy w weekendy to fakt ze możesz odebrać sobie za to dzień wolny, no ale moment.. dzień wolny który jest tak bardzo przez ciebie wyczekiwany.. czasem no niestety ale nie dostaniesz tego dnia tak jak oczekujesz. Kierownik wraz z grafikiem walnie Ci zupełnie inny dzień jako wolny zazwyczaj jest to termin z du*y.. i go*no ich to interesuje czy zaplanowałeś sobie lekarza, dentystę bądź wyjazd rodzinny.. Po to dajesz preferencje co do zmian i dni wolnych miesiąc szybciej żeby dwa dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca dostać grafik pracy. Nie ma dyskusji trzeba się podporządkować, chyba ze masz chody u kierownika to może coś zmieni. MOŻE pozwoli Ci się zamienić. Urlop letni? Tak istnieje. Ba! Nawet wczasy pod grusza 100-300 zł. SZOK. Tylko jeszcze ustal jak chcesz wakacje w lutym XD Aby w maju/czerwcu zmieniać termin zaplanowanych już wakacji bo jednak się firma nie spina z urlopami i wszyscy musza poprzesuwać. Awans na wyższe stanowisko? Tak! Dajemy taka możliwość! Tylko musisz (usunięte przez administratora) bez dni wolnych, nie chorować i ogólnie nie możesz mieć dzieci bo jak one chorują to w pracy Ciebie nie będzie.. a kto zrobi plan? No ok, nawet jeśli zrobisz plan za sprzedaż pakietów, odsprzedaży tych super promocji proponowanych na koniec rozmowy i pozamieniasz wszystko na 140% to nadal musisz wypisać zamówień za wartość około 400 tys. No a jak klient się trafi bardziej wymagający? Któremu musisz poświęci czas? A zamówienie wypisz za 500zl a powinnaś w tym czasie za 4000 wypisac? To teraz jazda! Zostawaj dłużej w pracy, nikt za dodatkowa godzinę nie zapłaci! No ale nlc się zgadza XD MOŻE WTEDY DOSTANIESZ AWANS I 50 zł więcej do wypłaty. Przejdźmy do najniższego aspektu pracy czyli przerwa. Przypada 5 minut na godzinę, każde odejście od komputera musi zaznaczać jako przerwa. Niby normalne warunki no ale przejdźmy do mojej ulubionej części. Ciężko było się wyrobić w tych 5 minutach, często 3 godziny nie odchodziła od komputera aby moc w spokoju pojsc do toalety. A kawałek trzeba było przejść, kuchnia no niby dwie były. Lecz niestety zawsze tłok w godzinach obiadowych. I bum przerwa przekroczona, w nowym budynku Siedziby Torunia jest zakazane spożywanie posiłków przy stanowisku pracy. Niestety ludzie są zmuszeni w taki sposób spożywać posiłki, jedzą zazwyczaj obsługując klienta. Czekając na połączenie. Firma oferuje super miejscówki „strefa relaxu” jestem ciekawa kto z telemarketingu korzystał podejrzewam ze nikt.. bo gdzie czas na takie przyjemności? Skoro do toalety to było trzeba sprintem. Jeśli przekroczyłeś przerwę, pancia bądź pancio zaznaczał cie na kolorowo w raportach i an forum komentował.. no albo lepiej.. pisał cudowne wywody na temat bycia odpowiedzialnym jak P. Marzena B. Np :)) i ogólnie lincz na forum, groźby i wyzwiska :) Przejdźmy do tego co wszystkich najbardziej interesuje.. WYNAGRODZENIA. Za swoją prace które zabrała Ci już życie prywatne i wyssała resztki chęci do życia.. Twój szef wycenia na 2400 na rękę. No chyba ze zrobisz plany po więcej niż 130% to masz 3200. I 50 zł w bonie za sprzedaż pakietów apteo. Praca w tej firmie to najbardziej traumatyczne doświadczenie. Spędziłam kilka lat w tej firmie, dawałam z siebie 200%, osiągałam jedne z najwyższych wyników sprzedażowych w regionie.. Lecz zawsze było mało, tydzień chorobowego to niedopuszczalne w tej firmie.. Dziękuje Bogu ze poszłam po rozum do głowy. Zmieniałam prace i żyje. Wiele osób pracujących tam nie ma tego szczęścia. Neuca rujnuje życie prywatne pracowników, wiele koleżanek i kolegów straciło rodzine bądź partnera przez swój styl pracy. DOBRA RADA. FIRMO ZACZNIJ DOCENIAĆ PRACOWNIKÓW. Na chwile obecna liczą się tylko układy, kierownik P. Marcin W.gadzina to osoba nieodpowiedzialna, braki w wiedzy to nic.. Wszyscy się zastanawiają co on jeszcze tam robi. Nie raz byliśmy świadkami rozmów kierowników/kierowniczek które rzucały co rusz nowe argumenty, niekompetencja na każdy kroku. Za swoje błędy odpowiedzialność zrzuca na podwładnych. Więc jeśli nie masz układów już na starcie to nawet się tam nie pchaj stracisz tylko czas, no i zdrowie psychiczne.

No a już nie wspomnę o tym (usunięte przez administratora) na magazynie lekach na podłogach normalnie masakra .. za rządów Piotra tego nie było

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Neuca Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neuca Toruń