Opinie o Project Partners Daniel Król w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Project Partners Daniel Król. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Project Partners Daniel Król o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Project Partners Daniel Król w Łódź

szymon Nowy wpis

Umowa B2B, na minus pracy jest dużo i zawsze coś trzeba było zrobić na wczoraj, na plus wszystkie faktury opłacane błyskawiczne i bardzo dobre warunki finansowe, ostatecznie polecam.

Joanna Nowy wpis

Współpraca do 2020 roku, wszystkie płatności były regulowane na czas, mogłam pracować z domu. Liczył się tylko wynik. Klienci różni, często trzeba było daleko dojeżdżać na spotkania co jest minusem bo płacono mi za kilometrówkę. Generalnie wynagrodzenie przeciętne, pracy dużo, pełna elastyczność i sympatyczny szef.

szymek

Praca w różnych porach dnia, czasami trzeba zarwać nocke, minusem sa premie max. 2 na kwartal, dużo zależy od wypłacalności samych klientów. Sam szef sympatyczny ale zabiegany. Polecam współpracę !

Maja Nowy wpis
@szymek

To super, że dobrze Ci się pracuje w Project Partners. A czym dokładnie się tam zajmujesz? Oferują jakieś dodatki pozapłacowe?

arek Nowy wpis
@Maja

Na chwilę Pandemii COVID-19 szukają tylko podwykonawców na fv, stawki dobre, ustalane zgodnie z umową.

Jak wyglądają dziś zarobki w Project Partners Daniel Król? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Edyta

Zarobki za przygotowanie biznesplanu od 500 zł do 2500 zł + 25% z marży od sukcesu którą pobiera Project Partners od klienta, ale to różnie, zazwyczaj ok 1000 zł. netto. Zlecenie zazwyczaj zajmuje 3-4 dni robocze, to dobra kwota. Są też większe projekty ale tu wartości są ustalane indywidualnie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Project Partners Daniel Król? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Edyta

Osobiście powiem tak; że jako podwykonawca na fv byłam zadowolona - fakt zazwyczaj krótkie terminy, upierdliwi klienci i często zlecenia na wczoraj ale za to szybkie przelewy, wysokie marże, praktycznie zero kontroli itp. - liczył się efekt. Niestety z tego co wiem firma nie ma w planach zatrudniać kogokolwiek na "etaty" - właściciel stwierdził, że to się nie sprawdza, strata pieniędzy i brak motywacji do efektywnego działania. Od PP biorę jedynie większe zlecenia, małych spraw już chyba nie prowadzą. Jako podwykonawca mogę polecić. Lubię atmosferę w Project Partners(usunięte przez administratora)za: swoboda, brak kontroli, możliwość pracy zdalnej.

Praca wpisująca się w specyfikę działania mikroprzedsiębiorstw nastawionych na rychłe zniknięcie z rynku. Najchętniej widziani stażyści dofinansowani ze źródeł zewnętrznych, co ma oczywiście swoje plusy - np. nie wypomina się im, ile przejadają za minimalne wynagrodzenie. Praca dająca dużą samodzielność i możliwość podejmowania inicjatywy, szczególnie jeśli chodzi o bezpłatne wykonywanie zadań za pracowników innych zaprzyjaźnionych firm, którzy nie radzą sobie z powierzonymi im obowiązkami bądź pozyskiwanie dofinansowań dla członków rodziny właściciela. Dzięki temu zajmowanie się klientami firmy sensu stricto bywa dodatkiem do codziennych zadań, zaś projekty, które uda się opracować i tak niejednokrotnie lądują w koszu, bo np. trzeba by było przeczytać maila/wykonać 2 telefony, etc. Bez wątpienia można się sporo nauczyć, niemniej na profesjonalne szkolenia nie ma co liczyć. Rzecz jasna system benefitów, karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, itd. nie obowiązuje. Z prawem pracy czy zwykłą przyzwoitością też bardzo różnie. Praca biurowa, głównie wypełnianie formularzy rekrutacyjnych, druków urzędowych, itp. - zatem osoby pragnące wyspecjalizować się w czymś konkretnym np. początkujący graficy, handlowcy, księgowi nie zdobędą przydatnego doświadczenia zawodowego. Z racji, że firma jest z założenia jednoosobowa z perspektywami na brak perspektyw, nie ma możliwości awansu, jasno zdefiniowanej ścieżki kariery, tzw. celów kwartalnych, itp. Ma to także swoje zalety, gdyż można uczestniczyć w każdym etapie życia firmy, podejmując się różnorodnych zadań. Z drugiej jednak strony - pracownik odpowiada za firmę, szef z kolei za zawiadywanie swoim gospodarstwem domowym, urlopami, przyjmowaniem pieniędzy od klientów. Z "trzeciej" strony zadowoleni klienci rzeczywiście wracają. Raz do pracodawców, raz do pracowników.

UWAGA!

Moja opinie co do Firmy Project Partners- Daniel Król jest negatywna. Nie będzie to opinia o pracy w tej firmie lecz o jej działalności. Zleciłem firmie wypełnienie wniosku o dofinansowanie działalności gospodarczej. Wcześniej pytając o skuteczność odpowiedziano mi że maja 100 procentową( niestety nie da się tego nigdzie sprawdzić. Znali dobrze urząd pracy, w którym miałem składać wniosek i powiedzieli że znają go dobrze ale może nie być łatwo i że mają na to swoje sposoby. Wypełnili wniosek ze sporą ilością błędów, które ciągle poprawili a co się okazało w urzędzie przed złożeniem wniosku dopatrzyłem się kolejnych i tak cały wniosek pomazany z moimi parafkami( żal). Rozpatrzenie wniosku negatywne więc już 100 procent nie mają na pewno. Zatelefonowałem do właściciela firmy z informacją o decyzji urzędu i dostałem odpowiedź że mogę kupić wszystkiego potrzebne mi narzędzia i wprowadzić je w działalność żeby odzyskać vat!!!! a po co mam ją otwierać i za co kupić sprzęt skoro ubiegałem się o dofinansowanie? Powiedział również że może mi wystawić za 100 zł certyfikat że odbyłem szkolenie z przedsiębiorczości( który już mam w dodatku za darmo) i złożyć jeszcze wniosek jeszcze raz gdy będzie możliwość( czyli za rok). Kasę wzięli, podeście do klienta iście profesjonalne. Teraz nie odbierają telefonu.

Właściciel pp
@UWAGA!

Przykro nam, że ale czasami urzędy pracy odrzucają wnioski bezrobotnych przez brak podstawowych kompetencji, wyksztalcenia, zabezpieczeń, a czasami zwyczajnie brakuje pieniędzy. Wnioski przygotowujemy wspolnie z klientami lub komputerowo jesli sa dostepne w wordzie. Roboczy wniosek zazwyczaj klient przepisuje na czysto wiec za ostateczny wyglad i estetykę nie odpowiadamy ( tym bardziej ze sredni koszt pomocy za godzine oscyluje w granicach korepetycji z matematyki). Szkoda ze na kilkadziesiąt zadowolonych osob znajdzie sie jedna wylewajaca zale w internecie, notabene w miejscu dla bylych pracownikow - wiec percepcja mierna. Mimo wszystko mam nadzieje ze uda sie Panu wystartowac z biznesem, za wszelkie niedogodnosci przepraszamy, pozdrawiam

martusia89

Pracowałam w PP ponad 3 miesiace na praktykach, poźniej 2m. na zleceniu. Praca wymaga tempa, samodzielności i znajomości przepisów unijnych. Non stop komputer, telefony i spotkania. Nauczyłam się wiecej niż przez 5 lat studiów. Na start laptop, telefon i % od zrealizowanych zleceń, wiec nawet nieźle jak na Łódź. Niestety na start nie ma szans na etat. U mnie był kłopot bo nie mam prawa jazdy wiec bylam malo dyspozycyjna. Generalnie intensywna praca biurowa, excel, word, power point i przetargi, których nadal nie rozumiem. Dowolnie wybierałam czas pracy, dużo pracowałam też z domu. Plusy: Im jesteś lepsza tym wiecej zarobisz. Atmosfera bardzo swobodna, zadaniowy czas pracy. Minusy: bezwzględnie prawojazdy, znakomita znajomość komputerów (offica), duża samodzielność. Szef młody ale wymagający, zawsze znajdzie mam coś do roboty :)

Zostaw merytoryczną opinię o Project Partners Daniel Król - Łódź

• Jak się pracuje w Project Partners Daniel Król?

Zobacz opinie na temat firmy Project Partners Daniel Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Project Partners Daniel Król
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Project Partners Daniel Król