Opinie o Woody Polska w Wielkopolskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woody Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Woody Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woody Polska w Wielkopolskie

Remik Nowy wpis

Firma w której z całą pewnością warto pracować, szanują ludzi i atmosfera jest ok

alabama Nowy wpis

Cześć. Widziałem, że szukają do pracy jako Kreatywny Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś w temacie jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań,a mainowicie: 1. Jakie są narzędzia pracy do dyspozycji (samochód służbowy)? Czy można go używać prywatnie? 2. Jaka jest podstawa? Jakie REALNE premie można osiągnąć? 3. Jak wyglądają plany sprzedażowe? Czy nie są wygórowane i nierealne do zrealizowania przy pełnym zaangażowaniu? 4. Posiadam doświadczenie jako PH w B2B jednak w innej branży, czy są szansę na prace w tej firmie? Dziękuję wam za udzielone odpowiedzi... :)

Jacek Nowy wpis

@Rekrut Bardzo dobra firma pod wieloma względami. Może warto sprawdzić zanim się kogoś oceni negatywnie?

Rekrut Nowy wpis

Nie polecam kierownika który dzwoni do kandydatów. Obcesowe traktowanie z wyższością. Nie chciał bym prowcować z kimś takim.

Firma Woody Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Iwo

Czy działacie normalnie? Taka cisza od miesięcy!!!

@Byly pracownik ile postojów w takim razie można robić? Jakaś przerwa musi być. Ile przerwy przysługuje? Ile może trwać taki jeden postój? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Woody Polska ?

Byly pracownik

Elastyczne godziny pracy? Nie w tej firmie! Szef siedzacy przed komputerem i patrzacy na gpsa, jak mu cos nie pasuje to musisz sie wytlumaczyc z kazdego postoju. Jak wyjedziesz zapozno do pracy to odrazu zadzwoni- nie patrzac na to, ze wczoraj pracowales 12 godzin i wrociles z 2 dniowej delegacji.

Maxx

#zatrudniamy osoby bez doświadczenia w branży - tylko dlatego, że innych nie znajdą. Na forach optycznych również opinia o współpracy zakład optyczny - Woody jest również bardzo zła. A towar Woody to będzie chyba zaraz za darmo oddawać patrząc na ich "promocje" i ratowanie tonacego okrętu.

wede

sa teraz oferty..ogolnie na stanowisko przedstawicila handlowego

Dzwonili do mnie chcieli zaprosić mnie do Łodzi na rozmowę , a ja jestem z Wrocławia , to jest ok 300 km , powiedziałem że nie jestem desperatem , żeby jechać tyle km i stracić na paliwo ok 200 zł . Od razu widać że mało płacą i oszczedzają , jak nie potrafią wysłać kogoś do Wrocławia na rekrutacje , Porażka

Darii

W Woody Polska zmieniają się częściej przedstawiciele, niż pojawia się nowa kolekcja.

Alojzy

Chciałbym zaznaczyć, że znów szukają do pracy. Faktycznie musi być to zgrany zespół jak są ciągle zmiany. Z resztą od zawsze wzajemne kontakty w firmie byly zabronione. Przecież nie można wiedzieć zbyt wiele...

rokokoko

jeżeli pytasz ile możesz zarobić to zacznij od tego ile możesz sprzedać, a to ile możesz sprzedać jest uzależnione od wielu rzeczy. Dlatego nigdy nie wiesz ile możesz zarobić

marco

Benefity w tej firmie nic nie dają! Ciągłe życie w stresie, ktorego nic nie wynagrodzi ! Kiedyś było podobno w firmie dobrze, jednak gdy wszystko zaczelo sie sypac cala zaloga pouciekala do konkurencji

Sz

Pracowałem przez ok. pól roku. Trzeba przyznać, że oprawy wzbudzają podziw wśród optykow jeżeli chodzi o cenę, jakość i innowacyjność. Bardzo duże możliwości rabatowania produktów i wykazania się własną kreatywnością przy sprzedaży. Trzeba wykazać się dużymi umiejętnościami organizacji czasu na spotkania i ich planowanie, a efekty będą na 100%. Polecam firmę i atmosferę jaka tu panuje. Wypłata i prowizje zawsze płacone na czas.

Oferty Pracy

Przedstawiciel handlowy Woody Polska 2016-06-15 Żródło: Gowork.pl Włocławek (kujawsko-pomorskie) Jesteśmy nowoczesną i energiczną firmą - właścicielem wiodących marek opraw okularowych w salonach optycznych  na terytorium Polski oraz Czech.  Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, by wspólnie kreować trendy w branży optycznej to teraz masz taką szansę ! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Jesteś gotów do odbywania częstych podróży służbowych? Posiadasz prawo jazdy? M

okular
@Oferty Pracy

po prostu trzeba pracować i wtedy jest ok - z bilingami to straszne kłamstwo, a GPS jest w każdej firmie ,kary też nigdy nie było a pracowałem tam 3 lata

albiś

w końcu kilka szczerych słów o tej firmie

okular

9 miesięcy temu pracowało 5 PH i 3 pracowników biurowych lepiej sprawdzaj zanim napiszesz bzdury i pracujesz na umowę o pracę

Jak pracowałeś miesiąc to gratuluję przemyślanego wyboru i wytrwałości. Ja pracuję już 9 miesięcy i mogę polecić każdemu. Jeżeli chcesz pracować w branży optycznej to sprawdź co oferuje konkurencja - jak chcesz dobrze zarabiać to polecam

bylypracownik

Znajac zycie za chwile. Bardzo duza rotacja miejsc pracy, praktycznie co 2 miesiace pracownicy sa zwalniani, lub sami odchodza. Sam wytrzymalem miesiac z kawalkiem. odradzam. firma przez zmiany bardzo zle postrzegana i zle odbierana przez optykow

Zostaw merytoryczną opinię o Woody Polska - Wielkopolskie

Woody Polska
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Longinusa Podbipięty 4 lok. 38
    92-440 Wielkopolskie