Opinie o AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. w Gdańsk

Greg Nowy wpis

Likwidacja szkody po wypadku na Golfie, sprawnie działali, naprawa profesjonalna, auto teraz jak nowe

Hanna Nowy wpis

http://www.automiras.pl/kariera Auto Miras od długiego czasu prowadzi program edukacyjny dla absolwentów gimnazjów. Można uczyć się kilku zawodów, na przykład lakiernika, czy elektromechanika. Uczniowie otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę oraz mogą uzyskać stypendium. Więcej informacji o programie znajdziecie pod powyższym linkiem. Może ktoś z Was brał w tym udział? Jak oceniacie program, warto z niego skorzystać?

Dominik Nowy wpis
@Hanna

A staże dla studentów posiadają, czy tylko dla absolwentów gimnazjum? Ktoś coś wie?

Darek Nowy wpis
@Hanna

O szukają specjalisty do spraw sprzedaży samochodów używanych! Czy ktos coś powie na temat zarobków?

mrol

dwa lata doświadczenia to jednak jeden z głównych wymogów

seron

Wystarczy wykształcenie zasadnicze zawodowe, no ale wtedy ten dwa lata doświadczenia też by się przydały @pinki

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
pinki

ale jakie masz wyksztłcenie @sens? bo chyba wystraczy w tym zawodzie skońćzyć technikum i mieć papiery zawodowe po prostu i to doświdczenie też oczywiście.

sens

oferują szkolenia na bieżąco, także don't worry :) ja teraz chcę zgłosić się do nich na posadę blacharza samochodowego w gdańsku właśnie i okolicach ;)

felix

@rewolwer no faktycznie. Wymagań prawie żadnych, bo wystarczy mieć prawo jazdy kat. B i dobrą organizację na stanowisku pracy. W sumie to dziwne, bo przecież lakiernik musi mieć jakieś pojęcie. Ale może oferują szkolenia.

rewolwer

@rodis w ogłoszeniu podali takie wynagrodzenie? Bo na stanowisko lakiernika nie ma podanej stawki. Mają niewielkie wymagania a oferują nowoczesny sprzęt i dobre wynagrodzenie

rodis

@trop ogłoszenia już trochę wiszą, ciekaw jestem czy nadal aktualne. Aczkolwiek same zarobki nie są złe, jako blacharz 2000 złotych na rękę dają, więc nieźle.

trop

@romek tamte oferty już dawno wygasły. Widzę jednak, że serwis miras się rozwija i poszukują nowych lakierników i blacharzy. Według mnie praca w autoryzowanym serwisie lepsza niż w przydrożnym warsztacie.

romek

widziałem u nich oferte pracy jako mechanik i jako elektryk samochodowy w jednym. W sumie ciekawe, że połączyli te dwa stanowiska w jedno, bo można zarobić wtedy wiecej wydaje mi się, że tutaj cenią sobie pracowników i ich zdolności, jak jest jedna osoba, a umie tyle c na dwa stanowiska to i firmie to się opłaca.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. - Gdańsk

AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.

AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.