Opinie o KWK PROMES Robert Konieczny w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KWK PROMES Robert Konieczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KWK PROMES Robert Konieczny o rekrutacji.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK PROMES Robert Konieczny w Katowice

baner wywiady
AS Nowy wpis
Inne

Czemu ktoś jakiś stół tutaj sugerował jeszcze ostatnio? Tez myślałam o zatrudnieniu się jako asystentka, widzę ze nie ja jedyna. Jeśli nowe oferty pracy są gdzieś wystawiane to gdzie ich szukać? Był jakiś sygnał pocztą pantoflową, że ludzie tu pytają ostatnio o prace?

marjola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Inne
 Pytanie

Witam, czy obecnie prowadzicie rekrutacje i czy jest umowa o pracę czy płacicie pod stołem ? Nadgodziny są płatne zgodnie z przepisami czy jak się przypomni? pozdrawiam

RG Nowy wpis
Inne

Witam. W ostatnim komentarzu widziałam wzmiankę dotyczącą tego, że działalność raczej jest dość mała... Jeśli faktycznie tak jest to kiedy w ostatnim czasie mogły być prowadzone do niej jakieś nabory? Pytanie opieram o znalezione ogłoszenie dla Asystentki, które jest w zasadzie sprzed lat. Szukam dla siebie pracy w Katowicach więc wstępnie się interesuje. W przedstawionym opisie jak i w treściach poprzednich opinii pojawia się temat rozwoju. Jaki jest ten aktualny? Czego można się spodziewać zaraz po zatrudnieniu?

Aplikant
Kandydat

Od dawna śledzę ofertę pracy na stanowisko Asystentki i aż chce mi się śmiać - przy czym to śmiech prze łzy. Pan Robert Konieczny szuka kogoś do pracy długo, ale widocznie na na tyle długo, aby wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Panie Robercie Konieczny. Nie wiem na jakim świecie Pan żyje, ale nie interesuje mnie to, że będę pracowała w środowisku pełnym wyzwań, dynamicznym zespole, kreatywnym otoczeniu i z tak wielkim nazwiskiem z tytułami czym chwali się Pan w ogłoszeniu aż na pół strony! Nie wydaje mi się też, że założył Pan to swoje studio po to, aby sobie pracować w dynamicznym środowisku i uwierzyć niebanalne projekty. Założył Pan firmę dla zarobków i własnego rozwoju, mniemam (jeśli jest inaczej proszę mnie poprawić). Zatem proszę swoim pracownikom - przyszłej asystentce też - zaoferować coś więcej niż tylko umowę o pracę (naprawdę doceniam) i swoje słynne nazwisko, ktore - Pan wybaczy - jest NICZYM dla kogoś, kto szuka pracy, zwlascza na stanowisko Asystentki. Ja się z tego że Na jest kim jest nie utrzymam, więc mam to gdzieś kim Pan jest. Dla uswiadomienia, bo Pan jakby z innej epoki, dodam że dzisiaj pracownikowi proponuje się, poza umowa.o.prace (są firmy które dają takowe nawet bez okresu próbnego), benefity w rodzaju multi Sport i ubezpieczenia grupowego (standard), dodatki urlopowe, wyprawki dla dzieci do szkoły a nawet - tak, tak - płaci się pracownikom za dojazd rowerem do pracy! Dlatego, czytając te Pana " w zamian oferuję" wygórowane belkoty o kreatywnym środowisku i znanym nazwisku chce mi się śmiać i płakać zarazem na myśl k tym że są jeszcze pracodawcy którzy mają tak nędzne podejście do Pracownika odstraszając go skutecznie już na wstepie. Powodzenia, bo z takim mniemaniem o sobie na pewno się przyda.

Małgorzata Bogusław
Pracownik
@Aplikant

Pani chyba się z choinki urwała!!!. Bo w normalnym świecie to Pani nie egzystuje. W KORPORACJACH/BARDZO DUŻYCH FIRMACH to owszem są różne benefity, o których Pani pisała. Ale nie w POLSKICH małych czy średniej wielkości firmach architektonicznych.Pracowałam w dwóch w Lublinie i w W-wie.W tej drugiej zarabiałam bardzo dobrze, ale o jakichś extra benefitach nie było mowy!!!.A byłam inspektorem nadzoru budowlanego, czyli pracowałam na kierowniczym stanowisku, a nie byłam byle asystentką do nie wiem czego.PANI BUJA W BŁOKACH, psze pani, niech pani zejdzie na ziemię!.

Małgorzata Bogusław
Pracownik
@Aplikant

sorry, pani buja w OBŁOKACH!!!. A pisanie o płaceniu pracownikowi za dojazd rowerem do pracy, to taka głupota, że nie wiadomo, czy się z pani śmiać, czy załamywać ręce nad panią!!!. Może płacą za to w Amsterdamie, ale nie w - KACZYLANDZIE!.

Lidia
Inne
@Aplikant

Trochę nie rozumiem Pani wpisu. Pisze Pani o tym, że śledzi ofertę pracy od dawna w tej firmie. Czyli nie pracuje Pani i nie próbowała się podejmować pracy w KWK PROMES? Skąd w takim razie ma Pani te wszystkie informacje odnośnie tego stanowiska? Czy są to tylko przypuszczenia i domysły?

Efka Nowy wpis
Inne
@Małgorzata Bogusław

Proszę Pani prowadzę malutką firmę i pracownicy mają benefity, bo to nie zależy od wielkości firmy, ale od traktowania pracowników. Chcę, zależy mi nie tylko na zysku, ale na tym, zeby pracownicy byli zadowoleni i zżyci z firmą!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWK PROMES Robert Konieczny.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Warszawa
Instalator-Service Sp. z o.o.
(30 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk- pomocnik elektryka
Frechen
Work Factory GMBH Köln
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Egzaminator Operatorów Maszyn Budowlanych
Bydgoszcz
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - WARSZAWSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY
(73 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kiedy byłem małym chłopcem hej
Były pracownik

Może zacznę od plusów, a raczej plusa - moje CV wzbogacone o pozycję - asystent architekta w KWK PROMES, pracowni znanej w całej Polsce - to zawsze działało na kolejnych pracodawców i prywatnych klientów. Na tym koniec. Długo by pisać o minusach, jednak postaram się w skrócie: (usunięte przez administratora) - czas pracy - bliżej nieokreślony; teoretycznie 8:30-17:30, jednak wychodząc z biura o 18 usłyszałem, że „opuszczając biuro o 18 niczego nie osiągnę w życiu, bo dopiero wtedy zaczyna się praca”. Tak, zaczyna się praca na drugim etacie(usunięte przez administratora)by jakoś przetrwać miesiąc. - stosunek do pracowników - mocno zróżnicowany, zależny od humoru, a właściwie to od huśtawki nastrojów szefa. - stanie na mrozie i trzymanie miejsca parkingowego dla szefa - niestety okazało się prawdą. (usunięte przez administratora) - w ramach obowiązków asystentów architekta - odpisywanie na mejle do portali internetowych, instytucji kultury, szczególnie te, które wymagały biegłej znajomości angielskiego, - ciekawy aspekt - edycja strony internetowej; instrukcja obsługi była spisana ręcznie na kartce. Generalnie opinia zarówno przed podjęciem pracy, jak i z relacji znajomych po moim odejściu - fajna zabawa dla dzieci rodziców, którzy nadal ich utrzymują. Albo architektów będących na utrzymaniu swoich partnerów. Nie wszystko złoto, co się świeci - będę miał o czym dzieciom opowiadać ;) PS. Przeczytasz tę opinię, uśmiechniesz się, a i tak złożysz aplikację ;)

Ex
Były pracownik
@Kiedy byłem małym chłopcem hej

Sama prawda. To praca dla tych, co żyją żeby pracować. Nie dla tych, co pracują żeby żyć. Ciesze się, że mam to za sobą. No ale, jedno przyznać trzeba- architektura KWK jest super.

Marcin
Inne

A od czego zależy do jakiego projektu się dostaniemy?

Pracodawca

@Marcin

Dzień dobry, wszystko zależy od tego, co samemu się preferuje, a także od oceny przez nas umiejętności i wiedzy danej osoby, które pozwolą podjąć pracę nad danym projektem.

Ania
Pracownik

Miła atmosfera, ciekawe projekty, fajni ludzie :)

Były pracownik
Były pracownik

Miałam okazję pracować w KWK i jestem zadowolona ze współpracy. Wiadomo, każda praca ma plusy i minusy, ale tu przeważały te pierwsze. Jeśli chcecie rozwinąć skrzydła w zawodzie to tutaj z pewnością nie zabraknie ciekawych projektów i zdobędziecie duże doświadczenie.

Architekt
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Zwracam się z zapytaniem, czy prowadzą Państwo aktualnie rekrutację na stanowisko asystenta projektanta ? Pozdrawiam,

marek1968

czy wykonujecie panstwo projekty wnetrz prywatnych? jestem gotow zaplacic kazde pieniadze

TOmasz

Czy w firmie KWK Promes jest obecnie rekrutacja na stanowisko Asysytenta Architekta? Na jakie widełki pensji można liczyć w Państwa biurze jako ktoś świeżo po ukończeniu studiów inżynierskich? W większości znanych biur zaoferowano mi pracę jednakże za marne grosze - 1800 złotych za pełny etat pracy to jest istna żenada - bo pracujesz u znanego architekta. Proszę o informacje jak to wyglada u Panstwa, czy tez robicie taki chłam - mam nadzieję że nie Pozdrawiam, Tomasz O.

Pracodawca

@TOmasz

Panie Tomaszu, zachęcamy do przesłania aplikacji zawierającej cv oraz portfolio na adres biuro@kwkpromes.pl. Jeżeli natomiast chodzi o wynagrodzenia – stawki ustalane są indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej na podstawie doświadczenia, zaangażowania i umiejętności Kandydata. Pozdrawiamy!

pietrek
@KWK PROMES Robert Konieczny

nie daj sie wrobić chłopie, standardowe sranie firemek gdzie biuro ciagnie kilku mlodych

Anna

Praca nad wymagającymi projektami w młodym, kreatywnym zespole pozwala na nieustanny rozwój osobisty i poszerzanie swoich kompetencji. Mamy świetną, dobrze zintegrowaną i ambitną ekipę :)!

Adam
Inne

Podpowiedzcie jakieś newsy o pracy? Mam chęć aplikować.

Pracodawca

@Adam

Panie Adamie, bardzo przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź, niestety poprzednia asystentka biura nie dbała należycie o kontakt ze światem;) Zachęcamy do przesłania CV i portfolio na adres: biuro@kwkpromes.pl . Firma cały czas się rozwija, więc jesteśmy otwarci na zatrudnianie kolejnych osób.

Pytanie
 Pytanie

Czy KWK PROMES Robert Konieczny narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pracodawca

@Pytanie

Nie, pracownicy indywidualnie ustalają terminy swoich urlopów wypoczynkowych.

anonim

(usunięte przez administratora)

Lidia

Komentarze obrażające inne osoby nie powinny w ogóle znaleźć się na forum. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem portalu: https://www.gowork.pl/regulamin Tego rodzaju wpisy mogą zostać usunięte przez administratora. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o pracodawcy, zrób to proszę w sposób rzetelny i prawdziwy tak, aby komentarz był pomocny dla innych osób. Czy zechcesz więc w merytoryczny sposób wypowiedzieć się o ogólnych warunkach zatrudnienia? Zacznij może od rodzaju umowy, która oferowana jest pracownikom firmy.

Iwona
Inne

@anonymous Mogę wiedzieć z jakiego powodu? Niestety, ale nie napisałeś żadnych konkretów na temat pracy w firmie KWK PROMES ARCHITEKT, więc inni użytkownicy nawet nie wiedzą, co jest powodem takiej opinii. Gdybyś mógł napisać więcej informacji - będę wdzięczna. @Henry Kilka dni minęło od Twojej wypowiedzi, dlatego chciałabym zadać Ci pytanie. Z tego co zrozumiałam to zostałeś zaproszony na rozmowę. Jak Ci ona poszła oraz co zostało Ci na niej zaoferowane?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Henry
Inne

Jakieś wskazówki przed rozmową dostanę od was?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy mógłby ktoś polecić firmę KWK PROMES ARCHITEKT Robert Konieczny osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

anonymous
@Administrator

ciągle poszukuję, jednakże nie polecam

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bartek
Inne

Jakieś nowinki z firmy moglibyście napisać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lsk

też prawda

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o KWK PROMES Robert Konieczny - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w KWK PROMES Robert Konieczny?

    Zobacz opinie na temat firmy KWK PROMES Robert Konieczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK PROMES Robert Konieczny?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWK PROMES Robert Konieczny
2.3/5 Na podstawie 37 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
KWK PROMES Robert Konieczny
Przejdź do nowych opinii