Opinie o IMpel w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IMpel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie IMpel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMpel w Katowice

Jeszcze pracownik

Powrót tej firmy jak i bylej kierowniczki na Szpital "3" Na TG to jakieś nieporozumienie. Pracownicy są załamani. Ponownie zacznie się (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), wyzywanie. Rozcienczanie płynów, stare mopy, stare wózki, itp. Było dobrze przez miesiąc jak byla inna firma. Kierowniczka z powołania, z ludzkim podejściem do pracowników zrobila przez miesiac wiecej niz inna przez kilka lat. Poczulismy,ze do pracy mozna przychodzić z usmiechem na twarzy, bez nerwów, stresów. Chemia profesjonalna, odzież firmowa, nowe wózki, mopy. Przykre jest to, że my jako pracownicy nie mamy w tej kwestii nic do powiedzenia.

Pracownica Szpital

Pracowałam jakiś czas temu w firmie Impel w Tarnowskich Górach w szpitalu specjalistycznym, potocznie znanym jako trójka. Nie wiem czy dalej jest, ale Pani Agata, która była moją koordynatorką, w jawny sposób dopuszcza się kumoterstwa. Najważniejsze są dla niej najbliższe koleżanki i te mają najwięcej luzu i profitów, a reszta ma pracować jak (usunięte przez administratora) i najlepiej się nie odzywać. Dodatkowo osoba ta będąc na śmiesznym stanowisku jakim jest koordynator myśli chyba, że jest jakiś wielkim prezesem i tak się niestety zachowuje. Dziwi mnie fakt, że po mimo tylu negatywnych opinii na temat tego koordynatora, firma dalej trzyma ją na tym stanowisku. Ta kobieta nie ma zielonego pojęcia o podejściu do drugiego człowieka oraz współpracy. Oczywiście można wkraść się w łaski wielkiej Pani Agatki, ale to trzeba pić z nią kawusie i najlepiej zapalić jakiegoś papieroska. Niestety, ale firma obrywa tylko i wyłącznie ze względu na zły dobór koordynatora.

Czarnaperla

Firma zasługująca na nagrode dla najgorszego pracodawcy. .. Środki złej jakości,często kupowane w własnym zakresie przez pracownikow bo ich po prostu brak do wykonywania pracy, brygadzistki zwalniają dobrych pracowników, którzy się odezwali i walczyli o swoje...bo przecież jak tak mogą... Jedyny plus to wypłata na czas, a raczej jałmużna wypłacana co mc za kawał roboty... stawki nie adekwatne do wykonywanych prac ... umowy kombinowane tj takie , które firmie przynoszą największe zyski ... trzeba tu wspomnieć również o pracownikach z grupami , za których firma dostaje kasę , a totalnie ich nie wspiera...

Firma Impel a raczej jej częsci które doją dyrektorzy posługuje się metodą w których donosiciele i kable są spokojni i dobrze się mają w tej firmie. Donosicielstwo brak organizacji rzetelności ogólny bałagan to charakteryzuje tą firmę. Nie polecam tego molocha. Praca tam to strata czasu. A dlatego że nigdy nie wiadomo kiedy wylecisz. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Tracą obiekty i każdy powód jest dobry żeby zredukować ilość pracowników na obiekcie. Głównie przez wiernych donosicieli.

Fikimiki
@Adam

O tak. Donosiciele mają się w firmie świetnie. Kawka z koordynatorami na okrągło. Mało ich na obiekcie, za to zawsze można ich spotkać w niby biurze. Koordynatorki też w sumie nie wiem za co mają płacone bo tylko piją kawę i siedzą na Internecie. Raczej na pomoc z ich strony nie można liczyć wcale. Dziadostwo jakich mało.

Zośka
@Fikimiki

Nic dodać nic ująć . Te koordynatorki wspólnych papierosków i kawusi z MBW - czytaj -Miernymi, Biernymi ale Wiernymi "pracownicami" to nagminny proceder. Zero wstydu czy pozorów pracy. Przychodzi taka o 10:00 zasuwa nad książką\gazetą przy biurku, harując przy podnoszeniu ciężkiego kubka kawy tudzież herbaty. Na domiar złego ostatkiem sił pałaszując ciastka. O przerwie na papierosa co kwadrans w towarzystwie ulubienic -może pomarzyć. Impel wykorzystuje koordynatorki do katorżniczej roboty!! Nie nadążają z rozdziałami powieści. Kończą czytać jeden, a już w pocie czoła muszą zaczynać drugi! Skandal! Impel powinien im w nagrodę podwyższyć tę marną pensję. I podrzucić parę nowych pozycji. Powinien też koniecznie dorzucić pracowniczkom ,które nie maja czasu by usiąść na moment i pogrzebać w telefonie i wypić trzy kawy z przerwą na szydzenie z innych (najlepiej w ich obecności) ,(usunięte przez administratora)głupot byle (usunięte przez administratora). To chyba z nadmiaru roboty!!! albo -co gorsza-z natury(?) Od zasuwania są inni. Żałosne, żenujące, smutne i nieszczęśliwe osoby. To samo "menadżerka" robi z pracownika głupka i jeśli wpada to po to by harować przy piciu kawy i ciastkach. Potem gna do kolejnego z 20 albo 40 obiektów by "dbać" o pracowników. Przykro patrzeć jak zasuwa za psi grosz, nerwy szarpie i nawet nie może sobie wynagrodzić choćby odrobiną pogardy wobec ludzi którzy na jedną i drugą(usunięte przez administratora) Współczuję. Pozdrowienia dla Pań jakże szanownych G. & A.

Myszka
@Adam

Tak dzieje się źle chamstwo moninh

Scarlett
@Adam

Zgadzam się,właśnie przez donosicieli i nadgorliwe Ukrainki straciłam pracę,do tego obcinają nam dziennie 4minuty .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie IMpel? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
Hahaha

Teraz zaczynają i próbują wszystkim dawać umowy zlecenia i umowy zlecenia na nierejestrowaną działalność a najlepiej gdybyś miała grupę inwalidzką. Kombinacje z umowami non stop byle by tylko pracownika wykorzystać małym kosztem. Niech sobie szukają frajerów dalej

Nigdy więcej impelu. Jastrzebi

Nie nie i jeszcze raz nie... Firma moze i okej, wyplaty na czas. Ale brygadzistki zwalniajace wszystkich jak leci, nie sluchajace pracownikow ktorzy chca pracowac i sa na to potwierdzenia osob trzecich ze robia to dobrze .... Przychodzac do pracy oczekuje ze ktos mi wyjasni jak co i gdzie. Niestety tutaj czlowieku radz sobie sam. Siedziec za biurkiem i palic papierosy to najwazniejsze, ale jak ludzie wspolpracujacy cie obrazaja bo czegos nie wiesz to jest ok... Zmiencie kadre pracownicza lub moze niech firma robi naloty i sprawdza co sie dzieje....

Anonimowa

Nie wiem, jak na zakładach, wśród brygad sprzątających. Wiem jedynie jak wygląda sytuacja w biurze. Jeden wielki harmider, często pretensje jeden do drugiego, przede wszystkim do osob świeżych, uczących się, niesmaczne obgadywanie. Na początku serdecznie witają i kadzą. Jeśli człowiek pokazuje swoją uczynność wykorzystują do ostatniej kropli, bez dodatków za nadgodziny.

Jeden wielki bałagan w firmie, brak szacunku do siebie nawzajem.

Robocop

Pracuje w firmie Impel już kilka lat. Jestem zadowolona z pracy, jak i mojego kierownika jednak nurtuje mnie jedno. Jak co roku zbliżają się święta i jak co roku ani pani menadżer, ani kierownictwo z góry nie umie pracownikom złożyć życzeń świątecznych nie wspominając już o premii bądź bonach na święta. Firma nie jest firma biedna i chociaż raz do roku mogli by się postarać o taki gest

Trzymać się z daleka od Impel w Katowicach. Nie dość, że możesz liczyć jedynie na najniższe wynagrodzenie to jeszcze odliczają ci 4 min. nie wiadomo na jakiej podstawie. Jak pracujesz 8 godzin to dostajesz za 7 i pół. Środków czystości też brak, a jedyne co jest to wymagania.

Jak wygląda ścieżka kariery w IMpel? Czy trudno jest zdobyć awans?

Była pracownica.

Jaki awans? Trzeba w (usunięte przez administratora) wejść jednej z kierowniczek i być na ich zawołanie 24 na dobę.

Bonanza

Pracowałam w Impel Katowice ponad dwa lata! Nikomu nie polecam tej firmy a szczególnie współpracy z panią Kasią M.!! Traktuje ludzi jak traktory robocze,jest osobą na pierwszy rzut oka sympatyczną ale nie dajcie się zwieść! Jest manipulantką! Bardzo nie lubi jeśli ludzie się sprzeciwiają i próbują walczyć o swoje podstawowe potrzeby jak np.wody mineralnea szczególnie latem! Kobietom każe robić to co powinni robić mężczyźni! Jest osobą ciężką do zniesienia i ja sama wiem co znaczy z nią współpraca!! Po prostu nerwy trzeba mieć na wodzy nieustannie ,wieczne napięcie nerwowe,nakłania również ludzi by sprzedawali swój urlop!

KKatrina
@Bonanza

Cała prawda.

Ela tg

Witam, jestem pracownikiem Impla jako salowa w Tarnowskich Górach odnosząc się do wszystkich opini związanych z tym obiektem tzw. "3" to naprawdę prawdziwy cyrk.Odkąd tam pracuję przewinęło się tyle pracowników że głowa mała.Tak naprawdę błąd tkwi w braku organizacji jak chodzi o kierownika obiektu. Pani Agata nie potrafi współpracować z pracownikami kiedykolwiek przychodzi się do niej żeby zapytać się o coś co jest związane z pracą to jej odp. Jest jedna "Nie wiem" jak chodzi o dokumentację też "Nie Wie "więc zadaję proste pytanie co ta Pani wie?jest tego tyle że jakby człowiek zaczął to opisywać to ciekawą lekturę by napisał, pracowników jak dla mnie traktuje przedmiotowo.Natomiast odnosząc się do firmy "Impel"to jaki kierownik taka firma.Wypłaty są o różnych kwotach niż na umowie napisane , pasków do wypłaty brak ,za badania okresowe płacisz sobie sam zwrotu brak ,odzież ochronna brak, można tak wymieniać i wymieniać a końca nie widać.

Ela tg

Cześć. Jak wyglada praca handlowca w Impel ? Widziałam ogłoszenie w internecie, myśle by aplikować. Jakie samochody służbowe ?

Handel
@Kasia

Bez doświadczenia w branży ciężko auta to obecnie skoda/seat

Kris

Znam panią która się tam przyjeła tauron będzin pracuje przez impel i z tego co wiem zostaje wykorzystywana ciągle dodają pracy bo nowa .Widzę że trzeba zgłosić sprawe do inspekcji pracy żeby wpadli na niektóre obiekty .A pani która nadzoruje prace niech sama weżmie szmate i zasuwa.Druga sprawa było zgłoszone że nie ma czym zamiatać to powiedziała żeby sobie kupiła zmiotkę i szufelkę za własne pieniądze,szok co tam się dzieje. W najbliższym czasie będą poinformowane instytucje bo tak nie może być .Jak ktoś jest chętny na zgłoszenie tej firmy proszę pisać

Mela
@Kris

Ja przechodzilam te sama sytuacje

rozczarowana
@Kris

to prawda my także miałyśmy sobie same kupować to czego brakowało

Agnes
@rozczarowana

Znam to też kupowałam środki, bo dostępne były pożal się Boże A oczekiwali że wszystko lśnić bedzie

Marzena
@Kris

Ja tą firmę zgłaszam do inspekcji z art9412 ,i wnosimy zbiorowo pozew do sądu wykopali nas za udział w proteście ja walczę o umowę o pracę wsteczną,była salowa z Jaworzna

@rozczarowana

Zgadzam się z opinia, każa robić za (usunięte przez administratora) pieniądze a środków nie ma, kilka razy sama kupowałam za własne pieniądze, nie polecam.

Fisia

Czy w Impelu dają paczki na swieta

Czy w IMpel możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Mopowa

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to powiem tak , w Jastrzębiu w szpitalu do tej pory robili rozliczenie dwu miesięczne i wypłacane z trzech firm . Zawsze brakuje godzin na wypłatę.

Nikola1

Witam chciałem tylko powiedzieć ze na szpitalu nr3 jest tragedia . Pani Agata S . Nie daje sobie rady jako kierownik obiektu , siedzi od rana do godz 12 i piją kawy z koleżanką z 4piętra z porodówki A ta osoba to już kompletnie nic nie robi ino najlepiej krytykować inne salowe, które ciężko pracują. Salowe zróbcie coś z tym wkącu nie dajcie się tak wykorzystywać bo was traktują jak śmieci dobra rada trzeba stamtąd się zwijać postawcie się wkącu...

IMpel ŚUM

Mi się tam już niezbyt chce pracować. Co zrobić aby dostać wypowiedzenie nie z winy pracownika. Dobija mnie ta praca.

Gniazda
@IMpel ŚUM

Praca w impelu jest po prostu tragiczna ,nie polecam tej firmy najlepiej jak by się rozleciała całkiem, wypłaty są ucinane, trzeba być donosicielem kapusiem i (usunięte przez administratora) lizać manager z Krakowa, nie ma umowy o pracę tylko zlecenie po prostu (usunięte przez administratora) i nie ma na nic tylko sobie biorą kasę a na pracowników mają (usunięte przez administratora)

rozczarowana
@IMpel ŚUM

nie przedłużaj umowy

Zostaw merytoryczną opinię o IMpel - Katowice

• Jak się pracuje w IMpel?

Zobacz opinie na temat firmy IMpel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMpel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IMpel