Opinie o Hewlett-Packard Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hewlett-Packard Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hewlett-Packard Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hewlett-Packard Polska w Łódź

hehe

Wlasnie Qumak wziął tę usługę, 2200 netto i umowa stała będą juz tylko nieosiągniętym marzeniem....

hehe

Gdzie was sprzedali??

Wilk

Socjalu sie zachciało. Nie po to firma przenosi uslugi do PL aby wam placic 5000pln. 1500 wam wystarczy jak i tak mieszkacie u mamusi. Jak wam za malo co dostajecie to otworzcie wlasne firmy narzekacze.

em

od 4 lat nic się nie zmieniło. Widzę, że płaca od 4 lat jest taka sama jak w momencie kiedy tam pracowałem. Po komentarzach jasne jest że kwestia [usunięte przez administratora], złej oceny pracownika, beznadziejnych warunków i atmosfery jest nadal na porządku dziennym. Ludzie, wiejcie stamtąd... call centre w najgorszym wydaniu!

Brałeś udział w rekrutacji do Hewlett-Packard Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
odp_y

2200 na start, później max 300 zł więcej.

YYY

Ile na poczatek dostaje sie kasy u was ?

obecny

System ocen pracowników w HP to jedna wielka ściema. Dawanie ocen przez kierowników polega na tym, że temu dam wysoką bo siedzi cicho, zawsze się ze mną zgadza i przytakuje...a temu dam niską bo wytyka błędy organizacyjne, chce być lepszy ode mnie i daje mi do zrozumienia, że nie będzie niewolnikiem za psie pieniądze. Za odpowiednio wysoką oceną wiadomo co idzie...

ppp

Pracuję w tym grajdole od prawie 4 lat. Wiem jaki panuje tu bałagan, krętactwo i ciężki obóz pracy. Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą tutaj niech trzyma się od tego bałaganu i wyzysku z daleka. I nie zarzucajcie mi, że nie wiem co piszę. Jak wspomniałem na początku pracuję tu już prawie 4 lata i wiem sporo oraz sporo słyszałem o różnych niesprawiedliwościach względem ciężko pracujących pracowników. Pewnie zaraz się pojawią teksty, że jak mi się nie podoba to mogę zmienić pracę. Pewnie tak jest ale ja się lubię psychicznie okaleczać i fizycznie męczyć :-)

interesant

dokladnie, wczesniej byl post z odpowiedzia na moje pytania. Przeszedlem etapy rekrutacyjne, ale gdy pan zadzwonil z propozycja pracy, i na koncu obdarowal mnie wiescia o mozliwych zarobkach, ze skrzywieniem na twarzy podziekowalem.

interesant

Witajcie, Szukalem w necie opini o stanowisku SD (1 linia) w HP, na ktore aplikowalem. Wszedlem tutaj, troszku sobie poczytalem i, lekko sie zdolowalem. Mam pare pytan do osob obecnie zatrudnionych: -Atmosfera w pracy. Faktycznie jest tak kiepsko w relacji kierownik - pracownik? - Wynagrodzenie Jak pracodawca ustosunkowal sie do Waszych propozycji wynagrodzenia podczas rozmowy kw ?, czyli ile zadaliscie a ile dostaliscie - podwyzki Jak czesto i czy w ogole ;p - premie w jaki sposob sa naliczane, i jak czesto sa wyplacane, i czy w ogole istnieja? ;) - nadgodziny Na pewno sie zdarzaja, ale czy sa oplacane, czy tylko mamy godziny/dni do odbioru? - socjal Czy dodatki o ktorych mowa w broszurkach hp, wystepuja? - urlopy czy bywaja problemy z otrzymaniem urlopu (szczegolnie okres obecny - wakacje)? - szkolenia Czy oprocz szkolenia wstepnego, braliscie udzial w innych szkoleniach ? Z gory wieeeelkie dzieki za info

Polopiryna

Na piszczcie mi drodzy koledzy najlepiej niedawno zatrudnieni jak wygląda sprawa kasy? Bo obiło mnie się o uszy że zarobki dla nowych pracowników mają się nijak do zarobków starych wyjadaczy. Jak więc to w końcu wygląda w tym łódzkim grajdole?

No okres próbny to jest normalka ale czemu nie powiedzieć na rekrutacji: jest u nas okres próbny 3 miesiace a potem zobaczymy. Prawda ? Jak sie obiecuje od razu umowę o pracę na czas nieokreslony a potem wprowadza się umowe zlecenie i umowe na czas określony tłumacząc się tym , że ktoś wysoko w HP nie może czegoś podpisać to wiesz ... nie wzbudza to zaufania. Z tego co wiem było tak w nowym projekcie ale i tak wszyscy dostali w końcu te umowy o pracę na czas nieokreslony.

amba

okres próbny - a gdzie go nie ma? już od jakiegoś czasu tam nie pracuję, ale za mojej kadencji były 3 miesiące okresu próbnego, a później czas nieokreślony. I na tej podstawie pisałem moje wcześniejsze posty. Aż tak się to zmieniło? Serio? :(

Drogi Ambo ! Trochę rozmijasz się z prawdą. Weźmy na przykład wpis o umowach. Nie jest tam napisane , że ludzie pracują na czarno tylko traktuje on o zwodzeniu jakie jest czasem stosowane. Pracownik jest przyciągany do firmy obietnicą umowy o pracę a później podpisywana jest z nim umowa zlecenie lub na czas określony. Choć nie jest to przewinienie na skalę [usunięte przez administratora] w Biedronce to jednak trzeba przyznać ,że jest to ściema tak zwana. Okres próbny jest w HP ale jest ukryty. Nie mów mi , że nie zdarzało się tak z umowami. Powołując się na ten przykład udowadniam , że wpis jest konkretny. Zarzut jest konkretny a opis zgodny ze stanem faktycznym. Podobnie jest z innymi wpisami. Gowork to nie Sąd Pracy i nie można tu powoływać się na dowody w związku z tym wartość wpisów podlega indywidualnej ocenie. Wydaje mi się jednak , że ktoś w HP zwyczajnie zaprzecza faktom bo przecież na Gowork można tak samo jak można przedstawić w nim fałszywe zarzuty.

amba

zgadzam się, ktoś ma niezły talent :D Co do rzeczowych argumentów - ja mam takie przedstawiać, żeby pokazać, że co najmniej kilkanaście wcześniejszych postów to bzdury? Piszące te bzdety jakoś się nie pokusili o konkrety, a ja mam takie przedstawiać, żeby udowodnić, że HP nie jest wielbłądem i nie zatrudnia ludzi na czarno bez umów na przykład? No proszę...

...

to Cię fryzjer zaskoczę - w HP już nie pracuję, ale byłem openspacowym pracownikiem. Pracę zmieniłem, bo po prostu znalazłem lepszą, lepiej płatną, ale jakoś nie oczerniam z tego powodu HP. Zdejmijcie klapki z oczu - poza HP są w Łodzi inni pracodawcy. Nie odpowiada Wam pensja - idźcie gdzieś indziej. Uważacie, że kierownictwo Was mobbinguje? Z tym też idźcie gdzieś indziej. Ale nie do innego pracodawcy, tylko do organizacji zajmujących się pomocą w tych sprawach. O [usunięte przez administratora]opisywanym przez Was mogę powiedzieć tylko jedno - wg mnie takowy nie istnieje, a przynajmniej ja nie byłem jego świadkiem. Skąd wiem o deklaracjach z tamtej strony? Z informacji przekazywanych od ludzi, którzy tam poszli. Świat jest mały, szczególnie świat IT. Do tych komórek ludzie z SD odchodzili od zawsze, więc każdy doskonale wie jakie tam są warunki.

...

chopinus - ale wiesz, że te 15 minut to czas zagwarantowany w kodeksie pracy wliczany do czasu pracy? Chcesz mieć 30 minut, ba!, nawet godzinę? Może warto to zasugerować przełożonym, może coś takiego uda się wdrożyć? Z tego co mówili znajomi pracujący tam kilka lat temu, normą były godzinne przerwy, tylko zrezygnowano z nich na wniosek pracowników. Weź tylko pod uwagę, że wszystko powyżej 15 minut jest dopisywane do czasu pracy, co oznacza, że przy godzinnej przerwie pracowałbyś od 8 do 16:45. A na taką zmianę, zgodzić by się musiała zdecydowana większość pracowników, bo musiałaby ona być wprowadzona albo dla wszystkich albo dla nikogo. Ja na przykład wolę 15 minutową przerwę i wcześniejsze wyjście do domu. Co do konsultanta z rosyjskim - przedmówcy dobrze napisali "nie ma obslugi klienta mowiacego po rosyjsku. musi znac angielski" P.S. jakie nazwiska były usunięte przez administratora, bo nie zdążyłem, inicjały podajcie :(

chopinus

centertel - 2011-03-21 15:57:49 konsultant techniczny jest w przedziale 2. nie ma obslugi klienta mowiacego po rosyjsku. musi znac angielski DominiQ - odradzam... warunki praktyczne beznadziejne, kazda przerwa liczona co do minuty, na posilek tylko 15 minut, wiesz jakich mozna niestrawnosci dostac jedzac na czas? zastanow sie dobrze

centertel

DominiQ

Proszę o informację o zarobkach na stanowisku Help Desk obsługa (zapewne) klientów rosyjskojęzycznych. Szanując prywatność proszę o podanie w przybliżeniu przedziału: 1) 1000 - 1500 2) 1500 - 2000 3) 2000 - 2500 4) > 3000 Dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hewlett-Packard Polska - Łódź

Hewlett-Packard Polska